کالج تجربه در دانشگاه مینه سوتا خواهد بازگشت به نزدیکی عادی این سقوط تحت یک برنامه است که رهبران مدرسه ارائه شده به هیئت رجنت دوشنبه با بازگشایی کلاس های درس و خوابگاه و مشترک در فضاهای اجتماعی در زیر برخی از محدودیت فاصله.

رئیس جمهور جوآن Gabel سقوط بازگشایی طرح تنش انعطاف پذیری با از سرگیری فرد در آموزش و پردیس زندگی در علاوه بر این به یک قوی ارائه دوره های آنلاین. این همچنین شامل یک طرح جامع برای COVID-19 نظارت بر تست و انزوا و همچنین به عنوان یک توصیه که هر یک از U پنج دانشگاه خود را تنظیم تقویم دانشگاهی برای شروع ترم اولیه و نهایی در فرد آموزش شکرگزاری.

هیئت بررسی سقوط طرح بازگشایی پنج شنبه است و انتظار می رود رای گیری در جلسه بعدی خود را در ماه جولای.

“ما اعتقاد داریم که ما به عنوان امن به عنوان هر مکان قادر به حفاظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان” Gabel گفت. “آن را اولویت شماره یک ما است و ما آماده ایم با برنامه ریزی های گسترده ای قادر به انجام این کار است.”

اولین چهره به چهره در کلاس های رول خواهد شد در هفته های پایانی مدرسه در تابستان جلسه در ماه جولای Gabel گفت: به دانش آموزان فرصت را به جلو یا عقب در ترم. دانشگاه رهبران در حال برنامه ریزی برای ترم پاییز برای شروع یک هفته اولیه و محوری برای آموزش از راه دور توسط شکرگزاری برای هر گونه باقی مانده تکالیف و یا امتحانات نهایی.

تسهیلات خواهد بود ساخته شده در محل اقامت سالن ناهار خوری امکانات کلاس های درس و فضاهای مشترک برای ترویج اجتماعی فاصله. دانش آموزان در تو پنج دانشگاه دسترسی به جایگزین فرمت و “مرکب” کلاس اگر فیزیکی خود را در کلاس های درس و سالن های سخنرانی نیست منجر به اجتماعی فاصله. دانشگاه ارائه خواهد شد بیشتر در شب و شنبه کلاس به محدودیتی که چگونه بسیاری از کلاس ها رخ می دهد در یک ساختمان داده در هر روز.

اگر اجتماعی فاصله است که هنوز هم توصیه می شود در پاییز مدرسان باید آزادی برای تصمیم گیری که آیا برای برگزاری کلاس های حضوری و یا از راه دور. همان انعطاف پذیری خواهد شد ارائه شده به دانش آموزان است.

دانشگاه را توصیه — نیاز نیست که دانشجویان و استادان پوشیدن, ماسک, Gabel گفت.

نایب السلطنه دیوید مک میلان احساس کردند که یک دستور خواهد بود “امن ترین روش” است که در آن به حفاظت از دانشجویان و استادان هستند که بیشتر آسیب پذیر است. Gabel پاسخ داد که ماسک پوشیده شده است و نکته اصلی بحث و رهبران تصمیم گرفتند برای توصیه در ترکیب اجتماعی فاصله. اما او گفت: دانشکده خواهد شد که استقلال به مجموعه هر آنچه که استاندارد آنها می خواهند در کلاس های درس خود را.

دانشگاه رهبران نیز کار بر روی بهداشت عمومی کمپین تشویق رفتارهای سالم و کاوش بالقوه جامعه رفتاری برای دانشجویان و استادان بازگشت به دانشگاه.

راشل Croson U است معاون اجرایی رئیس جمهور و شهردار گفت: این مدرسه دارای کافی COVID-19 تست قابلیت و فضای کافی برای منزوی کردن هر کسی که بیمار می شود. مدیران برنامه ریزی برای اختصاص فضاهای اقامت سالن و خارج از محوطه هتل برای کسانی که تحت قرنطینه, او گفت:.

در پردیس تیم قادر به انجام تماس ردیابی برای کل دانشگاه جمعیت Croson گفت. و COVID-19 کمیته همکاری ریاست دانشکده پزشکی Dean Jakub Tolar و مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست مدیر دکتر مایکل Osterholm را توصیه رهبران در آخرین تست و پروتکل های غربالگری.

“این همچنان یک زمان به چالش کشیدن و بسیار وجود دارد عدم قطعیت” Croson گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بازگشت به StarTribune.com برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de