تفرقه سیاست بیش معدن مسائل در شمال مینه سوتا است گرفتار یک گروه درخواست پول برای ساخت یک سیستم تصفیه آب.

اعضای آهن محدوده منابع و توانبخشی هیئت مدیره (IRRRB) یک گروه مشورتی برای Eveleth مبتنی بر توسعه اقتصادی آژانس استدلال این هفته در مقابل دادن پول تولید شده توسط taconite درآمد به فوند دو لک گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa, است که از نظر قانونی به چالش کشیده عملیات استخراج از معادن.

ایالت مینه سوتا تام Bakk DFL-آشپز که نشسته روی تخته به نام گروه اقدامات “ضد معدن” و گفت که او نمی تواند حمایت از 250.000 دلار کمک هزینه برای آن است. “من خیلی ناراحت کننده با این درخواست گفت:” در طول یک شنبه جلسه هیئت مدیره.

در اوایل سال جاری Bakk منتقل زیادی سالانه DFL جمع آوری کمک های مسابقات گلف از بیابان در خلیج ثروت که متعلق به Bois Forte گروه از Chippewa, به غول ریج در Biwabik. این بخشی از یک واکنش در برابر این گروه که در نامه ای در ماه ژانویه در حمایت از کنگره ایالات متحده بتی McCollum پیشنهاد به ممنوعیت معدن مس در 234,000 هکتار از فدرال متعلق به بیابان در نزدیکی مرز آب قایق رانی منطقه بیابان.

در چهارشنبه Bakk یادآوری هیئت فوند دو لک گروه چالش به یک کنترل آلودگی مینه سوتا آژانس مجوز صادر شده به ایالات متحده جراحی را Minntac کوه آهن عملیات برای یک حوضه است که دارای معدن ضایعات. این چالش قانونی, گفت, قرار می دهد Minntac عملیات “در خطر است.”

این گروه در آن با چالش قانونی استدلال که آلاینده ها بودند آسیب رساندن به منابع طبیعی است.

عضو هیئت مدیره و دولت تشکر. دیل Lueck R-Aitkin گفت که او می خواهد به انجام آنچه او می تواند برای حمایت از هند جوامع است. اما مانند Bakk و همکار عضو هیئت دولت از سوی دیگر ، دیوید Tomassoni DFL-Chisholm او گفت نمی تواند پشتیبانی دادن taconite پول به یک گروه است که او می گوید مخالف استخراج از معادن.

“این است که در مقطع اهداف,” او گفت:. هیئت مدیره تبدیل شده و دیگر پایین درخواست که حس را ندارد و این یکی نمی گفت.

Bakk و دیگران نیز مورد سوال گروه واجد شرایط بودن برای پول به دلیل آن قبیله ای در Carlton County خارج از taconite امداد منطقه است. گروه قبیله ای سرزمین در داخل و خارج امداد منطقه است.

هیئت مدیره عضو هیات کریس Ismil مطمئن باشید که اعضای قبیله پروژه ملاقات معیارهای گرانت و در واقع به ثمر رساند و بالاتر از دیگر پروژه های در رقابت است.

آب برای دو جامعه که در taconite امداد مناطق نیست آشامیدنی Ismil گفت: در این جلسه. آن را آلوده و مردم می تواند مریض به او گفت: اعضای هیئت مدیره. اعطای کمک مالی $1.3 میلیون پروژه — اولین مرحله در ساختمان جدید سیستم آب خواهد شد که متعلق به قبیله.

یک روز پس از هیئت مدیره به اتفاق آرا مطرح پیشنهاد Bakk گفت که او و دیگران در هیئت مدیره نمی مخالفت با این پروژه بلکه فقط می خواهم به دادن پول به طور مستقیم به جوامع خواهد بود که در خدمت توسط سیستم تصفیه آب و یا به St. Louis County است.

در یک بیانیه نوشته شده است این گروه گفته است که نمی anti-معدن. “ما ضد آلودگی” بیانیه ای گفت:. “معدن و راه آن را در حال حاضر به اجرا و تنظیم شده است در مینه سوتا را نابود کرده است وحشی برنج بدتر جیوه در ماهی مشکل و اساسا نابود و تخریب هزاران هکتار از مهم طبیعی و منابع فرهنگی در سال 1854 واگذار خاک بیش از قرن گذشته.”

اگر چه او گفت که او صحبت نمی کند و برای قبیله پائولا Maccabee یک وکیل برای WaterLegacy یک مینه سوتا غیر انتفاعی با تمرکز بر کیفیت آب به نام IRRRB اقدامات سیاسی ذکراست.

“این پروژه لازم است برای آب آشامیدنی,” او گفت:. “شما نمی توانید قلدر مردم که به دنبال به ورزش اول خود را اصلاح حقوق. با استفاده از این دادگاه بخشی از دموکراسی است.”

“فقط به خاطر اینکه شما در حال درخواست از مردم برای انجام یک کار بهتر معنا نیست که شما می خواهید به آنها را تعطیل,” Maccabee گفت.

و اشاره کرد که هیئت مدیره تصمیم صرفا مشورتی Maccabee گفت که او امیدوار است که مارک فیلیپس کمیسر بخش آهن محدوده منابع و توانبخشی که با این نسخهها کار برای فرماندار را تایید گرانت.

“من امیدوارم که آنها ایستاده و می گویند … مینه سوتا در خدمت همه جوامع” Maccabee گفت. “دولت در مینه سوتا قرار می دهد آب پاک بالاتر از سیاست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله