خواندن کارت های تاروت است که بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم: یک تمرین معنوی مفید چارچوب یا خود بازتاب و یا تصمیم گیری یا حتی فقط یک بازی سرگرم کننده سالن ترفند. هر چه دلیل شما تساوی به تاروت آموزش می تواند هر دو پاداش و چالش برانگیز است. وجود دارد به عنوان بسیاری از راه برای یادگیری تاروت به عنوان وجود دارد عرشه تاروت—این فقط یک راه برای انجام آن است.

تبلیغات

یک عرشه

شما می توانید به خواندن تاروت بدون یک عرشه از کارت های تاروت بنابراین اولین توقف شما باید برای به دست آوردن یک عرشه برای خودتان. در حال حاضر مشترک تاروت lore دیکته است که شما باید با توجه خود را برای اولین بار عرشه اما اکثر تاروت کارشناسان صحبت کردم با این عمل می گویند که آن را احمقانه و مانع ورود که شما لازم نیست به نگرانی در مورد من تمایل به توافق برسند. بنابراین! جلو بروید و انتخاب کردن یک عرشه نگه داشتن چند چیز در ذهن است.

به عنوان یک تازه کار tarot reader بهترین عرشه به یاد بگیرند که سوار Waite—این سنتی ترین عرشه و یکی از بسیاری از کتاب ها و وب سایت ها آموزش های ویدئویی و غیره. که ارائه آموزش تاروت خواهد بود بر اساس.

تبلیغات

اگر شما می خواهید چیزی کمی به چپ سنتی وجود دارد که بسیاری از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع است که ارائه یک پیچ و تاب و سنتی سوار Waite تصاویر. چند من مانند مدرن هستند جادوگر تاروت, Morgan-گریر تاروت, طلاکاری, تاروت, چرخ از سال تاروت و جادوگران تاروت.

تبلیغات

دریافت مجله

تبلیغات

تاروت متشکل از 78 کارت سازمان در دو بخش از فال نما عمده و جزئی Arcana. فال کوچک تقسیم به چهار مناسب از 14 کارت آس طریق پادشاهان بسیار شبیه کارت های بازی استاندارد. که بسیاری از معانی کارت برای یادگیری! نیز وجود دارد این است: در حالی که استاندارد کارت تفاسیر وجود دارد, بسیاری از را تاروت عمل را به انجام خود را با پاسخ های خود را و احساسات در مورد کارت.

با توجه به این که گرفتن تاروت مجله—حتی اگر شما به طور معمول یک journaler—کمک بزرگی خواهد بود به عنوان شما را وادار به می دانم که این کارت. از نظر یادگیری معانی کارت با استفاده از یک مجله است که شبیه به یادداشت برداری در مدرسه; عمل نوشتن در کلمات خود را چه شما فقط یاد گرفته کمک خواهد کرد که شما مرتکب آن را به حافظه است. مزایای دیگر یک مجله ارائه می دهد که شما با دادن یک فضا به نوشتن آن شخصی, واکنش, پاسخ, احساسات, و غیره. که فردی بیرون کشیدن کارت برای شما.

تبلیغات
تبلیغات

درک اصول اولیه

تاروت است که هر دو ساده و پیچیده بنابراین شما نیاز به برخی از منابع برای کمک به شما یاد بگیرند. کتاب وب سایت, کلاس های آنلاین, تصویری, آموزش حضوری دوره های آموزشی و یا ترکیبی ضروری خواهد بود.

زمانی که خرید یک عرشه از کارت های تاروت, چک برای دیدن اگر وجود دارد مربوط به کتاب راهنما خواهد بود که بهترین مکان برای شروع به یادگیری در مورد خاص خود را در عرشه. اگر هیچ کتاب راهنما خاص به عرشه خود را وجود دارد, این برخی از عناوین خوب برای چک کردن:

تبلیغات
تبلیغات

و سپس چک کردن برخی از وب سایت وجود دارد تن از وب سایت های اختصاص داده شده به کارت های تاروت تفسیر گسترش می یابد و دیگر اطلاعات. چند که من دوست دارم در حال کلفت تاروت, Astrology.com, تاروت بانوو کمی قرمز تاروت.

اگر شما علاقه مند در گرفتن دوره من توصیه می جسیکا Dore یا تاروت مدرسه.

تبلیغات

خودتان را برای مشق شب

یک دوست که تلاش کرده است برای یادگیری تاروت به تازگی از من خواست برای کمک به. مشکل اصلی او توضیح داده بود که او را از فرو رفتن در با شور و شوق بزرگ و سپس تا کاملا غرق است که او خواهد داد تا به طور کامل.

تبلیغات

اشتباه اکثر مردم را هنگامی که در تلاش برای یادگیری تاروت در تلاش است برای پرش در ضرب المثلی deep end با انجام 10-کارت سلتیک صلیب گسترش; این یک کلاسیک کارت تاروت گسترش اما درک معنای این 10 موقعیت در گسترش علاوه بر تفسیر 10 کارت شما هنوز آشنا با بسیاری.

به جای ساده کردن همه چیز با این دو راه برای یادگیری اصول تاروت: اول تمرکز بر گرفتن راحت با معانی کارت های قبل از شما شیرجه رفتن به انجام قرائت با استفاده از پیچیده گسترش می یابد; دوم استفاده از یک روش ساده 3-کارت به راحتی با قرائت و پس از آن ساخت که در آن با معرفی 4 – و 5-کارت گسترش می یابد.

پس از بازگشت به من تاروت-به چالش کشیده ، من ذکر او کمک خواست و من به او کمک کند و در حال حاضر من به اشتراک گذاری آن را با شما.

تبلیغات

تکالیف روزانه

  • جلو و یک کارت در هر صبح و صرف 5 دقیقه نوشتن در خود تاروت مجله در مورد آن. توجه داشته باشید چیزهایی مانند آنچه در تصاویر می بینید چه رنگ شما متوجه چگونه آن را می سازد شما احساس می کنید و آنچه شما فکر می کنم آن را به معنی. استفاده از یک صفحه جدید برای هر یک از کارت جدید بنابراین شما باید فضا برای ادامه ساخت یادداشت ها در آن صفحه به عنوان شما را وادار به می دانم که این کارت در طول زمان است.
  • سپس نگاه به کارت بر روی کارت تفسیر سایت ها و یا کتاب و خواندن در مورد معنی آن است. یادداشت در مجله خود را در مورد آنچه شما یاد بگیرند و آنچه در خصوص جهش در شما.
  • شما می توانید از کارت روزانه یک سوال مانند “چه خواهد بود و این موضوع امروز ؟” یا “چه درسهایی باید در مواظب برای امروز ؟” و یا شما فقط می توانید درمان این کارت به عنوان یک راهنمای به موضوع روز است.
تبلیغات

تکالیف هفتگی

هفته 1: تمرین با استفاده از 3 کارت Past, Present & Future گسترش 2-3 شب این هفته.

هفته 2: نگاه جدید 3-کارت گسترش و تمرین با استفاده از آن 2-3 شب این هفته.

تبلیغات

هفته 3: متناوب با استفاده از دو 3-کارت گسترش 3-4 شب این هفته.

هفته 4: نگاه جدید 5-کارت گسترش و تمرین با استفاده از آن 2-3 شب این هفته.

به عنوان شما را در سراسر کارت شما بدست نمی دانم در عمل روزانه خود را شروع جدید صفحات مجله برای آنها و ایجاد یادداشت کوتاه در امتداد همان خطوط به عنوان آنهایی که شما را هنگامی که شما را بکشد روزانه خود کارت. شما لازم نیست به صرف زمان زیادی در این چند!

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de