Illustration for article titled Pittsburgh Paper Removed Police Brutality Stories, Then Republished Them With Pro-Cop Images

تصویر: توییتر

کارکنان با Pittsburgh Post-Gazette شده اند انتشار این فاجعه نژادپرستانه تصمیم گیری مدیریت ارشد که هفته گذشته در کنار دو دختر سیاه و روزنامه نگاران از گزارش در زندگی ماده تظاهرات که نابود و لگدمال شده است در سراسر کشور است. پوشش خود را بان گزارش گسترش به عنوان ده ها تن از کارکنان به نام کاغذ و یکnd ایستاده بود در همبستگی با سیاه و سفید خود را همکاران.

تبلیغات

اما در اعتراض به پوشش است که هنوز هم در حال انجام در این مقاله مدیریت تصمیم گیری در اطراف اخیر خشونت پلیس پست های بیشتر تشدید بحران در این پست-روزنامه.

به عنوان شهر پیتسبورگ مقاله گزارش دو داستان منتشر شده توسط پست-روزنامه حذف شده از وب سایت خود را در تاریخ 5 ژوئن پس از آنها در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده در آن پلت فرم رسانه های اجتماعی. یک گزارش نوشت: در مورد محلی در اعتراض به افتخار جورج فلوید 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته. دیگر داستان محور بحث و گفتگو در مورد خشونت پلیس و ممکن است اصلاحات مورد بحث و بررسی توسط نمایندگان شهرستان.

تبلیغات

خبرنگار اشلی موری نوشت که دومی داستان توییتی که او هشدار مدیریت به این موضوع که شب و بدون دریافت پاسخ که چرا داستان او در دسترس بود.

صبح جمعه لینک های جدید به داستان پدید آمده با اصلی سرفصل اما کارکنان برخي قاعدههاي كلي قطع شد از مقالات. داستان موری نوشت بازنویسی شد و منجر به عکس تغییر داد. تصویر اصلی نشان داد یک معترض رو به پایین یک خط از پلیس ضد شورش به عنوان یک گاز اشک آور در قوطی belched رفتارهاي گاز بر روی خیابان. به جای آن با یک مطلب ارام تصویر از سربازان گارد ملی ایستاده در مقابل یک کامیون.

همان درست است از خبرنگار لورن لی پوشش پیتسبورگ Black Lives Matter تظاهرات. رفته بود او را فرعی و سرب, عکس, که در اصل نشان داد یک شات گسترده ای از جمعیت های گوناگون برگزاری علائم تماس با پلیس پاسخگویی و بیان کرد برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند. به جای آن با یک تصویر سفید پلیس زانو در “حمایت” از تظاهرات.

عکس هایی از اعتراض گرفته شده توسط عکاس اندرو راش نیز محروم از داستان است.

تبلیغات

حذف پست اتفاق پس از کارکنان آشکارا شورش علیه مدیریت شرکت پس از این sidelining الکسیس جانسون, که سیاه و سفید است, از اعتراض به پوشش پس از او توییتی یک شوخی اشاره به ریاکاری کسانی که ابراز خشم در “غارت” در تظاهرات.

تبلیغات

مدیریت هنوز به ارائه هر گونه پاسخ در چرا آنها تغییر داستان هر چند تغییرات رک و پوست کنده برای خود صحبت می کنند. در زمانی که ملت و نهادهای آن در حال نامیده می شود به نظر عظیم تغییرات ساختاری در سفارش به آدرس عمیق نژادی و بی عدالتی پست-روزنامه تصمیم گرفتند به عمل سانسور به جای.

این حرکت ظالمانه است البته; بنابراین ظالمانه که عقاب غول سوپر مارکت های زنجیره ای و متعهد در این هفته به توقف فروش Post-Gazette در فروشگاه خود را (در بالای اهدای یکی دیگر از $350,000 برای حمایت از عدالت اجتماعی باعث می شود).

تبلیغات

این چیزی است که—چیزی که هر کسی مسئول هر گونه موسسه ها باید بدانند در حال حاضر—حتی زمانی که شما عامل پشت درهای بسته ما هنوز هم می تواند شما را ببینید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله