Illustration for article titled Oklahoma Police Officer Tells Black Man I Dont Care After He Says I Cant Breathe. Man Later Dies

عکس: شاتر

هر هفته به نظر می رسد یک ویدئو جدید پدیدار نشان می دهد که پلیس پرهیاهو و بی توجهی به درخواست های مردم در زندان خود را. در شهر اوکلاهما بدن, تصاویر و فیلم های منتشر شده از مارس 2019 حادثه که در آن 42 ساله جرثقیل اسکات دیده می شود گفتن پلیس “من نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان او برگزار شد در بازداشت پلیس.

تبلیغات

با توجه به NBC News, Jarred, Tipton, یکی از افسران شنیده می شود گفت: “من اهمیتی نمی دهند” در پاسخ به اسکات درخواست. یکی دیگر از افسر اسکات می گوید که او می تواند “تنفس فقط خوب است.” پس از چند دقیقه اسکات به نظر می رسد بی توجه در این فیلم است. اسکات بعدها در یک بیمارستان مرده.

NBC اخبار به دست آمده اسکات شکافی که برچسب سقوط ریه به عنوان علت مرگ او. کالبد شکافی گفت که پلیس پاسخ نمی در نتیجه کشنده “تروما” و به جای آن ذکر شده فیزیکی داری, متامفتامین استفاده آسم و آمفیزم و بیماری های قلبی به عنوان پیشرو عوامل اسکات مرگ است. کالبد شکافی نیز گفت که شیوه ای از اسکات مرگ شد “نامشخص.”

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

این حادثه آغاز شد و پس از افسران نامیده می شدند به یک منطقه در جنوب مرکز شهر شهر اوکلاهما در مدت کوتاهی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر پس از کسی گزارش داد که یک مرد سیاه و سفید بود و استدلال با مردم و brandishing یک تفنگ, Oklahoma City police سروان. لری Faithfully در بیانیه ای گفت.

این فیلم نشان می دهد که اسکات در حال اجرا از افسران پس از Tipton می پرسد اگر او هر گونه سلاح. پلیس پس از مقابله و مهار او یکی از افسران دیده می شود از بین بردن یک تفنگ دستی از اسکات جیب.

بعد یک افسر تلاش می کند به اداره CPR قبل از امدادگران می رسند.

Oklahoma City police سروان. لری Faithfully استدلال کرد که Tipton نظرات ساخته شده بودند در “گرما از یک جنگ است.”

“بدیهی است که ممکن است چیزی یک افسر می گوید. فقط درکماموران مبارزه با کسی که در آن نقطه است.” Faithfully گفت KFOR.

یک تحقیق انجام شده توسط Oklahoma County دفتر دادستان منطقه پاک, Tipton, اشلی, Copeland و Sgt. Jennifer Titus از سوء. بدن دوربین فیلم منتشر شد و پس از سیاه و سفید زندگی می کند ماده OKC ارسال یک لیست از خواسته های به رهبران شهر در پی جورج فلوید مرگ است.

تبلیغات

اعضای این سازمان ابراز ترس در آنچه دیده می شد در این ویدئو. “در صورتی که سیاست و عدم وجود تمرکز بر انسانیت و مدنیت به هر کسی و سپس آنها قطعا نیاز به پرداختن و تغییر این سیاست موثر بلافاصله” Rev. T. Sheri Dickerson, رهبر سیاه زندگی ماده OKC گفت KFOR.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de