دهلی نو: دیوان عالی کشور در روز جمعه اجازه تامیل نادو دولت تدبیر روش به فروش مشروب آنلاین و یا از طریق فروش فیزیکی و گفت آن را برای دادگاه به وضع هنجارها به عنوان چگونه مشروب به فروش می رسد.

بالا دادگاه موافقت با مشاجره از دولت شرکت تامیل نادو دولتی بازاریابی شرکت (TASMAC) که مبادرت به فروش مشروبات الکلی در دولت است که آن را نمی توان دستور به فروش مشروب تنها از طریق آنلاین و تحویل.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و M R شاه خواسته TASMAC به فایل استشهاد ظرف سه ماه در مورد ساز و فروش مشروبات الکلی در مغازه ها.

در مارس 15 دادگاه بالا تا به حال هموار کردن راه برای بازگشایی دولتی مشروب vends در تامیل نادو با ماندن یک مدرس بالا حکم دادگاه که دستور داده بود خود را از بسته شدن برای زمان حال بر روی زمین است که وجود دارد نقض دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله به معنای حاوی COVID-19 بیماری همه گیر.

آن باقی مانده بود در مارس 8 دستور دادگاه عالی پس از گرفتن توجه داشته باشید از درخواست تجدید نظر از دولت شرکت.

این TASMAC ادعا کرده بود که دادگاه عالی باید تحمیل شرایط خود را برای فروش مشروب با ورود به دولت در حوزه سیاست ساخت.

آن استدلال کرده بود که آن دولت حق به تصمیم می گیرید که چگونه به انجام فروش مشروب و معتقد بود که دادگاه عالی نمی تواند تصمیم بگیرد و این حالت از فروش.

تامیل نادو دولت در مارس 8 نقل مکان کرده بود در دادگاه عالی به چالش کشیدن بالا دستور دادگاه گفت که بسته شدن این مغازه ها که منجر به “قبر ضرر و زیان” در وزارت امور خارجه درآمد و تکمیل توقف در فعالیت های تجاری.

دادگاه عالی دستور داده بود بسته شدن مشروب رسانه ها اشاره کرد که با وجود جمعیت عظیمی و اجتماعی بدون فاصله بود که نگهداری توسط tipplers. آن را به حال اجازه آستان تحویل مشروب الکلی از طریق حالت آنلاین.

دولت از شرکت در آن تجدید نظر نامیده بالا دستور دادگاه یک مورد از “قضایی نفس بیش از حد” و گفت: فروش آنلاین و تحویل خانه از الکل نمی شد ممکن است در کل دولت است.

“آن مربوط است که در حالت آنلاین موثر مشروب فروش هستند و نه حتی در دسترس در اکثریت قریب به اتفاق دولت در حال حاضر و تنها می تواند اجرا شود و بعد با توجه روش تحت قانون” TASMAC گفت: در تجدید نظر شود.

“آن مربوط است که در ایالت تامیل نادو همه مشروب فروشی و خرده فروشی است و متعلق به اداره شده توسط TASMAC در نتیجه اثر خالص از دادگاه عالی را کامل و نامحدود وقفه از فروش مشروب در کشور منجر به قبر ضرر و زیان برای دولت درآمد و فعالیت های تجاری در دولت” این درخواست گفت.

TASMAC گفت که وجود دارد به عنوان بسیاری از 10 PILs در حال بررسی در دادگاه عالی در مورد این مسئله و آن را “دلیل به این باور است که کل دسته ای از حکم دادخواست اگر نه واصل شده اند توسط مقرره خصوصی علاقه خود را به عظیم تجاری سود از این وضعیت ناگوار.”

دولت شرکت مراجعه کننده به دادگاه راس را مشاهده که در آن خواسته متحده در نظر گرفتن عدم تماس مستقیم و یا خرید و فروش آنلاین و تحویل خانه مشروب در طول مستند دوره برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

برخی از دادخواهان که درخواست دادگاه عالی دستور بسته شدن مشروب vends در دولت نیز منتقل apex دادگاه با تشکیل پرونده اخطار به اطمینان حاصل شود که آنها نیز شنیده می شود اگر از بالا به دادگاه می گذرد و هر گونه سفارش در درخواست از TASMAC.

دادگاه عالی سفارش ضابط فروش مشروب کردن شمارنده تصویب شد در یک درخواست ثبت شده توسط مدافع G راجش علاوه بر plaint از بازیگر Kamal Haasan-led Kairali Needhi Maiam (MNM).

دادگاه عالی تا به حال وجود دارد گفت: در مجموع نقض موقت خود را هنگامی که آن را کاهش یافته است به ماندن در یک دولت به منظور اجازه می دهد از سرگیری فروش مشروب از طریق رسانه ها.

پس از خشک طلسم 43 روز با توجه به COVID-19 مستند از اواخر مارس مشروب فروش از سر گرفته و در TASMAC رسانه ها در تامیل نادو به جز ایالت چنای, on May 7.

سنگین عجله شاهد در اکثر نقاط با مردم ایستاده در صف مارپیچ حتی به عنوان حرکت به اجازه فروش مشروب در آمد برای توپخانه ضد هوایی از احزاب مخالف و دیگران که دغدغه های مطرح شده که این امر منجر به گسترش بیشتر این رمان coronavirus که به عنوان از آوریل 8 تحت تاثیر بیش از 6000 نفر در دولت است.

تامیل نادو تا به حال تصمیم به باز کردن خرده فروشی مشروب رسانه ها با استناد به آرامش مستند هنجارهای توسط دولت مرکزی. Tipplers در مرز ولسوالی دولت نیز ساخت یک اقصر طرق به همسایه آندرا پرادش و کارناتاکا که در آن مشروب فروش از سر گرفته on May 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de