نپال از مرز نیروهای کشتن یک زخمی و دو نفر دیگر در ادعایی بی دلیل شلیک

Category: کیمیا | No comments

یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر مجروح در ادعایی بی دلیل شلیک توسط نپال مسلح نیروی انتظامی (APF) در مرز نزدیکی بیهار را سیتمرهی منطقه در روز جمعه.

با توجه به سیتمرهی پلیس این ولایت پس از یک درگیری میان سرخپوستان و نپالی مسلح پرسنل پلیس در Lalbandi – Janki نگر مرز در فلفل Parsain Panchayat تحت Sonebarsha ایستگاه پلیس در منطقه است.

مرحوم شناخته vikesh می کومار, 25, در نقطه درگذشت در حالی که دو نفر دیگر به طور جدی زخمی در حادثه. گزارش ها نشان می دهد که یک فرد بازداشت شده توسط نپالی تیم پلیس پس از شلیک حادثه است.

پلیس گفت که مجروح شده بودند با عجله به بیمارستان محلی برای درمان. با توجه به گزارش Sashastra سیما Bal (SSB) و ارشد مقامات منطقه در حال حاضر کمپینگ در نزدیکی مرز و نظارت بر وضعیت.

“نپالی پلیس آتش گشودند و پس از یک درگیری در نزدیکی مرز بین 8.30 و 9 هستم. یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر پایدار گلوله صدمات. ما همچنین مطلع شده است که فرد بازداشت شده توسط نپالی پلیس پس از حادثه است. این موضوع در حال بررسي است و لازم است تمام مراحل قانونی در حال اجراست”, سیتمرهی SP آنیل کومار گفت: پس از این حادثه.

منابع اما گفت که زمین های کشاورزی را یکی از قربانی آبشار در نزدیکی مرز که در آن حادثه صورت گرفت. “آنها مشغول به کار در زمینه های خود را هنگامی که نپالی مسلح پرسنل پلیس شروع به شلیک بی هدف است که در آن یک نفر کشته و چند نفر دیگر مجروح شدند”.

هند سهام حدود 1850 متر طولانی متخلخل مرز با نپال و مردم آزادانه به کار و به دیدار خانواده و دوستان است. دولت تا به حال مهر و موم شده به هند و نپال از مرز در ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این حادثه همچنین خواستار افزایش مرز تنش بین دو کشور. در ماه مه نپالی دولت صادر کرد, بحث, نقشه, نمایش, هند سرزمین Kalapani و Lipulekh به خود را دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>