مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گذاشته گسترده تعمیرات اساسی از اجرای قانون روز شنبه مجلس به دولت بازگشت کاپیتول برای یک جلسه ویژه در سایه توسط حافظه از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که در دست پلیس مینیاپولیس.

Walz همراه با DFL رهبران به چالش مجلس برای پاسخگویی به تماس های به عمل برانگیخته توسط مرگ و تظاهرات در مینه سوتا و در سراسر کشور. این DFL طرح اصلاحات استفاده-از-نیروی استانداردهای افزایش نظارت پلیس نظم و انضباط و تشویق جامعه مبتنی بر جایگزین های سنتی به اجرای قانون است.

اما پرداختن به نابرابری نژادی در پلیس خواهد بود و تنها بخشی از این مجموعه و سریع کار قوه مقننه است که ازسال جمعه به عنوان قانونگذاران نونهالان در یک لیست از کسب و کار ناتمام پشت سمت چپ زمانی که آنها پیچیده کردن به طور منظم جلسه در ماه مه.

در صدر فهرست گسترده و عمومی این نسخهها کار میکند قرض گرفتن لایحه که سقوط از هم جدا در میان حزبی تیراندازی بیش از Walz اورژانس قدرت در طول COVID-19 بیماری همه گیر. Walz را اعلام یکی دیگر از 30 روز تمدید آن قدرت — عمل که باعث این جلسه ویژه — باقی مانده بالقوه موانع به عنوان قانونگذاران در هر دو طرف به دنبال به ضمیمه شرایط عمومی کار می کند پیوند بسته انتظار می رود به بالا از 1 میلیارد دلار.

قانونگذاران همچنین نیاز به توافق بر توزیع صدها میلیون دلار در کمک های فدرال به واحد محلی دولت از مراقبت عمل یکی از عمده طرح های کنگره قبل از فلوید مرگ تبدیل این کشور توجه از این بیماری همه گیر به مسائل مربوط به نژاد و پلیس رفتار است.

قانون گذاران انتظار برای تصویب مالیات امداد اندازه گیری و کمک های مالی برای کمک به کسب و کار بازیابی از خاموش شدن ناگهانی باعث این بیماری همه گیر. و وجود دارد بحث در مورد کمک به مینیاپولیس و سنت Paul بازیابی از آسیب های ساخته شده توسط چندین روز تظاهرات خشونت آمیز زیر فلوید مرگ است.

در حالی که این بیماری همه گیر تحت سلطه بسته شدن روز به طور منظم جلسه و خوی از دولت و ملت اتحادش را تغییر palpably فلوید پس از مرگ در روز یادبود با تورم تقاضا برای رهبران دولت برای اصلاح شیوه های پلیس با توجه به رنگ.

“این تماس به یک جلسه ویژه است که یک تماس فقط از من. این است که primal scream شما شنیده از مردم در خیابان ها خواستار عدالت و خواستار آن در حال حاضر و خواستار ما قدم به این لحظه” Walz گفت: به عنوان او اعلام کرد که جلسه جدید.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو باید تغییرات پیشنهادی هر چند معلوم نیست چه مقدار مشترک ممکن است پدیدار شود. در میان یک سرعت در حال تغییر چشم انداز سیاسی قوه مقننه رهبران می گویند که آنها می تواند تصویب برخی از تغییرات در هفته آینده یا دو و برنامه آنها را به شیرجه رفتن به عمق بیشتر اقدامات پس از آن.

ایران رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake هفته گذشته گفت که او فکر عدالت کیفری تغییرات نیاز به بررسی و نباید بیش از حد به سرعت. اما در این هفته او گفت که او تا به حال بسیاری از مکالمات در موضوع و تغییر ذهن خود را.

او گفت که او در حال حاضر معتقد است که جمهوری خواهان می تواند به توافق برسند به ممنوعیت chokeholds, از بین بردن داوری الزام آور برای کارمندان قرار داده و اداره جنایی دلهره مسئول بررسی استفاده از نیروی موارد و آن را وظیفه افسران به مداخله و گزارش های غیر مجاز استفاده از زور.

به نظر می رسد حمایت هر دو حزب برای برخی از این طرح ها هر چند یک زن و شوهر از سکس کارمند و کارگری که تا حد زیادی حمایت دموکرات ها گفته اند که آنها در مخالفت با پایان داوری الزام آور.

Walz و یک گروه از DFL رهبران گذاشته جزئیات بیشتر در خود پلیس پاسخگویی و اصلاح برنامه های روز شنبه گفت: جهان در حال تماشای و قانون گذاران باید برای سرمایه گذاری در این لحظه برای تغییر قوانین ایالتی. برخی از اقدامات کلیدی را تغییر دهید استاندارد برای استفاده از نیروی مرگبار, دستور, بیشتر, آموزش, افزایش قدرت صلح افسر استانداردهای آموزشی (پست) هیئت مدیره و هیئت مدیره متنوع تر است. این طرح به طور خاص بان کی مون “جنگجو سبک” آموزش پلیس حمایت مینیاپولیس پلیس اتحادیه.

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان با انتقاد از جنبه های این طرح سهشنبه برای از بین بردن داوری الزام آور و برای اضافه کردن گناهکار حق رای را به مخلوط.

تشکر. جیمی بکر-فین DFL-Roseville, نام گناهکار رای گیری حقوق یک بخش کلیدی از DFL طرح است. “دادن مردمی که توانایی رای ترین هسته چیزی که ما احتمالا می تواند انجام دهد در حال حاضر به مردمی صدا در آنچه خود دولت در حال انجام است و چگونه ما حرکت رو به جلو,” او گفت:.

مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: قانونگذاران در حال جمع آوری جامعه ورودی برای شناسایی کوتاه-متوسط – مدت و دراز مدت در اولویت است. در تمام دموکراتیک-کنترل خانه قصد دارد به معرفی حدود 20 صورتحساب مربوط به عدالت کیفری اصلاحات.

DFL تشکر. کارلوس ماریانی رئیس مجلس امنیت عمومی و عدالت کیفری کمیته اصلاحات معتقد است افزایش پست هیئت مدیره تنوع یکی از این تغییرات است که می تواند به سرعت اتفاق می افتد. او گفت: دفتر دادستان کل کیت الیسون به سرعت می تواند ساخته شود به طور پیش فرض سازمان به تعقیب پلیس-درگیر مرگ و میر به جای دادستان شهرستان دفاتر.

Gazelka گفت: شهرستان وکلای باید با نگرانی که او مخالف این ایده است. Gazelka همچنین گفت که او مخالف هر گونه تلاش برای پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس یک ایده مطرح شده توسط سیاه و سفید زندگی توجه فعالان و اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر.

هنوز معلوم نیست که آیا این فشار برای پلیس اصلاحات خواهد بود بسته سیاسی به لوایح دیگر. زیرساخت مطابق با لایحه نیاز به یک فمن به تصویب ساخت آن را یکی از معدود نقاط اهرمی برای حزب اقلیت در هر قانونی مجلسی. خانه رهبران ایران به دنبال کراوات مطابق لایحه ای را برای پایان دادن به Walz اورژانس قدرت در طول جلسه به طور منظم است.

جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: در حالی که او هنوز هم مخالف گسترش قدرت او است “بسیار مایل به انعطاف پذیر” در پیوند لایحه در جلسه ویژه. خود را حزبی می خواهد به قرض گرفتن یک بسته است که شامل پروژه های مهم است که خار رشد اقتصادی در طول coronavirus شیوع Daudt گفت. اما او همچنین گفت جمهوری خواهان به “قبر نگرانی در مورد افزایش هزینه های ما در طول زمان از کسری بودجه است.”

پس از فلوید مرگ سناتور. جف هیدن دستیار DFL رهبر اقلیت در سنا صحبت در مورد ارتباط پیوند لایحه به پلیس اصلاحات به جای. “اگر آن را تا به من و شما نمی خواهید به ما رای برای یک پیوند لایحه تا زمانی که ما تصویب قابل توجهی در اجرای قانون اصلاحات,” او گفت:.

اما DFL رهبران مانند Hortman و رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-Woodbury گرفته اند که سخت از یک خط است. خانه مردم از رنگ و بومی حزبی است که منجر به DFL کار در پلیس اصلاحات است نه صحبت کردن در مورد نگه داشتن اتصال در حال حاضر ماریانی گفت. او توضیح داد که مسدود کردن اتصال لایحه به عنوان کشیدن “ایران سوئیچ.”

بحث بر پیوند لایحه همچنین بازی کردن در برابر پس زمینه از پیش بینی 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه. Daudt گفت: اگر مجلس موافقت خود را با هزینه های جدید در طول جلسه ویژه مانند اضافی بدهی های پرداخت برای یک پیوند لایحه هزینه باید جبران توسط دولت کاهش بودجه.

ویژه جلسه پیش بینی شده پس از 18 مه گرفته فوریت پس از تظاهرات فلوید پس از مرگ است. دولت وظیفه عمومی پیوند می تواند شامل پول برای یک کتابخانه و توسعه حرفه ای مرکز آسیب دیده در طول تظاهرات Hortman گفت. اما رهبران دولت در حال بحث جداگانه تخصیص مطابق لایحه برای کمک به کسب و کار خصوصی. قاب زمان برای دریافت همه این کار انجام می شود باقی مانده مشخص نیست. Gazelka گفت: آنها می تواند پایان صورتحساب آنها توافق در کمتر از یک هفته و سپس موارد دیگر می تواند تمام تابستان. اما او گفت: “من نمی بینم که در جلسه مگر اینکه ما به توافق برسند.”

Hortman گفت که او فکر نمی کند که آنها باید ترک کنید تا کار خود را انجام داده است.

هر زمان Walz مردد به گسترش خود قدرت اضطراری برای 30 روز او نیاز به تماس مقننه به جلسه. بنابراین حتی اگر قانونگذاران انجام پایان جلسه به سرعت آنها را می توان در یک ماه.

“من پیش بینی این است که برای رفتن به یک تابستان که در آن ما تقریبا در جلسه” Walz گفت: در این هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de