Illustration for article titled iThe Bachelor/i Dips Toe Into Diversity, Chooses Black Male Lead For the First Time in History

تصویر: @BachelorABC (توییتر)

در چند هفته گذشته mهر برندها و شرکت ها و وضع مردم سفید شده اند و در حال سقوط بر خود برای اطمینان از هر کس که آنها در مورد مراقبت از سیاه و سفید زندگی می کند و در حال حاضر درک که در سال 2020 است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

تبلیغات

Marvelously برخی از این افراد سفید/برندها/شرکت ها حتی شروع به قبول است که آنها قدرت و مسئول برای کمک به ایجاد محیط های که در آن سیاه و سفید زندگی می کند نشان داده شده است به موضوع—از جمله در موسسات خود را.

این ما به ارمغان می آورد به ABC طولانی در حال اجرا نشان می دهد قدمت لیسانس. صبح روز جمعه از این شبکه اعلام کرد که یک مرد سیاه پوست منجر خواهد شد نشان می دهد برای اولین بار در این واقعیت نشان می دهد 25 فصل است.

تبلیغات

از ABC اخبار:

در سراسر “لیسانس” 18 سال سابقهنه تنها لیسانس انتخاب به رهبری حق رای دادن تا به حال شده است یک مرد سیاه و سفید — تا به حال.

در روز جمعه نشان می دهد اعلام کرد که 28 ساله مت جیمز ستاره خواهد شد به عنوان لیسانس برای نمایش در 25 فصل است.

جیمز یک کارگزار املاک و مستغلات کارآفرین و جامعه سازمان موسس با اشاره به حمایت از راشل لیندسی—سابق Bachelorette و تنها شخص سیاه و سفید به رهبری یکی از حق رای دادن را نشان می دهد—برای هل دادن به نشان می دهد تا در نهایت به یک مدتها در انتظار حرکت می کند.

“هنگامی که راشل صحبت ما گوش دهید. او بسیار مهم صدا در همه این که اولین زن سیاه, شخص, رنگ, به, رهبری,” او در مصاحبه با ABC Good Morning America. “من فکر می کنم که همه ما در حال پر کردن کت و شلوار در این گفتگو این است که امیدوارم برای اولین بار از بسیاری از مردان سیاه و سفید می شود در این موقعیت است که من در حال حاضر است.”

تبلیغات

“من فکر نمی کنم آن را تا کنون زمان اشتباه به انجام کار درست” جیمز اضافه شده است.

اما اولین و تنها سیاه لیسانس است عاقلانه برگزاری تشویق برای این پایه باسن دیر حرکت می کند که آن هم پس از بیش از 85,000 طرفداران نشان می دهد امضا طومار خواستار آن بیشتر ضد نژادپرستانه وفراتر از آن منجر شود.

تبلیغات

“من می خواهم تولید رنگ” لیندسی گفت: در پاسخ به اعلام. “من می خواهم آنها را به بازیگران آگهی که علاقه مند هستند در, دوستیابی خارج از مسابقه است که نه تنها خود را برای اولین بار تجربه—برای اولین بار در تلویزیون ملی. من نیاز به تشکر و قدردانی از آن است. نه قرار دادن یک گروه کمک بیش از وضعیت و فقط گفت: “در اینجا ما قصد داریم برای این در اینجا قرار دهید. شما در حال حاضر خوشحال?'”

ما نمی تواند کمک کند اما به توافق برسند. به خصوص با توجه به این واقعیت است که آن را در زمان قیام جهانی علیه قتل نژادپرستانه سیاه و سفید از مردم برای ABC به انجام مطلق حداقل و در نهایت پرتاب استخوان به بینندگان که التماس برای بیشتر گنجاندن در کارشناسی برای سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de