رژیم صهیونیستی. تیم Walz می گوید: او می داند که چرا کریستف کلمب مجسمه سرنگون شد اما وجود خواهد داشت عواقب

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز پنجشنبه گفت که او نمی پوشی معترضان که پاره کردن یک مجسمه کریستف کلمب در مینه سوتا کاپیتول اما که او می داند که چرا آنها آن را انجام داد.

“من نمی خواهد چشم پوشی رفتار است. وجود خواهد داشت و عواقب آن” Walz گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. اما او همچنین گفت: سرخوردگی از جنبش سرخپوستان آمریکایی معترضان که پایین کشیده مجسمه بودند اقدام مشروع, نا امیدی, با کلمبوس’ میراث.

Walz اظهارات پس از انتقاد از حزب جمهوری خواه قانونی رهبران دولت او را خاموش پاسخ به این مجسمه را سرنگونی.

“آنها می دانستند که وجود دارد یک تهدید به کریستف کلمب مجسمه و او نتوانست به اندازه کافی محافظت از آن” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: در انتشار اخبار از دفتر کار خود در روز پنج شنبه. “اوباش ذهنیت به انجام هر کاری که مردم می خواهند بدون عکس العمل رو به توقف است.”

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: دولت گشت کاپیتان و یک دولت قبیله ای ارتباط نزدیک شدن معترضان روز چهارشنبه به اصرار آنها را به دنبال فرآیند رسمی دادخواست دولت به حذف یک مجسمه. Harrington گفت: معترضان قطع مجسمه در حالی که گفتگو های جاری و قبل از یک گروه بزرگتر از گشت ماموران مستقر در این نزدیکی هست می تواند به صحنه است.

دولت گشت گفت: جمعه شب که آن را به حال “شناسایی آمر خواهد شد که در صورت هزینه های مربوط به تخریب اموال عمومی.” وزارت امنیت عمومی سخنگوی بروس Gordon گفت: این اداره جنایی دلهره گرفته بود بیش از این تحقیقات و هنگامی که آن را کامل خواهد بود بیش از تبدیل به شهرستان رمزی وکیل برای در نظر گرفتن اتهامات عنوان شده علیه.

کلمبوس قرن 15 ژنوایی اکسپلورر بود که در اوایل اروپایی استعمارگر آمریکا است دیرین منبع خشم به سرخپوستان آمریکایی و دیگران برای نقش خود در کشتار و بهره برداری از مردم بومی. معترضان در بوستون و, Richmond, Va., همچنین آسیب دیده کلمبوس مجسمه های این هفته است.

در این قسمت به دنبال در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. برخی از جمهوری خواهان نیز بحرانی از دیر پلیس و گارد ملی در پاسخ به غارت و آتش سوزی در مینیاپولیس که منجر به نابودی یک ایستگاه پلیس و ده ها تن از کسب و کار.

Walz گفت که او معتقد است این اشتباه را به منظور جلب یک تعادل بین پایین کشیدن مجسمه اخیر غارت و سوختن از کسب و کارهای محلی.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان اولین بومی آمریکا زن برگزیده در ایالت مینه سوتا روز پنجشنبه گفت که او خوشحال مجسمه رفته است.

“من قصد ندارم برای انجام برای مردمی است. من قصد ندارم به وانمود کردن غم و اندوه” فلاناگان گفت:, و اضافه کرد که “هیچ افتخار در میراث کریستف کلمب.”

فلاناگان صندلی دولت پانل است که باعث می شود تصمیم گیری در مورد قرار دادن مجسمه ها و آثار هنری در ساختمان های دولتی و اموال. او گفت که “دولت بسیار دیر شده برای یک نگاه سخت در نمادها و مجسمه ها و آیکون هایی که ایجاد شد بدون ورودی از هر یک از جوامع ما است.”

دولت Rep. جیم نش R-واکونیا گفت: در روز پنج شنبه که هارینگتون تا به حال نسخه های مختلف از حوادث منجر به مجسمه را سرنگونی زمانی که آنها صحبت می کرد و بر روی گوشی چهار شنبه. نش گفت: هارینگتون به او گفت که او تصمیم گرفت برای قرار نیست که افسران گشت بین معترضان و مجسمه.

“او گفت که آنها نمی خواهید به تحریک مردم بیشتر” نش گفت.

گوردون وزارت امنیت عمومی سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در نش نسخه از ارز.

نش گفت: او می داند که چرا اعتراض نمی مانند کلمبوس و که او می شده اند و باز با توجه به این مجسمه را حذف طریق تاسیس روند.

“اگر شما به حمایت از آنچه این گروه انجام داد, من حدس می زنم من می خواهم بپرسید آنچه شما فکر می کنم اگر مینه سوتا تا به حال یک جمهوری خواه فرماندار که موفق به مداخله اگر یک گروه از عصبانی جمهوری خواهان در تلاش بود به جلو و پایین هوبرت هامفری مجسمه” نش گفت.

خواسته نگهداری از مینه سوتا را سرنگون کلمبوس گوردون گفت که “در جهت منافع امنیت عمومی, مجسمه است در مکانی نامعلوم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر