دهلی نو: قیمت بنزین در روز جمعه بود پیاده 57 paise در هر لیتر و دیزل با 59 paise یک لیتری به عنوان شرکت های نفتی تنظیم نرخ خرده فروشی – ششم راست بعد از افزایش نرخ پس از شرکت های نفتی به پایان رسید یک 82 روز وقفه از رای تجدید نظر.در شش افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 3.31 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 3.42.

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 74.57 در هر لیتر از Rs 74 در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 72.81 یک لیتری از Rs 72.22 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی.

نرخ های افزایش یافته در سراسر کشور و متفاوت در هر کشور بسته به بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

این ششمین متوالی روزانه افزایش نرخ پس از شرکت های نفتی در روز یکشنبه دوباره آغاز اصلاح قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه.

در شش افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 3.31 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 3.42.

قیمت بنزین و دیزل در روز پنج شنبه شد پیاده 60 paise هر لیتر هر – پنجمین مستقیم روزانه افزایش نرخ پس از نفت PSUs به پایان رسید یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر.

قیمت بنزین در یکشنبه بود پیاده تا 40 paise در هر لیتر و دیزل توسط 45 paise چهارمین مستقیم روزانه افزایش نرخ پس از نفت PSUs به پایان رسید یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر.

قیمت بنزین در روز سه شنبه بود پیاده 54 paise در هر لیتر و دیزل 58 paise یک لیتری – سوم راست روزانه افزایش نرخ پس از نفت PSUs به پایان رسید یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر

قیمت مطرح شد 60 paise هر لیتر هر دو بنزین و دیزل در روز یکشنبه و همچنین در روز دوشنبه. در تمام, قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 1.74 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 1.78 یک لیتری در سه روز.

نفت PSUs – هند نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) – قرار داده بود قیمت روزانه تجدید نظر در برگزاری به زودی پس از دولت در مارس 14, پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 3 در هر لیتر در هر.

شرکت های نفتی عبور نمی کند که وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش, به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است به 6 افزایش مالیات بر بنزین 10 تومان در هر لیتر و Rs 13 لیتر افزایش در دیزل با تنظیم آنها را در برابر کاهش در قیمت های خرده فروشی است که باید به اجرا درخواهد آمد به بازتاب بین المللی نفت, نرخ سقوط به دو دهه کم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله