Shivraj کمال نات تجارت barbs بیش از ‘adharm’ در مقابل ‘مجازات گناهکاران”

بوپال: صوتی است که در آن, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan ظاهرا شنیده می شد گفت که کمال نات دولت کشیده شد پایین در دستور رهبری مرکزی از BJP در روز پنج شنبه باعث عظیم توییتر جنگ بین Mr Chouhan و سلف خود.

یک صدای جیر جیر توسط Mr Chouhan که در آن او گفت: “نابودی گناهکاران است یک عمل مقدس و دین ما را تحریم کرده است که آن را” به نظر می رسد به ruffled سابق رئیس جمهوری و کنگره جانباز کمال نات برای مقابله با او را در رسانه های اجتماعی در نتیجه تنظیم تن برای مرحله نهایی مسابقات بین آنها را در توییتر.

“چگونه می توانید یک نامیده می شود مومن اگر یکی disregards و بیحرمت مردم قیمومیت یک (قانون اساسی) حرمت” آقای Nath توییتی ظاهرا اشاره به سقوط 15 ماهه دولت در سه ماه پیش زیر استعفای 22 سابق کنگره MLAs از مجمع.

آقای Nath قبلا متهم BJP داشتن مغز متفکر برای سرنگونی دولت او.

آقای Chouhan توییتر پست آمد و در پی مخالفت کنگره در روز پنج شنبه نصب حمله به BJP رهبری با استناد به اتهام افشای در این کلیپ صوتی.

بدون در نظر گرفتن هر کسی نام آقای نات حفظ “برخی از افراد پروژه خود را به عنوان بسیار مومن است. اما در واقع آنها هستند که بی دین و گناهکاران” و افزود: “دین هرگز می آموزد یکی به خیانت به دیگران و یا توطئه علیه دیگران…”

دولت بی جی پی رئیس جمهور ویشنو دات شارما در پنجشنبه پیوست این موضوع گفت که این کنگره که تا به حال سابقه پایین کشیدن غیر از کنگره و دولت ها در کشورهای در گذشته خود را به دلیل سقوط از کمال نات دولت است.

وی یادآور شد آقای Nath قبلی خود ادعا بیانیه ای که در آن او تا به حال سرزنش کنگره جانباز Digvijay سینگ برای دادن به او اشتباه تصور که Jyotiraditya Scindia فرمان بود هیچ حمایت قابل توجهی در کنگره قانونگذاری حزب (CLP) پس از آن و از این رو او مطرح شده هیچ خطری برای خود دولت است.

“این است که Digvijay سینگ که مقصر سقوط کمال نات دولت” آقای شارما ادعا کرد.

آقای Scindia که تا به حال تغییر به اخذ تاییدیه از کنگره اخیرا مطرح کرده بود یک بنر از شورش علیه آقای Nath سپس باعث 22 سابق کنگره MLAs خود وفاداران به استعفا از مجلس مجبور آقای Nath از کار.

“آقای Scindia متحمل شده بود آقای Nath خشم برای اشاره به ساقط در دولت خود او منجر به ترک کنگره” آقای شارما گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de