دهلی نو: تنها چند ساعت پس از سوء نظرات به هند توسط ساموئل براون بک, ایالات متحده آمریکا, Ambassador-At-Large بین المللی آزادی مذهبی و آزادی “2019 بین المللی آزادی مذهبی گزارش” آمریکا در هند روز پنجشنبه گفته است که “می بیند هیچ منبع مر برای یک نهاد خارجی برای تلفظ در دولت از ما شهروندان در قانون اساسی حفاظت حقوق بشر”.

دهلی نو گفت: بیشتر وجود دارد “قوی گفتمان عمومی در هند و قانون اساسی موظف موسسات که تضمین حفاظت از آزادی های مذهبی و حکومت قانون”.

جالب است که ما خود را در مواجهه با یک بحران بزرگ در خانه, در مورد درمان خود را اقلیت نژادی با توجه به حوادث خشونت پلیس که منجر به گسترده ناآرامی های اجتماعی در میان آفریقایی-آمریکایی ها و تنش های نژادی.

با توجه به گزارش خبرگزاری از واشنگتن براون بک ابراز نگرانی فرسایش آزادی مذهبی در هند است. موظف کنگره آمریکا از “2019 بین المللی آزادی مذهبی گزارش” اسناد عمده موارد نقض آزادی مذهبی در سراسر جهان و منتشر شد توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo در وزارت امور خارجه طبق گزارش خبرگزاری از واشنگتن است.

در آن واکنش MEA در روز پنج شنبه گفت: “این گزارش آزادی بین المللی مذهبی برای سال 2019 منتشر شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده … منتشر شده است سالانه توسط وزارت امور خارجه به عنوان بخشی از آن الزام قانونی به کنگره آمریکا و یک سند داخلی از دولت آمریکا.هند پر جنب و جوش دموکراتیک سنت ها و شیوه های آشکار به جهان است.”

MEA افزود: “مردم و دولت هند افتخار کشور ما سنت های دموکراتیک. ما باید قوی گفتمان عمومی در هند و قانون اساسی موظف موسسات که تضمین حفاظت از آزادی های مذهبی و حکومت قانون است. موضع اصولی ما باقی می ماند که ما هیچ منبع مر برای یک نهاد خارجی برای تلفظ در دولت از ما شهروندان در قانون اساسی حفاظت از حقوق.”

آن را ممکن است به یاد می آورد که در ماه آوریل این سال ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) به طور خاص به هند در گزارش سالانه خود برای سال 2020 گفته شده است وجود دارد “تیز رو به پایین به نوبه خود” و “زوال” در آزادی مذهبی در هند و با توصیه به وزارت امور خارجه آمریکا که به هند تعیین می شود به عنوان یک “کشور از نگرانی های خاص (ک)” همراه با چند نفر دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de