حزب کنگره در روز جمعه منتشر شد و در عین حال یکی دیگر از ویدئو این زمان شامل آن رهبر راهول گاندی در تعامل با سفیر سابق آمریکا نیکلاس برنز.

در این مصاحبه می سوزد و با اشاره انگشتان دست در چین میان هند مداوم ایستاده با آن و آن را به نام یک جغرافیای سیاسی رقیب به هند است.

“چالش های هند و ایالات متحده با آن مواجه هستند از استبدادی کشورهای مانند چین و روسیه” گفت: Rahul.

برنز افزود که ما نمی شد به دنبال یک درگیری با چین است اما راه انداختن یک جنگ ایده ها با آن است.

نگه داشتن مکالمه متمرکز در سراسر چین می سوزد تن به تن برای بیشتر همکاری بین ایالات متحده و هند و اضافه کرد که هر دو کشور باید با ترکیب نیروهای خود را به “ترویج آزادی بشر, دموکراسی, حکومت از مردم در جهان”.

“هند و آمریکا می توانند با هم کار کنند نه برای مبارزه با چین است, اما آن را رعایت حکومت قانون” او گفت:.

Rahul به نوبه خود اشاره کرد که هند و آمریکا در ارتباط بود که یک همکاری بود در حال تبدیل شدن بسیار معاملاتي و اپیزودیک.

او جلب مقایسه در افزایش تنش های اجتماعی داخلی در هر دو کشور و گفت: “DNA از هند و آمریکا قرار است به تحمل اما نمی بینیم که سطح تحمل کن.”

این یک اشاره روشن به این جریان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و ادامه حملات به اقلیت ها با حاشیه گروه از نارندرا tookover به عنوان ساعت در سال 2014.

او در ادامه انتقاد مودی سبک رهبری خواستار آن یک طرفه و اپیزودیک. “ما در حال مبارزه با یک جانبه و اپیزودیک نوع رهبری در هند که مخرب است و مایه تاسف است,” او گفت:.

این است که برای اولین بار مصاحبه تصویری شامل Rahul. در گذشته به او گفته بود به صنعتگر راجیو Bajaj اقتصاددان Abhijit بانرجی و سابق RBI فرماندار Raghuram راجان.

طبق گزارش های رسانه ای از طریق این تعاملات با روشنفکران حزب کنگره می خواهد به تصویر بکشد گاندی قلمه به عنوان کسی که کاملا زیر مسائل مربوط به سیاست و همچنین داماد او را برای مصرف بیش از این حزب در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de