LeBron James, Trae جوان Jalen رز شریک برای ایجاد سیاه حق رای ابتکار بیش از یک رای


Illustration for article titled LeBron James, Trae Young, Jalen Rose Partner to Create Black Voting Rights Initiative, More Than a Vote

عکس: گتی ایماژ برای EIF & XQ

با هیچ تمایلی ندارند فقط خفه شو و دریبل یکی از صریح ترین ورزشکاران از زمان ما, LeBron James, است, به پیوستن به نیروهای با دیگر برجسته ورزشکاران و هنرمندان برای حفاظت از حق رای سیاه مردمی در امریکا است.

تبلیغات

“از آنجا که از همه چیز است که رفتن در مردم و در نهایت شروع به گوش دادن به ما—ما احساس ما در نهایت گرفتن یک پا در درب,” او گفت: نیویورک تایمز. “ما احساس می کنیم در حال گرفتن برخی از گوش و برخی از توجه است و این زمان برای ما در نهایت به ایجاد یک تفاوت.”

که تفاوت را به شکل بیش از یک رای یک سازمان غیر انتفاعی است که مبارزه با سرکوب رای دهندگان و آموزش سیاه و سفید رای دهندگان در حقوق خود است. در میان کسانی که پیوستن به LeBron در این تلاش هستند که نام آشنا مانند NBA ستاره Trae جوان WNBA ستاره Skylar Diggins-اسمیت و بازنشسته NBA و ستاره ESPN تحلیلگر Jalen رز همه آنها حفظ شده است که این ابتکار این است که بر خلاف مشهور, رای گیری, دیسک و یا تلاش است که ما قبل از دیده می شود.

تبلیغات

“بله, ما می خواهیم شما را به بیرون رفتن و رای دادن, اما ما همچنین می خواهم به شما آموزش” جیمز گفت. “ما قصد داریم به شما در این زمینه چگونه به رای و آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار از طرف دیگر برای جلوگیری شما از رای دادن.”

LeBron دستاوردهای در دادگاه وسیع هستند اما در 35 سال او متوجه می شود که میراث او خواهد بود تعیین می شود دستاوردهای خود را خارج از دادگاه و همچنین. او همیشه بسیار بیشتر از صرفا یک ورزشکار و بیش از یک رای کامل را فراهم می کند فرصت برای توانمند سازی جامعه ما و جرقه پایدار تغییر دهید.

“من با الهام از امثال محمد و علی و من با الهام از این لایحه Russells و Kareem Abdul-Jabbars های اسکار Robertsons—آن دسته از بچه ها که ایستاده بود وقتی بار بود که حتی راه بدتر از آنها امروز,” او گفت:. “امیدوارم روزی پایین خط مردم را به رسمیت شناخته و من نه تنها برای راه من نزدیک بازی بسکتبال, اما راه من با نزدیک شدن به زندگی به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی است.”

تبلیغات

تامین بودجه اولیه برای این سرمایه گذاری خواهد بود ارائه شده توسط LeBron و خود را شریک کسب و کار Maverick کارتر که به استخدام کمک رای گیری سازمان های حقوق مانند زمانی که ما همه رای و مبارزه عادلانهو همچنین به عنوان مشاور سابق سیاسی استراتژیست آدم Mendelsohn و Addisu Demissie که رهبری سناتور کوری بوکر را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. این سازمان همچنین دریافت تعهدات از Kevin Hart, NFL ستاره آلوین Kamara و دیگران.

“وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهید تغییر در جامعه” جیمز گفت. “اگر شما در واقع قرار نیست در محل کار و یا اگر شما لازم نیست که ذهنمجموعه ای وجود دارد هرگز به تغییر است.”

تبلیغات

با توجه به گسترده رای دهندگان سرکوب تلاش های بین رای دهندگان در گرجستان با تجربه در روز سه شنبه طرح بیش از یک رای آمده نمی تواند در یک زمان بهتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de