سوزاننده تصاویر از موقت یادبود جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که زیر, زانو, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس تبدیل شده اند یاد.

به زودی که حرم در 38 و شیکاگو نیز ممکن است دائمی شود.

وزارت امور خارجه و رهبران جامعه در حال بررسی راه هایی برای ایجاد ماندگار ادای احترام به فلوید در تقاطع جایی که او کشته شد — و که در آن هزاران نفر از بازدید کنندگان باید پس از متوقف اعتراض و دعا — که باقی می ماند طولانی پس از گل و تخته سه لا نقاشی های پاک به دور است.

Andrea Jenkins, مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, همراه با دولت از سوی دیگر ، جف هیدن و همسایه ها می گویند آنها می خواهند به مناسبت روز یادبود حادثه که هزینه فلوید زندگی خود و سوخت در سراسر جهان در اعتراض به تغییر اساسی در پلیس.

“این یک گفتگو است که اتفاق می افتد. وجود خواهد داشت چیزی یاد جورج فلوید زندگی” گفت: جنکینز که نشان دهنده منطقه است.

امکانات عبارتند از: ترافیک میدان صلح باغ و یا شاید یک مجسمه گفت: جنکینز که اضافه شده است که او گفته است با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و چند تن از اعضای کنگره در مورد ایده.

“من نمی دانم اگر من می توانم وعده راست, در حال حاضر, اما من کار خواهد کرد برای ساختن یک بنای یادبود در آن سایت,” او گفت:. “و از آن خواهد شد چیزی است که قابل توجه است. از آن خواهد شد بیش از یک پلاک, من به شما بگویم که.”

ویکتوریا Lauing مدیر اجرایی در نزدیکی خیابان های شیکاگو آتش مرکز هنرهای گفت: سازمان شنیده های غیر رسمی بحث و گفتگو در مورد دائمی یادبود.

“به عنوان یک سازمان هنرهای اینجا بر اساس ما متعهد به های منابع ما برای حمایت از جامعه رانده پاسخ چه که دائم یادبود و یا دیگر رویدادها و فعالیت های او گفت:” در یک e-mail.

مرکز مایل به گوش دادن به و حمایت هر چه جامعه تصمیم به انجام, او گفت:.

هیدن معاون رهبر اقلیت سنا که همچنین نشان دهنده این محله گفت: او می تواند یک دایره ترافیک یا میدان — با یک بنای یادبود به فلوید در این مرکز است.

در حالی که جامعه باید کمک به تعیین یادبود دقیق فرم او گفت: این مهم است که فلوید را “قتل در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس” همیشه گرامی به منظور درمان رخ می دهد.

“این یک بی رحمی … شما نمی خواهید برای فراموش کردن آن” هایدن گفت. “و ما به مقصد به انجام دوباره آن را اگر ما به یاد داشته باشید آن را — اگر ما همین را بگویم که داستان.”

یک باغ

در اوایل این هفته به عنوان ده ها تن از بازدید کنندگان بی سر و صدا راه می رفت از طریق تقاطع گرفتن عکس و ضبط ویدئو ریکو مورالس با استفاده از نوار مجرای متصل به نشانه و پوستر هر دو جزع و عزاداری فلوید به ویندوز از جام مواد غذایی.

فقط چند پا دور از نقطه ای در مقابل فروشگاه که در آن فلوید gasped هوا قبل از تبدیل شدن به بی مورالس صحبت در مورد یک بنای یادبود که می تواند شامل یک باغ جامعه, ترافیک دایره و شاید نمایش های تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانند یاد بگیرند که در مورد فلوید زندگی و همچنین مرگ او.

مورالس که گفت: کار اصلی در جام مواد غذایی ایمنی مواد غذایی, مدیر گفت: او را به اتهام کمک به یک دائم یادبود یک واقعیت است. این کار مهم او گفت:.

“این مهم است که به طول عمر و تداوم امید به زندگی بود که گرفته شده توسط وحشیگری و خشونت” او گفت:. “همچنین به فضای جامعه به یک محل برای آمدن با احساسات خود و احساسات و خاطرات خود را.”

تا زمانی که دائم یادبود تصمیم مورالس گفت که او انتظار ندارد موقت احترامات — نقاشی گل قهوه ای چوبی مطرح مشت در مرکز تقاطع — به دور گرفته شده در هر زمان به زودی. و نه نشانی از او انتظار خیابان های شیکاگو به بازگشایی به ترافیک.

“که تا به جامعه است. که به مردم اساسا کاری با شهر” مورالس گفت که او ترجیح می دهند آن را بسته ماندن تا زمانی که مورد نیاز است. “من معنی خواهد بود که بدترین چیز برای شهر کارگران یا کارکنان برای انجام شده است به در آمده و فقط می گویند, ‘OK این است که بیش از در حال حاضر. خود را عزادار و عزاداری فرایند است که بیش از در حال حاضر. که نه برای کسی که به تصمیم می گیرید. امیدوارم که اتفاق می افتد به طور طبیعی و ارگانیک.”

نشسته در نزدیکی و برگزاری یک زندگی ماده امضا شد پاتریشیا راجرز شده است که بازدید از این سایت پس از فلوید کشته شد. رشد موقت یادبود “به ارمغان می آورد یک مقدار زیادی از نور زیادی از زندگی و آن را به ارمغان می آورد همه با هم با یک احساس واقعی از صلح” او گفت:.

او می خواهم برای دیدن دائمی یادبود شاید یک “بزرگ” مجسمه فلوید شاید چیزی که لیست اسامی دیگر مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس.

“من می خواهم آن را دوست دارم” راجرز گفت. “بسیاری از مردم به اینجا می آیند برای صلح, شما می دانید و به دعا. شما رستگاری. به عنوان اقلیت ما واقعا باید در مکان هایی که ما می توانید بروید و دعا کنید و منعکس کننده. آنها نیاز به شیکاگو ‘جورج فلوید خیابان.’ “

کمتر از 400 فوت دور از جایی که فلوید دوخته بود در معده اش او را دست بسر برده خود را پشت سر جیمی LaBlanche تماشا آنهایی که کمی. اقامت در خانه پدر LaBlanche نیز گرفته شده غیر رسمی نقش به عنوان محله راهنمای بی شماری از بازدید کنندگان به سایت بیش از گذشته دو به علاوه هفته.

“حال که من یک فرد از رنگ به عنوان, من شده اند در جامعه به مردم اجازه دیدن صورت من مطمئن شوید که آنها احساس خوش آمدید,” او گفت:. “من به صحبت روستایی سفید نفر از 45 دقیقه گذشته برینرد که آمد اینجا برای دیدن آنچه در آن بود.”

اگر چه ثابت و ترافیک و سر و صدا از جمعیت از بازدید کنندگان و معترضان به معنای تنها چند ساعت خواب بی وقفه در شب LaBlanche گفت: صلح یادبود به ارمغان آورده است به این محله ساخته شده است آن را به ارزش آن است. او امیدوار است که این سایت تبدیل به یک بنای ماندگار — آن است که مهم است برای کمک به گسترش درک, او گفت:.

“راستش قبل از این اتفاق ما به دنبال این بودیم که در حال حرکت,” او گفت:. “اما در حال حاضر ؟ من فکر می کنم من باید در اینجا. و من فکر می کنم [دائم یادبود] خواهد بود واقعا خوب برای جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله