دهلی نو: دیوان عالی کشور جمعه نامیده می شوند به عنوان “وحشتناک” امور در دهلی بیمارستان با بدن مرده انباشته کنار COVID-19 بيمار و به دنبال پاسخ از مرکز و کشورهای مختلف در آن تقاضای مصرف suo motu (در خود) cognisance در درمان بودن پرداخت به بیماران و دست زدن به بدن.

بيمارستان هستند به علت مراقبت به نگه داشتن بدن و حتی اطلاع رسانی به اعضای خانواده در مورد مرگ و میر به عنوان یک نتیجه آنها قادر به شرکت در آخرین مراسم دادگاه بالا گفت.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه نیز با صدور اعلامیه به مرکز, Maharashtra, West Bengal و تامیل نادو.

“وضعیت در دهلی وحشتناک وحشتناک و احساساتی” نیمکت گفت: در این جلسه.

آن گفت که این دستورالعمل از دولت مرکزی هستند نه به دنبال داشت و به کارگردانی رئیس وزرای امور متحده به سهام بیمار سیستم مدیریت و ارائه گزارش وضعیت در مورد کارکنان بیمارستان و مراقبت از بیمار است.

دادگاه بالا بود در روز پنج شنبه گرفته شده suo motu شناخت از گزارش های از دست زدن به نادرست از COVID-19 بيمار و undignified اختیار اجساد قربانیان در کشور است.

رئیس دادگستری هند (CJI) Bobde گرفته بود توجه داشته باشید از وضعیت مربوط به مدیریت COVID-19 بیماران و اجساد قربانیان و اختصاص این مورد به یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان.

دادگاه بالا با عنوان مورد به عنوان “درمان مناسب از COVID-19 بيمار و وقار دست زدن به بدن مرده در بیمارستان ها و غیره.” و ذکر شده در این ماده برای جمعه.

گزارش شده است ظاهر می شود در رسانه ها در اتهام دست زدن به نادرست از COVID-19 بیماران و اجساد قربانیان در بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de