چنای: در حالی که بیشتر چنای ادامه داد: برای تحت coronavirus محاصره گزارش 1,406 تازه COVID-19 موارد مثبت در روز پنج شنبه تعداد کل افراد آزمایش مثبت برای این ویروس در سراسر تامیل نادو دیدم کسری رها برای اولین بار در 12 روز در 1,875, پایین تر از چهار چالاک بالا از 1,927 هر روز موارد مثبت.

تعداد کل افرادی که آزمایش مثبت در تامیل نادو تا تاریخ بیشتر بالا رفت و به 38,716 حتی به عنوان 23 مرگ و میر بیشتر تحت فشار قرار دادند و دولت را در تلفات ناشی از کوروناویروس به 349.

چنای و سه ناحیه شمالی چنگلپتو, Thiruvallur و Kancheepuram ادامه شاهد سنبله های تیز به صورت روزانه. در شمال چنای Royapuram بخش در حال حاضر حساب برای یک مجموع از 4,207 افراد مبتلا به COVID-19, بیرون از شهر کل موارد 27,398. چنگلپتو گزارش 127 موارد مثبت در روز پنج شنبه و پس از Thiruvallur-72, Kancheepuram و مادورای 19 و Cuddalore-18.

با توجه به اینکه بیشتر چنای شیلات وزیر D. Jayakumar پس از بازرسی از COVID-19 اقدامات در Royapuram منطقه گفت: با وجود آن که در یک منطقه مشکل تعداد موارد فعال در Royapuram تنها 1,879.

پرسید که آیا دولت به فکر فاز دیگر از “کامل مستند’ به صورت چنای و همسایه مناطق Jayakumar گفت: وزیر Edappadi K Palaniswami را به یک تماس در مورد این مسئله پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی. “دولت نمی تواند یک طرفه تصمیم بر این,” او گفت:, و اضافه کرد که آیا چنین تصمیم گیری مورد نیاز بود مستقیما “در دست مردم” دلالت سطح خود را از همکاری به دولت اقدامات بسیار مهم خواهد بود.

با این مرکز اعلام باز کند.فاز 1 از 1 ژوئن تازه جهش در COVID-19 موارد مثبت بود و انتظار می رود به ویژه با تامیل نادو باز کردن حمل و نقل عمومی در شش دیگر مناطق در دولت در محدود راه و راه آهن جنوب همچنین شروع به اجرای قطار در آن مناطق. داخل منطقه تحرک در یک منطقه حمل خطر ابتلا به برخی از تعداد بیشتری اما منابع اضافه کردن چیزی که بسیار مهم است برای اطمینان از موارد اضافی در آستانه. از این رو دولت تمرکز نیز در ramping تا تجهیزات پزشکی. منطقه جمع نیز شکایت خود را به کارفرمایان در قلعه سنت جورج که مردم از چنای آزادانه رانندگی بر روی دو چرخ به سرزمین خود که فرار غربالگری.

شکار بیشتر تخت های پزشکی/تست کیت و انزوا امکانات برای مشکوک Covid-19 بیماران وزیر بهداشت Dr C Vijayabaskar که بازرسی ESI بیمارستان در Coimbatore در روز پنج شنبه تعیین شده Covid-19 مرکز درمان در کمربند غربی گفت: بیمارستان خواهد شد به روز رسانی به 800 تخت تسهیلات از آن زمان 400-ظرفیت تخت. این ESI بیمارستان در Coimbatore شد انجام یک “کار خوب” به عنوان 280 Covid-19 بیماران درمان شده اند وجود دارد بهبود یافت و مرخص شده او اضافه شده است. در ضمن یک لاخ تست PCR کیت رسیده چنای از کره جنوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de