دالاس — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او به دنبال یک مدیر اجرایی به منظور تشویق ادارات پلیس برای دیدار با “زمان استاندارد های حرفه ای برای استفاده از زور” در حالی که متهم دموکرات از نام تجاری به طور گسترده پلیس به عنوان مشکل است.

او همچنین در دفاع از خود خواستار فرمانداران و شهرداران به شدت سرکوب خشونت آمیز تظاهرات که فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید مباهات “ما مسلط خیابان با شفقت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه اطلاعات چند مورد هنوز-به-می شود-رسمی منظور طی یک بحث و گفتگو در روابط و پلیس قبل از یک بازی دوستانه مخاطبان در دالاس. تماس برای برقراری ملی استفاده-از-نیروی استاندارد به مبلغ اولین بتن پیشنهاد برای پلیس اصلاحات در پاسخ به اعتراض ملی زیر فلوید مرگ در برخورد خشونت آمیز با پلیس مینیاپولیس.

رئیس جمهور همچنین اذعان کرد که اجرای قانون ممکن است برخی از “بد سیب” اما او گفت که این ناعادلانه است که به طور گسترده رنگ افسران پلیس به عنوان افراد متعصبی.

“ما به همکاری با یکدیگر برای مقابله با تعصب و تعصب در هر کجا که به نظر می رسد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما هیچ پیشرفت و درمان بدون زخم با دروغ شوی ده ها میلیون نفر از شایسته آمریکایی ها به عنوان نژادپرستان یا متعصبی.”

رئيس جمهور گفت: ملت نیز نیاز به تقویت تلاش های خود را برای مقابله با آن آستین نهفته روابط میان نژادها مشکلات با تمرکز بر نابرابری دو برابر در کشاکش است که حل مسائل اقتصادی است که سریع ترین راه برای درمان نژادی زخم.

او گفت: دولت به شدت به دنبال توسعه اقتصادی در جوامع اقلیت مقابله با مراقبت های بهداشتی نابرابری با سرمایه گذاری “مبالغ قابل توجهی” در اقلیت خدمت موسسات پزشکی و بهبود مدرسه انتخاب گزینه.

پلیس دالاس رئیس U. رنه سالن Dallas County Sheriff ماریان قهوه ای و, Dallas County District وکیل جان Creuzot نمی دریافت دعوت نامه به این رویداد با توجه به دفاتر خود را. شهردار Eric Johnson دعوت شد اما از حضور نداشت چرا که از قبل تعهدات با توجه به یک دستیار.

یک مقام ارشد دولت رسمی که در جریان خبرنگاران پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر اشاره کرد دیگر مقامات مجری قانون بودند در حضور اما نه به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا سه مقامات نبودند دعوت شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پر میزگرد با پلیس اتحادیه مقامات و متحدان از مردم در جامعه آمریکا از جمله یک عضو از صداها برای مغلوب ساختن پیشی جستن — بسیاری از کسانی که صحبت پوستی در مورد رئیس جمهور.

دموکرات ها در کنگره را پرده برداری گسترده پلیس اصلاحات قوانین از جمله مقررات مربوط به ممنوعیت چوک نگه می دارد و محدودیت قانونی برای حمایت از پلیس. کنگره جمهوری خواهان می گویند آنها همچنین به برخی اصلاحات از جمله رجیستری ملی استفاده-از-نیروی حوادث پس افسران پلیس نمی تواند به انتقال بین ادارات و بدون آگاهی از سوابق خود را.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و مشاور ارشد Jared کوشنر بحث شده ممکن است بسته با توافق قانونگذاران اما معلوم نیست چه رئيس جمهور خود را حاضر به قبول.

مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از جنگ جهاني در برخی در حزب دموکرات که به نام “defunding پلیس” گسترده تماس به reframe فکر کردن در مورد چگونه جوامع باید رویکرد امنیت عمومی.

“”متاسفانه برخی در تلاش برای استوک سیتی را بدست آورد و به فشار شدید دستور کار است که ما نمی خواهد برای آن تولید خواهد شد فقط بیشتر و فقر بیشتر جرم و جنایت بیشتر درد و رنج” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

گلن هایتس تگزاس, رئیس پلیس Vernell دولی خواست تهمت به افزایش منابع برای ارائه به پلیس با آموزش بیشتر. “ما نیاز به آموزش” دولی گفت. “این است که زمان پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس.”

فعالان می گویند نیست در مورد از بین بردن ادارات پلیس و یا سلب سازمان از تمام پول خود را. آنها می گویند آن است که زمان برای این کشور برای رسیدگی به مشکلات سیستمیک در پلیس در امریکا و صرف بیشتر در مورد چیزهای دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده نیاز مانند مسکن و آموزش و پرورش.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا علنا ابراز همدردی فلوید خانواده فلوید اما ذکر آنها در طول بحث میزگرد برگزار شد و دو روز پس از فلوید به خاک سپرده شد در هوستون. او قبلا پیشنهاد کرد که مینیاپولیس افسر درک چوین که دادستان ها می گویند فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه باید “جامعی.” ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز که در زمان بخشی در پنل آغاز سخنان خود با گسترش تسلیت به Floyds و تگزاسی.

دادستان کل ویلیام Barr که به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به این رویداد حمایت رئیس جمهور تاکید بر نظم و قانون. Barr گفت: آنچه اتفاق افتاده است به Floyd نباید پنهان کردن این واقعیت است که پلیس ارائه می دهد مناسب و معقول مردم “که قرار دادن زندگی خود را در خط برای ما است.”

“ما نمی توانیم اجازه این رویداد مبهم که ظلم و ستم و خطر برای جوامع ما می آید بیشتر از جرم و جنایت خشونت آمیز و بی قانونی از آن را از پلیس” Barr گفت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دالاس بازدید در پیشبرد به عنوان یک “عکس op” و متهم است که رئیس جمهور است و “فرار از یک مکالمه معنادار بر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که کمپین تلاش شده است تا حد زیادی کنار coronavirus نیز برگزار خواهد شد دلار بالا جمع آوری کمک در طول سفر خود به دالاس. صمیمی رویداد حدود 25 هواداران بود و انتظار می رود به افزایش 10 میلیون دلار به تقسیم بین مبارزات انتخاباتی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و 22 احزاب دولت با توجه به یک توافق رسمی.

مانند گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان جیک Bleiberg در دالاس و Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله