Illustration for article titled Keke Palmer On Her Conversation With National Guardsman at L.A. Protest: I Was Just Speaking From My Heart

عکس: مورگان لیبرمن (گتی ایماژ)

نه بیش از حد طولانی پیش نوشتم در توییتر که Keke Palmer مدرن-بعد رنسانس و ما نیاز به شروع به احترام او به عنوان چنین. هفته گذشته یک ویدیو از چند استعداد سرگرمی ستاره با آرامش صحبت کردن به یک نگهبان ملی در لس آنجلس ضد نژادپرستی اعتراض ساخته شده دور ساخته شده است که قلب من اوج و اعتبار احساسات من و حتی بیشتر. نه تنها او زیبا و با استعداد اما او یک نیرویعامل برای تغییر و همکار 1993 کودک در حال انجام.

تبلیغات

در روز پنج شنبه پالمر مصاحبه شد در Jimmy Kimmel Live! به بحث در مورد تصویری که در آن او خواست ملی نگهبان برای جلوگیری از آنچه او انجام شده بود و راه رفتن با او و دیگر معترضان در همبستگی. (“مارس با ما, مارس و در کنار ما اجازه انقلاب بود تلویزیونی” او اصرار داشت.) اصلی تصویری مشاهده شده است بیش از 25 میلیون بار در توییتر.

“من نمی طرح واقعا از دیدن کسی بود که در خارج وجود دارد,” او نشان می دهد و اضافه کرد که او فقط می خواستم به بخشی از اعتراض “برای این شود.” پس از مشاهده این ملی Guardsmen مسدود کردن معترضان از رفتن هر بیشتر او توضیح می دهد که او “weirded کمی” و “نوع اشتباه از یک اصل ساده و بی تکلف محل.”

تبلیغات

“آنها انسان مثل من انسان من می دانم که آنها یک کار را به انجام, اما من احساس می کردم که چرا نمی تواند آنها بود راهپیمایی با ما ؟” او ادامه می دهد. “من احساس می کردم که ما تا به حال یک فرصت [در] آن لحظه…[به] گرد هم می آیند…اگر کار شما این است که به شما گفتن به انجام چیزی است که شما باور نمی کنید ؟ من فقط صحبت از قلب من است.”

L. A. اعتراض نمی شد پالمر اولین بار در بازار مال فروشان. او می گوید: او با حضور در ضد نژادپرستی تظاهرات در گذشته از جمله یکی که صورت گرفت در فرگوسن میسوری پس از مایکل براون کشته شده توسط پلیس. اما این خاص اعتراض های انجام شده یک “انرژی های مختلف.”

“به خصوص با همه چیز است که اتفاق می افتد در قرنطینه به طوری که در اطراف است که بسیاری از مردم در یک بار آن بود که بسیاری…چون هیچ یک از ما تا به حال شده است در هر نقطه در حالی که” او می گوید.

تبلیغات

پالمر, که همچنین, مطمئن شوید که به پلاگین آهنگ جدید “ضخیم” گفت که پس از او تصویری ویروسی رفت او دریافت یک تماس تلفنی از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. با این حال او می گوید که او همچنان بی حرکت در مورد او حتی پس از مکالمه خود را.

“خوب بود به بحث” او آه. “من حدس می زنم او سرد بود اما من نمی توانم بگویم پس از کارو [که] من احساس کاملا هیجان زده و یا هیجان زده است.” همان sis.

تبلیغات

اتمام او کل گفتگو با جیمی کیمل زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de