دهلی نو: هند روز پنج شنبه توبیخ یک پیشنهاد توسط نخست وزیر پاکستان عمران خان در به اشتراک گذاری دانش در مورد انتقال پول نقد به مردم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با دهلی جدید گفت که محرک آن بسته است به عنوان بزرگ به عنوان پاکستان تولید ناخالص داخلی سالانه.

با توجه به گزارش های اخیر از اسلام آباد خان محبوبیت دارای مشکلاتی روبرو به شدت با توجه به پاکستان همیشه در حال عمیق تر شدن بحران اقتصادی و ناظران احساس خود را از آخرین پیشنهاد در نتیجه می تواند یک شیرین کاری تبلیغاتی برای منحرف کردن توجه از داخلی انتقاد.

در آن sreaction چکیدن با طعنه MEA گفت: “پاکستان بهتر است که شناخته شده است برای نقل و انتقالات پول نقد به حساب بانکی خارج از کشور به جای دادن به مردم خود. واضح است که عمران خان نیاز به یک مجموعه جدید از مشاوران و بهتر اطلاعات. همه ما می دانیم در مورد مشکل بدهی (تقریبا 90 درصد از تولید ناخالص داخلی) و چه مقدار از آنها فشرده شده اند برای تجدید ساختار بدهی. آن نیز بهتر است برای آنها را به یاد داشته باشید که هند یک بسته محرک است که به عنوان بزرگ به عنوان پاکستان سالانه تولید ناخالص داخلی است.”

در واکنش به پاکستان گزارش رسانه های پاکستان PM حال پرسیدم با توجه به این گزارش 34 درصد از خانواده ها در سراسر هند قادر خواهد بود برای زنده ماندن برای بیش از یک هفته بدون اضافه کردن کمک. من آماده هستم برای ارائه کمک و به اشتراک گذاری موفق ما, نقدی, انتقال برنامه های مشترک بین المللی برای رسیدن به آن & شفافیت با هند است. (sic)”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله