کوچک-صاحبان کسب و کار در مینیاپولیس که از دست همه چیز در شورش نمی خواهید به از دست دادن خود را در اداره پلیس ، اما هیچ کس فکر می کند باید آن را کسب و کار به عنوان معمول ،

که دیدگاه مشترک توسط شرکت های کوچک و بزرگ, با توجه به رسمی بررسی انجام شده توسط استار تریبیون که در آن ده ها تن از صاحبان کسب و کار اگر آنها حمایت اخیر تعهد توسط شورای شهر اکثریت برای از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس در پاسخ به دیوانگی بیش از مرگ جورج فلوید.

“آنچه که من احساس در قلب من و آنچه میلیون ها نفر از مردم احساس می کنید که وجود یک دختر جوان بدون پدر که هنوز هم باید بر روی این سیاره” گفت: صاحب رستوران چارلز Stotts که شهر صحبت کردن با کسی که شام میخورد & Gastropub نابود شد در شورش. “وجود دارد نیاز به یک ثابت برای این, هر آنچه که ثابت است.”

جاناتان Weinhagen, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت مینیاپولیس منطقه ای مجلسی, گفت, اعضای گروه بر این باورند که شهر باید رسیدن به “جوامع رنگ” و ارائه “قابل اصلاح” به بخش. پس از سال ها از شکایت وزارت مینه سوتا حقوق بشر به تازگی راه اندازی یک بررسی از اداره پلیس به تعیین اگر آن افسران درگیر در شیوه های تبعیض آمیز نسبت به مردم از رنگ.

“ما ایستاده با رئیس [Medaria] Arradondo و تلاش خود را برای برگزاری افسران پاسخگو و به طور چشمگیری تعمیرات اساسی پلیس در مینیاپولیس” Weinhagen در بیانیه ای گفت. “کسب و کار نگران خواستار لغو و یا از بین بردن اداره پلیس. به اعتقاد ما این مهم است که به حفظ و بهبود امنیت عمومی. و تغییرات لازم برای MPD را اجماع از جامعه و کار مستمر از رهبران در سراسر مینیاپولیس.”

جامعه کسب و کار شد لرزاند که نه از 12 نشسته اعضای شورا گفت: معترضان در Powerderhorn پارک در روز یکشنبه که آنها به زودی “آغاز روند پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس است.” اعلام این خبر یک روز پس از شهردار یعقوب فری گفت: جمعیت معترضان او را پشتیبانی نمی کند لغو MPD.

“ما می دانیم که ما لازم نیست همه پاسخ در مورد آنچه که یک پلیس-رایگان آینده به نظر می رسد اما در جامعه ما می کند” در این شورا گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما متعهد به تعامل با هر مایل عضو جامعه در شهر مینیاپولیس در سال آینده به شناسایی آنچه ایمنی به نظر می رسد برای شما.”

نه نفر از اعضای ارائه جزئیات بیشتر در مورد این پیشنهاد اما برخی از صاحبان کسب و کار در ایران عبارت “پلیس است.”

“من در حال حاضر نوع تغذیه با بسیاری از مجنون ایده هایی که باید از شورای شهر حتی قبل از این گفت:” همین Blyly که رو 2 میلیون دلار ضرر و زیان از تخریب عموی هوگو و عمو ادگار را کتابفروشی در خیابان های شیکاگو. “اداره پلیس نیاز به ثابت. اما اگر آنها این نوع از چیزهایی که آنها در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر, پس از آن من نخواهد بازسازی در شهر مینیاپولیس.”

شورای فقدان جزئیات است که باعث خشم بسیاری از صاحبان کسب و کار برخی از آنها متهم به شورای pandering به اراذل و اوباش.

“آنها فقط به دنبال لطفا برخی از افراد گفت:” خالد Aloul صاحب دو GM, تنباکو, فروشگاه بودند که به شدت آسیب دیده و در طول شورش. “ما حتی نمی دانند که آنچه در آن به معنی: از بین بردن اداره پلیس است.”

مانند دیگر صاحبان کسب و کار Aloul بود نا امید زمانی که او تبدیل به پلیس برای کمک به در طول شورش. پس از غارتگران شکست را به مغازه اش در خیابان دریاچه و او گفت: او کشف چندین افسر و برای کمک خواسته.

“آنها گفت: ما باید دستورالعمل از شهردار دخالت نکند” گفت: Aloul که از دست رفته حدود 800.000 دلار در محصولات توتون و تنباکو به غارتگران است. “من درک می کنم آنها غرق شد اما من فکر می کنم اگر آنها به حال اخراج کردن یک زن و شوهر از عکس های آنها می تواند ترس مردم است.”

با وجود این تجربه Aloul نمی خواهم این ایده از انحلال گروه.

“چگونه شما می دانید که چیزی در حال رفتن به بهتر شود؟” “شما می توانید تصور کنید که یک شهر بدون پلیس ؟ نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است زمانی که پلیس نمی آمد. کل منطقه یک فاجعه است. به نظر می رسد مانند ما تا به حال یک جنگ داخلی در اینجا.”

برخی از صاحبان کسب و کار گفت: آنها می خواهم برای دیدن بخش واگذاری برخی وظایف به دیگران مانند برخورد با بیمار روانی افراد و یا بی خانمان. مینیاپولیس شورای شهر توصیه کرده است که متخصصان بهداشت روانی “co-پاسخ” به پلیس تماس مربوط عاطفی پریشان ساکنان.

برخی از صاحبان کسب و کار بر این باورند که خشونت نتایج می تواند اجتناب شود اگر پلیس بودند بهتر آموزش دیده است. در Floyd مورد چیزهایی spiraled خارج از کنترل وقتی که افسران در پاسخ به شکایت که فلوید تصویب تقلبی $20 bill جزئی جرم و جنایت است. مینه سوتا مشارکت کسب و کار است که نشان دهنده برخی از بزرگترین شرکت ها در شهرهای دوقلو نامیده می شود برای افزایش آموزش در “تعامل با آمریکایی های آفریقایی تبار و مردم از رنگ است.”

“خلاص شدن از مبارزان جرم نمی خواهد از بین بردن جرم” گفت: Charlie ویور, مدیر اجرایی, مشارکت, که اعضای آن عبارتند از: ایالات متحده آمریکا بانک ولز فارگو و استار تریبیون. “بنابراین ما پشتیبانی که جرم مبارزان آموزش خوب است و آنها باید پاسخگو اگر آنها بیش از مقررات.”

همکاری درخواست قانونگذاران ایالتی به آن را آسان تر برای خلاص شدن از مشکل پلیس از جمله لغو قوانین نیاز به داوری الزام آور برای اجرای قانون افسران متهم به سوء. این گروه همچنین خواستار تغییر در چانه زنی جمعی و قوانین که مانع از نظم و انضباط از افسران که “به طور جدی خیانت به اعتماد عمومی است.”

که نه چندان دور به اندازه کافی برای برخی از صاحبان کسب و کار.

“من قطعا می خواهم این شهرستان پال خواستار قطع بودجه دولت از آنها و شروع به بیش از” ری گفت: James که محو کارخانه آرایشگاه در غرب برادوی نابود شد در طول شورش. “من فکر می کنم ما نیاز به شروع به اجازه دادن به مردم از جامعه ما پلیس جامعه خود ما از آنجا که ما همه به یکدیگر عشق و ما به نوعی می دانم مشکل مردم است. و گاهی اوقات مشکل مردم نیست واقعا مشکل مردم است.”

کارکنان نویسندگان جیم Buchta و دی DePass کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de