کوچی: کرالا دولت افزایش یافته است و تعداد آزمایشات برای عفونت کرونا ويروسی به عنوان تعدادی از مهاجران بازگشت به دولت در افزایش شدید همراه با شماره وارد شده COVID-19 موارد است. سریع آنتی بادی آزمایش برای بررسی جامعه انتقال آغاز شده است در روز دوشنبه. این آزمایش پادتن در حال انجام است در میان گروه های آسیب پذیر مانند بهداشت و درمان کارگران و پرسنل پلیس, رسانه, خبرنگاران, دولت, کارکنان, رانندگان کامیون و دیگر در معرض خطر بخش با اجتماعی بالا قرار گرفتن در معرض.

به طور متوسط بیش از 3000 نمونه در حال ارسال به تست در هر روز. تا 11 ژوئن در مجموع 1,03757 نمونه فرستاده شده بود برای تست کردن که نتایج 2873 در حال انتظار. علاوه بر این 27118 نمونههای گرفته شده از اولویت گروه به عنوان بخشی از نگهبان نظارت که 25757 نمونه های آزمایش منفی است.

تعداد موارد مثبت از طریق تماس با بيماران مبتلا به منبع ناشناخته از عفونت نیز در حال افزایش است. در مجموع 101 نفر رو عفونت ویروس از طریق تماس با ما در گذشته 11 روز. اما طبق اطلاعات دولت نرخ عفونت هر چند فقط 15 درصد در حال حاضر که 30 درصد زودتر.

بسیاری از موارد مثبت گزارش شده در تست آنتی بادی است که باید به تایید از طریق PCR (واکنش زنجیره ای پلیمر) آزمون. دولت تصمیم به انجام سریع بدنه ضد آزمون برای بررسی جامعه انتقال به عنوان تعدادی از موارد به سرعت در حال افزایش. با کاهش مستند محدودیت ها و بالا بودن تعداد مهاجران به آینده را از دیگر کشورها و ایالت کرالا گزارش تعداد بالای وارداتی موارد است.

وزیر در حالی که صحبت کردن به رسانه ها افراد زودتر گفت که این طرح به انجام 15,000 آنتی بادی آزمون در هفته در میان گروه های آسیب پذیر. در ابتدا از 10000 تست کیت های توزیع شده به تریواندروم, Thrissur, پلککد, Malappuram Kannur و Kasargod در حالی که 5000 کیت داده شد و به مناطق دیگر.

هر چند دولت سعی کرده بود برای انجام تست آنتی بادی های قبلی در طول فاز اولیه این بیماری همه گیر این برنامه نمی تواند اجرا شود با توجه به عدم در دسترس بودن و قابل اعتماد, تست کیت.

دولت گزارش 19 و میر ناشی از عفونت با ویروس تا کنون. به عنوان بسیاری از 2244 COVID-19 موارد گزارش شده در کرالا و تعداد موارد فعال است 1258.

بیش از یک لاخ شرح به بازگشت به زودی

هر دولت در بخش بهداشت و درمان را ارزیابی تعداد موارد فعال را افزایش می دهد به سرعت به عنوان تعداد زیادی از افراد غیر مقیم Keralites انتظار می رود وارد از نقاط مختلف جهان است. بیش از 1.25 لاخ NRKs انتظار می رود به زمین دولت در چند هفته آینده. بیش از 400 ویژه پرواز زیر Vande بهارات ماموریت عمل خواهد شد از کشورهای مختلف با توجه به گزارش های رسانه ای منطقه ای. بسیاری از عودت خواهد شد و زنان و کودکان و افراد مسن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله