دهلی نو: با مراکز درمانی در حال اجرا از تخت های بیماران در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان درب خانه مردم را شروع کرده اند ایجاد ويژه و جداسازی بخش در صفحه اصلی و در جوامع مسکن در حال حاضر. کسانی که استطاعت شروع کردن تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن سیلندر oxymeters و هواکش قابل حمل در دهلی نو در حالی که بسیاری از آنها تنظیم برای تجهیزات پزشکی در توسط خدمات جدید است که آغاز شده توسط سازمان های مختلف و بیمارستان ها در نظر رمان coronavirus همه گیر در کشور است.

پس از “درمان از خانه” با استراتژی جدید دولت در نظر کمبود شدید تخت و بیش از حد در سیستم بهداشت و درمان, رمان coronavirus بیماران بدون علامت یا دارای علائم خفیف را مجبور به ماندن در خانه پس از تشخیص مثبت است. آنها را با عجله به بیمارستان تنها در صورتی وجود دارد حاد تنفس مشکل و یا هر گونه عوارض.

اما وحشت زده مردم آنقدر زیاد است که هیچ کس می خواهد به شانس و چند باید شروع به ایجاد خود را در انزوا واحد در خانه با بحرانی مراقبت از سیستم است.

یک نماینده از آپولو بیمارستان در دهلی نو گفت که تجهیزات ضروری مانند oxymetres و اکسیژن سیلندر تمام شده است استخدام افراد با پرداخت اجاره ماه با هم در پیش است. آپولو اجاره اکسیژن سیلندر 3000 تومان در ماه است. در غیاب اجاره سیلندر مردم نیز شروع به خرید آن در نرخ تومان 11,000 یک قطعه.

بسیاری از گروه های بهداشت و درمان در حال گرفتن رزرو در حدود 1.5 لاخ به راه اندازی Icu در فقط 4 ساعت در صفحه اصلی و ارائه پرستار برای مراقبت از بیماران. برخی از بیمارستان های خصوصی آمده اند تا با ویژه مراقبت در منزل بسته بندی COVID-19 بيمار و در حال انجام کسب و کار خوب.

اجرایی دهلی حداکثر بیمارستان که به تازگی شروع به آن “خانه انزوا مراقبت” خدمات COVID گفت: تقاضا در حال افزایش است که مردم می خواهم به تحت هدایت پزشکان و می خواهید tele-مشاوره به طور منظم.

گروه دیگری — مراقبت های بهداشتی در خانه — شروع این سرویس تنها پس از COVID شیوع و روزانه 35 تا 40 نفر هستند و رزرو از راه دور و مراقبت های بسته بندی که شامل مشاوره روانشناسی 24×7 پرستار در خانه تحویل دارو و به طور منظم نظارت بر بهداشت پارامترهای.

HDU بهداشت و درمان است که دارای تخصص در راه اندازی ICU امکانات در خانه به صورت روزانه برای ده روز راه اندازی حدود 200 مراقبت های ويژه در خانه در دهلی نو و شورای ملی مقاومت. اینها همه برای بیمارانی که در حال حاضر آزمایش مثبت و بسیاری از شرکت مرضی شرایط.

“در این نرخ تقاضا داریم ظرفیت برای راه اندازی ICU واحد برای یکی دیگر از 8-10 روز فقط در حال حاضر گفت:” HDU اهسته بازمزمه ادا کردن Ambrish Mishra. این شرکت قبل از COVID روز به طور متوسط استفاده می شود به راه اندازی 2 تا 3 واحد در روز تحت مراقبت در منزل.

چند Resident انجمن رفاه و مسکن در جوامع بیش از حد در حال راه اندازی جداسازی مراکز در جامعه خود اتاق و یا آپارتمان خالی برای رسیدگی به مقیاس بزرگ شیوع در محل خود. “ما در حال راه اندازی واحد برای RWAs و غیره بیش از حد” Mishra گفت.

پس از چند فیلم از بیماران در حال مرگ به علت عدم مراقبت های پزشکی و امکانات در بیمارستان ها ظاهر بسیاری از نمی خواهید برای رفتن به بیمارستان. “شما از دست دادن تنها زمان و انرژی در حال اجرا از ستون برای ارسال به یک تخت خواب. بهتر است برای ایجاد این تسهیلات در خانه اگر شما می توانید استطاعت, گفت:” دکتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de