مینیاپولیس نوجوان که تصویری باز شد چشم جهان به مرگ جورج فلوید نیست به دنبال یک قهرمان که او با خونسردی مستند 10 دقیقه از تاریخ اتفاق می افتند قبل از چشمان او وکیل گفت: پنج شنبه.

“او تا به حال هیچ ایده او را شاهد و سند یکی از مهم ترین و با مشخصات بالا پلیس قتل در تاریخ آمریکا” Darnella فریزر وکیل ست Cobin گفت. “اگر آن را برای او شجاعت و حضور ذهن و دست ثابت و تمایل او برای ارسال ویدیو در Facebook و به اشتراک گذاری ضربه او با جهان در تمام چهار نفر از کسانی که پلیس هنوز در خیابان ها احتمالا وحشت دیگر اعضای جامعه.”

Cobin گفت: Frazier نیست به دنبال یک قهرمان است اما “فقط یک 17 ساله دانش آموز دبیرستانی با یک پسر و یک کار در بازار است که کار درست را انجام داد. او رزا پارکس از نسل او.”

تصاویر سفید مامور دستگیری یک غیر مسلح و دست به دستبند, سیاه, مرد نقش حیاتی در مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که به اتهام قتل عمد و غيرعمد و همچنین سه افسر که با او بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد. تمام شد به سرعت از کار اخراج شدند.

فریزر آماده است تا به صحبت علنی در مورد نقش او در داستان فلوید مرگ فراتر از آنچه او گفت استار تریبیون روز بعد. “جهان نیاز به دیدن آنچه که من از دیدن” او گفت:. “چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد در سکوت بیش از حد بسیاری از بار.”

مزایای فریزر سریع فکر جلب ستایش و قدردانی از رئیس پلیس Medaria Arradondo در یک برنامه تلویزیونی در سراسر کشور در کنفرانس خبری پنج شنبه.

در حالی که “ما هرگز نباید به تکیه بر” شاهد تصویری برای حفظ پلیس پاسخگو رئیس گفت: “من خدا را شکر, کاملا, که این کار دستگیر شد در شیوه ای که در آن بود.”

او در ادامه به تشویق دیگران برای انجام همان زمانی که در مواجهه با چنین صحنه مربوط به افسران اقدامات است.

“رکورد. ضبط کاملا” Arradondo گفت. “ضبط تماس. تماس با یک دوست. داد کردن. 911 تماس بگیرید. ما نیاز به یک سرپرست به صحنه است. کاملا. من نیاز به می دانم که. ما نیاز به دانستن است. بنابراین جامعه نقش حیاتی ایفا می کند و به دو هفته پیش است.”

در لحظات قبل از فریزر در بر داشت خودش را از کجا فلوید بود که دوخته به پیاده رو او 9 ساله پسر عموی خواست برای رفتن از خانواده آپارتمان به نزدیکی جام جهانی مواد غذایی در تقاطع که در حال حاضر به عنوان یک حرم به 46 ساله اهل هیوستون.

“هنگامی که او چند مغازه از مغازه” Cobin گفت: “او را دیدم چهار افسران تقریبا از بین بردن یک سیاه از رانندگان وسیله نقلیه خود را. به دلیل خشونت پلیس مشترک است که در محله و افسران به ندرت صورت عواقب او از جیبش آی فون خود را و شروع به ضبط.”

فریزر است “به خوبی انجام می دهند در نظر چشم انداز و نگرش” گفت: Cobin که مستقر در مینیاپولیس. “او را به ماندن مثبت و اجتناب از درام در رسانه های اجتماعی.”

Cobin گفت: Frazier “دریافت نکرده تهدید یا چیزی شبیه به آن” اما اذعان کرد او شده است هدف از “رجزخوانی و ‘سایه’ ” در رسانه های اجتماعی از تلفن همراه تصویری 25 مه نشان داد چوین با استفاده از زانو خود را به پین فلوید به پیاده در تقاطع E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو.

بسیاری از مردم شده اند پژوهنده در مورد چگونه برای کمک به فریزر و می گویند با تشکر از شما برای نقش خود را در حماسه.

Cobin تایید مشروعیت یک GoFundMe صفحه ای که تاسیس شده توسط دو زن که قبلا بدون اتصال به Frazier. آنها نوشت که نوجوان “سزاوار آرامش و شفا [به عنوان] او تا به حال برای مقابله با عضو شورای نظارت مدت قلدر و مردم نادان اذیت و آزار او آنلاین نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله