ایران میدارد جکسون ویل فلوریدا برای مغلوب ساختن پیشی جستن کنوانسیون گفتار

Category: کیمیا | No comments

تالاهاسی فلوریدا. — جکسون ویل فلوریدا انتخاب شده است به میزبان جشن مارک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش حزب نامزدی برای انتخاب مجدد حزب جمهوریخواه ملی رئیس کمیته خبر داد.

Ronna McDaniel اعلام کرد یک روز پس از گفت که جکسون بود از فرمانداران برای برگزاری این رویداد است. فرماندار کارولینای شمالی, رسمی میزبان این تابستان کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بود خودداری کردند در وعده مغلوب ساختن پیشی جستن تمام عیار کنوانسیون در شارلوت رایگان از اجتماعی فاصله اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما هیجان زده برای جشن گرفتن این مناسبت مهم در شهرستان جکسون” McDaniel گفت. “نه تنها فلوریدا برگزاری یک محل خاص در رئیس جمهور تهمت قلب خود را به عنوان صفحه اصلی, دولت, اما بسیار مهم است که در این مسیر به پیروزی در سال 2020 است. ما مشتاقانه منتظر به آوردن این جشن بزرگ و اقتصادی مزیت به دولت آفتاب در فقط چند ماه کوتاه است.”

McDaniel گفت: این رویداد برگزار خواهد شد در VyStar یادبود سربازان عرصه که دارای 15000 نفر. او گفت: جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد در هفته های آینده.

این حزب بیشتر دنیوی کسب و کار از جمله بحث بیش از پلت فرم هنوز هم برگزار می شود در شارلوت به دلیل تعهدات قراردادی.

این RNC را صرف کرده بود هفته گذشته سراغ مکان پس از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر رد تهمت تقاضا است که این کنوانسیون اجازه داده می شود به جای Aug. 24-27 بدون اجتماعی فاصله گرفته است.

جکسون منطقه خانه به یک پایگاه نظامی دارای جمعیتی حدود 1.5 میلیون نفر است. شهردار لن کاری سابق رئیس دولت حزب جمهوریخواه و منطقه است که پایه های اصلی از توافق رژیم صهیونیستی. ران DeSantis کلیدی تهمت متحد.

“فلوریدا مفتخر است که میزبان این رویداد خاص که در آن ما خواهد شد جشن re-نامزدی رئیس جمهور Donald J. Trump,” DeSantis در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “جکسون است که یک شهر بزرگ است که ویترین, فلوریدا, انرژی, تاسیسات, کارآفرینی و تعهد به گرد هم آوردن نمایندگان حزب جمهوری خواه در یک زمان تاریخی در تاریخ ملت ما.”

کاری به نام اعلام “یک پیروزی بزرگ” برای جکسون.

“این فرصت را به برجسته همه ما در شهرستان را ارائه کرده است و فوق العاده تاثیر اقتصادی این است که من با شوق و ذوق خوش آمدید و ما نگاه به جلو به میزبانی یک رویداد هیجان انگیز برای تمام نمایندگان و مهمانان برای لذت بردن از” کاری گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط RNC.

فلوریدا جایزه از 29 آرا در نظر گرفته شده است بسیار مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای دور دوم. که جشن می تواند به تولید حداقل 100 میلیون دلار درآمد برای شهر میزبان شاید بیشتر.

اما بن Frazier, سیاه فعال با Northside ائتلاف جکسون گفت: این رویداد می تواند مخل به شهرستان در طول یک زمان از تنش نژادی و یک بیماری همه گیر.

“من فقط با دیدن این تشدید این مشکلات,” او گفت:. “شهردار در مورد پول نگران این شهرستان می تواند. ما در مورد زندگی مردم در اینجا در جکسون بیشتر از هر چیز دیگری. ما به سادگی نمی باید به نگرانی در مورد دلار و سنت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>