Ladakh بن بست: هند تاکید اوایل قطعنامه با چین

دهلی نو: در میان گیج کننده در حال انجام مذاکرات با پکن در ارشد نظامی و دیپلماتیک سطح دهلی نو روز پنجشنبه تصریح کرد که هند و چین توافق کرده اند که در “اوایل قطعنامه” وضعیت در مرزها و که دو طرف در حال “خود را حفظ نظامی و دیپلماتیک درگیری به صورت مسالمت آمیز حل و فصل اوضاع در اولین” برای اطمینان از صلح و آرامش در مناطق مرزی.

دهلی نو نمایش اساسا یک تکرار از کسانی که ابراز در یکشنبه یک روز پس از هر دو طرف برگزار شده بود بسیار در سطح ارشد نظامی ایران در ژوئن 6 به حل و فصل نظامی در صورت خاموش در Ladakh بخش.

در بیانیه روز پنجشنبه وزارت امور خارجی (MEA) گفت: “همانطور که اطلاع دارید در یک نشست بین فرماندهان سپاه از هند و چین در 6 ژوئن 2020 در Chushul-Moldo منطقه است. این جلسه در ادامه دیپلماتیک و نظامی درگیری که هر دو طرف را حفظ کرده اند برای رسیدگی به وضعیت مناطق همراه هند و چین مرز. توافق شد که اوایل قطعنامه از وضعیت خواهد بود در همراهی با هدایت رهبران.”

MEA افزود: “دو طرف دارد از این رو خود را حفظ نظامی و دیپلماتیک درگیری به صورت مسالمت آمیز حل و فصل اوضاع در اولین به عنوان همچنین برای اطمینان از صلح و آرامش در مناطق مرزی. این ضروری است برای توسعه بیشتر از هند و چین روابط دو جانبه.”

این می آید یک روز پس از وزارت خارجه چین روز چهارشنبه گفت: این دو کشور در حال گام برداشتن به “به سهولت وضعیت در امتداد مرز”.

روز دوشنبه در پکن به حال به ظاهر نرم و موقعیت خود را در نظامی رو خاموش کرد و گفت که چین و هند باید “ظرفیت و تمایل به درستی” مرزی حل و فصل مسائل از طریق مذاکره و مشاوره”.

وزارت خارجه چین نیز گفت: این دو کشور در نظامی خود را در سطح مذاکرات هفته گذشته “توافق برای اجرای مهم اجماع رسیده توسط رهبران به نوبه خود تفاوت به اختلافات با هم کار کنند برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی است, بنابراین به عنوان برای ایجاد یک فضای مطلوب برای توسعه پایدار روابط دو جانبه”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر