این Stillwater منطقه مدیره مدرسه در روز پنج شنبه شب رای دادند سرپرست دنیس Pontrelli که تا به حال منجر به شرق مترو منطقه برای پنج سال گذشته.

این 5-2 رای به قطع روابط با Pontrelli می آید یک سال پس از هیئت مدیره ناموفق سعی در حذف او از این منطقه بالا است.

تنش تا دم در منطقه به عنوان برخی از اعضای هیئت مدیره و ساکنان شده بود در تقابل با Pontrelli پس از تصمیم بحث برانگیز در سال 2016 به سه, مدارس ابتدایی و حرکت دانش آموزان به مدارس جدید به عنوان یک راه به جای ثبت نام رشد در بخش جنوبی منطقه.

یک اتوبوس مدرسه گاراژ منطقه ساخته شده است در لیک المو نیز تعطیل شد.

Pontrelli تا به حال یک سال در سمت چپ او قرارداد و با توجه به $195,800 در 2020-21 سال تحصیلی.

پس از رای گیری رئیس هیئت مدیره سارا Stivland خواندن یک بیانیه مشترک بود که بر اساس توافق بین Pontrelli و هیئت مدیره مدرسه.

“پس از اقامت با Stillwater مدارس منطقه به مدت پنج سال دنیس Pontrelli موافقت کرده است برای جدایی توافق با Stillwater, منطقه, مدرسه, مدیره,” بیانیه ای گفت:. “سرپرست Pontrelli آرزوها برای گسترش قدردانی خود را به دانش آموزان ، کارکنان و جامعه خود را برای همکاری برای ایجاد و بهبود سيستم های آموزش برای همه است. منطقه ابراز قدردانی خود را به او و به رهبری او برای پنج سال گذشته.”

Stivland در ادامه با تشکر از Pontrelli برای رهبری است.

تعدادی از ساکنان و معلمان در منطقه مورد 8600 دانش آموزان تا به حال حمایت Pontrelli بود اما نه به اندازه کافی برای نگه داشتن هیئت مدیره مدرسه از رای گیری برای جدایی است.

Josiah هیل یک معلم انگلیسی در استیلوتر دبیرستان و سر از معلم, اتحادیه اروپا صحبت کرد قبل از رای و گفت: هیئت مدیره Pontrelli به حمایت از 81 درصد از مربیان چیزی است که “فراتر از نادر اما بی سابقه است.”

“من عمیقا ناراحتیم که هیئت مدیره است که به دنبال جداگانه با سرپرست در طول turbelent بار” هیل گفت: مرجع COVID-19 همه گیر و جوامع در همه جا مبارزه با مقابله با نژادپرستی نظاممند پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس است. او گفت: جدا از Pontrelli “ما آسیب برساند دانش آموزان منطقه و جامعه برای سال آمده است.”

اما دیگران مانند گفت: کریستی ماک, منطقه ساکن گفت: آن زمان برای او را به رفتن با استناد به تقسیم در منطقه که ایجاد شد تحت دولت فعلی است.

“ما درک می کنیم این است که سخت است. آن را آسان برای هر ما” Stivland گفت: در این جلسه که برگزار شد و عملا با توجه به COVID-19 نگرانی. “ما نگاه رو به جلو به حرکت رو به جلو با هم.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de