دهلی نو: هند روز پنجشنبه گفت: این خواسته بریتانیا “به نظر” هر برنامه از بحرانزده مشروب بارون Vijay Mallya برای پناهندگی با دهلی نو وجود دارد گفت: “هیچ زمینه ای برای آزار و اذیت در هند”.

وزارت امور خارجی (MEA) در روز پنج شنبه گفت: “پس از Vijay Mallya را ترک و به درخواست تجدید نظر به (انگلیسی) دیوان عالی کشور که درخواست رد شد ما شده اند در تماس با انگلستان سمت اولیه اش برای استرداد. و ما نیز درخواست انگلستان جانبی را در نظر پناهندگی خود را در صورت درخواست او به دلیل وجود به نظر می رسد هیچ زمینه ای برای آزار و اذیت در هند است.”

MEA بیانیه ای ساخته شده بود در پاسخ به نمایش داده شد و در گزارش های رسانه ها که Mallya به دنبال پناهندگی در انگلستان در زمینه های بشردوستانه تحت ماده 3 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر (ECHR). با توجه به گزارش رسانه Mallya آخرین حرکت است به احتمال زیاد به معنی استرداد او به هند اتفاق می افتد ممکن است در هر زمان به زودی.

یک کمیسیون عالی سخنگو به تازگی گفت: “ویجی Mallya ماه گذشته خود را از دست داد درخواست تجدید نظر در برابر استرداد و رد شد ترک به درخواست تجدید نظر بیشتر به حکم دادگاه عالی بریتانیا. اما وجود دارد بیشتر به یک موضوع حقوقی است که باید حل و فصل قبل از Mallya را استرداد می توان مرتب. تحت بریتانیا قانون استرداد نمی گیرد تا آن را حل و فصل می شود. این موضوع محرمانه است و ما نمی توانیم به هر جزئیات. ما نمی توانیم برآورد چه مدت این موضوع را به حل و فصل. ما به دنبال مقابله با این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

با توجه به رسانه های اخیر گزارش Mallya بود در اوایل این ماه محروم اجازه به درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی بریتانیا در برابر دستور دادگاه عالی بریتانیا که تایید 2018 حکم به استرداد او به هند به صورت اتهام تقلب ناشی از سقوط از بین رفته شرکت Kingfisher Airlines. در ماه آوریل این سال Mallya از دست داده بود خود را بالا دادگاه تجدید نظر در لندن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de