حیدرآباد شهردار پروکسی گرفتن شهرستان زمین به ارزش 100 تومان کرور روپیه

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: هجوم Telangana بالا, دادگاه, پروکسی حیدرآباد شهردار Bonthu Rammohan باید برداشت دو هکتار از زمین نخست به ارزش حداقل 100 تومان کرور روپیه در نزدیکی Narsingi با زور اخراج صاحبان.

یک گزارش اطلاعاتی (شاه) در Narsingi ایستگاه پلیس (457/2020) در ژوئن 9 توسط طرح صاحبان Westend مراتع طرح در Narsingi گفت: چهار نفر و سرسپردگان خود را تجاوز توطئه های خود را ساخته شده یک ظرف آسیب دیده CCTVs و تهدید سپاه پاسداران علاوه بر ربودن تلفن همراه خود را. آنها سپس با قرار دادن تخته مدعی مالکیت زمین.

سوالات توسط دکن کرونیکل نشان داد که متهم وارد یک یادداشت تفاهم (MoU), (سند ندارد. 12383 از 2019 ثبت نام در زیر ثبت دفتر Golconda,) با B. شايد همسر شهردار Bonthu Rammohan به “روشن دادخواهی” در روی زمین و در کنار “رابط و سرمایه گذاری برای توسعه پروژه”.

این سرسپردگان در زمان این زمین فقط چهار روز پس از دادگاه عالی عدالت A. Abhishek ردی باقی ماند مجموعه مقالات K. Chandrakala درآمد بخشی افسر Rajendranagar بازگرداندن مالکیت به “[email protected]” اعضای خانواده با آنها شايد وارد شده به “فروش تقدیر در قدرت به طور کلی از وکیل (معدل) با در اختیار داشتن”.

این طرز عمل از ایجاد اختلافات بیش از توانیر-متعلق به و یا شهروندان ارشد’ توطئه و زور در نظر گرفتن غیر قانونی در اختیار داشتن یک ویژگی مشترک حیدرآباد و حومه تا دو دهه پیش.

شاکیان به دادگاه تجدید نظر به K. T. راما رائو و شهرداری admin وزیر برای کمک به دست آوردن مجدد قطعات خود را در منافع حفاظت از حیدرآباد را به عنوان یک دارایی غیر منقول و نرم افزار سرمایه گذاری مقصد.

“پس از 2014 KTR ساخته شده است تلاش برای ایجاد نام تجاری حیدرآباد” گفت: septuagenarian که طرح ربوده شد. “ما سنجاق ما امید او.”

مافیا را به خوبی اجرا طرح آغاز شد و در 22 ژوئن 2018 با Dr S. Harish مشترک جمع آوری Ranga Reddy منطقه بازگشایی اختلاف بر سر مالکیت زمین در نظر سنجی شماره 106 و 109 از Narsingi ایجاد کرد که قبلا حل و فصل از طریق سفارشات گذشت-سپس RDO, Chevella در فایل هیچ G/622/2002 در مارس 6, 2002. در سابق-parte سفارش مشترک جمع کرده بود ترمیم حقوق مالکیت به “[email protected]” ،

شايد وارد شده به “فروش تقدیر در قدرت به طور کلی از وکیل با در اختیار داشتن” توافق طریق سند هیچ 12357 مورخ 24 اکتبر 2019 ثبت شده Gandipet زیر ثبت دفتر.

این Rajendranagar RDO ترمیم نوشته از “[email protected]” خانواده در اسناد زمین در جولای 18, 2019. پس از آن خانواده و شايد وارد شده به یک توافق سه جانبه با برخی از متهم در شاه.

صاحبان چند که regularised توطئه های خود را تحت این طرح Regularisation طرح (LRS) ثبت یک حکم دادخواست 7696 از سال 2020 در دادگاه عالی به چالش کشیدن RDO را 2019 سفارشات.

“این HMDA regularised ما توطئه تحت LRS پس از رضایت خود را در مورد مالکیت” یکی دیگر از صاحب اظهار تاسف کرد. “دادگاه عالی ماند RDO رسیدگی است. در عین حال متهم به اشغال توطئه های ما بر اساس RDO رسیدگی است.”

“هنگامی که یک سیاستمدار قدرتمند زیاده روی در زمین گرفتن آن را ایجاد یک جنون ترس در ذهن صنعت نرم افزار هر دو در هند و آمریکا در مورد ایمنی خود را املاک و مستغلات” گفت: کالیفرنیا-بر اساس توانیر طرح مالک.

هنگامی که تماس با شهردار Rammohan گفت: یکی Ravindranath ردی از رادا Realty توسعه غیر مجاز طرح در Narsingi چند وقت پیش. “او خریداری زمین از pattedars زمانی که مالکیت است که با محافظت مستاجران تحت 38E گواهی. او خود را مالکیت اوراق به طور غیر قانونی توسط آن RDO و زمانی که آزرده احزاب نزدیک Ranga Reddy مشترک جمع آوری او دوباره مالکیت خود را پس از کامل پرس و جو” Rammohan گفت.

در مورد خواسته همسرش, ورود به توافق با [email protected] خانواده و توافق سه جانبه با متهم در شاه شهردار گفت: “این یک مسئله جزئی است.” او ادعا کرد که Ravindranath ردی در تلاش بود تا “افشا” افرادی که در آینده راه خود را.

زمانی که این اشاره شد که شايد شخصا اعدام توافق سه جانبه در Golconda sub-ثبت در دفتر او آن را انکار کند.

با توجه به ارج نهادن به دادگاه عالی موقت ماندن شهردار گفت: “با وجود در اختیار داشتن حق در حال حاضر به دلیل اقامت سفارش. اجازه دادگاه تصمیم می گیرید که صاحب تا آن زمان نه زودتر طرح صاحبان و نه 38E دارندگان گواهینامه (با چه کسی همسر او وارد معدل) را در اختیار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>