Da 5 Bloods: اسپایک لی در MAGA حامیان نوشیدن ‘نارنجی, Kool-Aid’ از ‘عامل نارنجی’

ساخت یک فیلم در مورد سیاه سربازان در جنگ ویتنام است که همیشه مربوطه به عنوان وجود ندارد به همان اندازه نور افکن بر روی آنها آن را به عنوان همتایان سفید اما اسپایک لی آخرین مفصل Da 5 Bloods است و حتی بیشتر و به موقع از هر کدام از ما می تواند تصور کرده اید.

در اینجا چیزی است که رفتن به پایین در این فیلم در Netflix بکشد آزادی مطبوعات:

از آکادمی برنده جایزه اسپایک لی می آید یک مشترک جدید: داستان چهار آمریکایی آفریقایی دامپزشکان — پل (Delroy Lindo) اوتیس (Clarke Peters) ادی (هنجار Lewis) و ملوین (Isiah Whitlock Jr.) — که بازگشت به ویتنام است. جستجو برای باقی می ماند از خود افتاده رهبر تیم ملی (Chadwick Boseman) و وعده گنج مدفون قهرمانان ما پیوست توسط پولس نگران پسر (Jonathan رشته) نبرد نیروهای انسان و طبیعت — در حالی که در مواجهه با ماندگاری نابسامانی فساد از جنگ ویتنام.

تبلیغات

Lindo می دهد که به خصوص در یک standout عملکرد در یک فیلم به تصویر می کشد پل که یک سیاه MAGA حامی مبتلا به PTSD. سطوح.

“حتی اگر این بچه ها را تشکیل اخوان المسلمین—و شما واقعا نمی توانید قوی تر اخوان از بودن در جنگ با کسی که شما side-by-side و شما بستگی دارد هر یک از دیگر به آسانسور که یک باند” لی گفت. “اما در همان زمان آنها تمام نمی توانید فکر می کنم به طور یکسان! پس [co-نویسنده] کوین Wilmott و آمد تا با چیزی است که ما می تواند به یک شخصیت. و آنچه ما آمد تا با در این فیلم او یک حامی از عامل نارنجی. او نوشید, نارنجی, Kool-Aid. و این خیلی غم انگیز است که برادر smilin’ و grinnin’ و او حتی نمی دانند که چگونه او استفاده می شود.”

تبلیغات

همه ما می دانیم که عامل نارنجی است. در حالی که ما یک خنده بر نام, Lee تایید او قرض های مورد علاقه خود نام مستعار برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از Busta Rhymes.

“من امیدوارم” لی mused اشاره کرد که جنگ علیه سیاه مردمی آغاز شده در 1619 (فریاد به او همیشه حاضر درپوش). “این چیزی است که مردم در حال راهپیمایی برای همه در سراسر امریکا است. سیاه زندگی واقعا مهم است. اگر سیاه و سفید زندگی اهمیت مردم نخواهد بود راهپیمایی. هیچ بی احترامی به هر کسی که از دست کسی اما من فقط نمی تواند نگه دارید تا! آن را متوقف نمی شود!”

ویدیو زیر را بررسی کنید به عنوان لی, مذاکرات در مورد اهمیت زنان داستان و چه از انقلاب به نظر می رسد به او.

تبلیغات

Da 5 Bloods قطره در Netflix بکشد در ژوئن 12.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر