H. E. R. آغاز بکار جدید سرما در اعتراض به آهنگ “من نمی توانم نفس بکشم’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled H.E.R. Debuts Chilling New Protest Song, I Cant Breathe

عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

در ظاهر در IHeartRadio اتاق نشیمن کنسرت سری H. E. R. انجام یک جدید آهنگ اعتراض با عنوان ” من نمی توانم نفس بکشم.” زنده جریان رویداد که در ژوئن 10, کمک های جمع آوری پول برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و شهری لیگ دومی که از آن به دست آورد بیش از 75000 دلار در کمک های مالی.

تبلیغات

این خواننده برنده جایزه گرمی ترانه سرا و چند نوازنده اشاره کرد در آغاز از مجموعه خود را که آهنگ “به معنی چیزی است که بسیار از نوع دردناک و بسیار آشکار است.” آهنگ نوشته شده بود در پاسخ به موج اخیر اعتراضات آشکار پس از غم انگیز مرگ جورج فلوید به دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

تبلیغات

“همه از نام شما حاضر به یاد داشته باشید کسی که برادر و یا دوست پسر به یک پسر که گریه گفت:” من نمی توانم نفس کشیدن شما در حال گرفتن زندگی من از من,'” او آواز می خواند بیش از یک مست گیتار و ارگان های ترکیبی.

“موسیقی قدرتمند است که آن را می آید به تغییر و وقتی که می آید به شفا” H. E. R. توضیح می دهد “و به همین دلیل من نوشت: این آهنگ به یک علامت در تاریخ است.”

هشت هفته شروع سری در 29 آوریل و به ویژه اجرای برنامه از SHAED برت Eldredge, سام اسمیت و کتی پری به نام چند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>