KCR هشدار از حمله ملخ در Telangana

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: وزیر K. Chandrashekhar رائو دستور رسمی ماشین آلات مربوط به هشدار یک بار دیگر به عنوان وجود دارد برخی از خطر از swarms از ملخ ورود به دولت و از بین بردن هر گونه ایستاده محصولات.

ملخ ازدحام در حال حاضر در Azmi روستا در نزدیکی Ramtek در ماهاراشترا است که حدود 200 متر از Telangana و این احتمال وجود دارد که خود را از ورود به دولت است. رئیس

وزیر روز چهارشنبه در ملاقات با افسران ارشد در مورد اقدامات گرفته شود برای نجات محصولات کشاورزی از حمله.

پس از بررسی آخرین اطلاعات ارائه شده توسط مقامات ارشد وزیر گفت: روشن بود swarms از ملخ در سفر بودند جنوبی است و می تواند یک خطر برای Telangana, ورود به کشور بین 20 ژوئن و جولای 5, اطراف زمان موسمی محصولات نجومی خود را آغاز کرده اند در Telangana و محصولات کشاورزی خواهد جوانه زده اند.

“اگر ملخ حمله وجود دارد خواهد بود در مقیاس بزرگ از دست دادن به عنوان آنها را به خوردن مناقصه محصول” CM گفت. او دستور جمع و دیگر مقامات در هشت ولسوالی هم مرز با ماهاراشترا و Chhattisgarh به هشدار به عنوان ملخ وارد می تواند از این کشورها. این وضعیت باید بررسی شود از زمان به زمان او اضافه شده است.

سانتی متر است و تشکیل یک تیم ویژه تحت رهبری رئیس, منشی, Somesh Kumar, برای نظارت بر اقدامات انجام شده برای جلوگیری از ملخ از ورود به دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>