President Donald Trump speaks while flanked by White House economic adviser Larry Kudlow, left, during a news conference in the Rose Garden at the White House June 05, 2020 in Washington, DC.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در حالی که flanked توسط کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow چپ طی یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در ماه ژوئن 05, 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

لری Kudlow ممکن است همه چیز اشتباه با امریکا—امتیاز Karenism و این دولت تمام نورد را به یکی سفت کت و شلوار.

تبلیغات

Kudlow که در حال حاضر مدیر ایالات متحده, ملی, اقتصادی, شورای یک بار رئیس اقتصاددان ارشد و مدیر عامل استرنز بانک سرمایه گذاری برای غنی مردم سفید و نیز اقتصاد ویرایشگر ملی نقد و بررسی آنلاین. او parlayed که به یک تلویزیون حرفه ای ساخته شده پس از حضور منظم در تمام نشان می دهد بحث به بحث در مورد اقتصاد و میزبانی یک سری از نشان می دهد در مورد امور مالی از جمله امریکا در حال حاضر, Kudlow & شرکت و اخیرا به Kudlow گزارش.

و Kudlow انجام داده است همه از این با هیچ رسمی اقتصاد مدارک. او نمی نگه دارید و یک درجه در هر چیزی است که چیزی برای انجام با پول, اقتصاد, addition, subtraction, eBay ، در واقع تنها مدرک از دانشگاه روچستر جایی که او مورد مطالعه قرار…تاریخ و در عین حال در اینجا او به عنوان رئیس شورای اقتصاد ملی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. So چرا از او بخواهید در مورد نژاد موضوع دیگری که در آن او به شدت تحتواجد شرایط برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی ؟

تبلیغات

آه و در مورد وقت خود را در استرنز خوب از کار اخراج شد برای اعتیاد به کوکائیناما که نمی شود خود را در مسیر رو به بالا در همه است. من نمی خواهم به نور Kudlow را ماده-مشکل سوء اما من فقط می خواهم به اشاره است که حتی در بازیابی برای بسیاری از مردم از رنگ است که حکم اعدام در بازار کار, اما نه برای Kudlow. و در حال حاضر او خواسته بودن در مورد نژاد پرستی در امریکا است.

Kudlow اقتصادی با هیچ رشته اقتصاد, اما کسانی که بنا به گزارش آیا ماندن در یک تعطیلات مسافرخانه اکسپرس گفت: “من باور نمی وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در آمریکا من قصد ندارم برای رفتن به یک ریف در آن است.”

با تشکر از شما آقای Kudlow به درک که هیچ کس می خواهد به شما برای رفتن به یک ریف در هر چیزی دلیل این که شما یک ادم سفیه و احمق است که بهترین مزیت به نظر می رسد که شما یک مرد سفید پوست در یک جامعه ای که ارزش های سفید مردان بیش از همه چیز.

Kudlow همچنین اضافه کرد که او معتقد است “قانون و نظم خوب است برای رشد” و سپس افزود: “من آنچه را تماشا می توانم من می دانم در مورد هر چیزی واقعا؟”

تبلیغات

OK خوب است. او نمی گویند آخرین بخش اما او می میرم و می میرم batted یک چشم. Kudlow نظرات پس از یک خبرنگار پرسید Kudlow در مورد اتفاقات در جهان, شما می دانید, اعتراض به نژادپرستی نظاممند است که Kudlow باور نمی وجود دارد, و آیا به این دلیل که او یک مرد سفید پوست.

“من فکر می کنم آسیب می آید زمانی که شما بسیار بد سیب در اجرای قانون طرف است. آنچه که انجام شد به آقای فلوید بی پایان بود,” او گفت:, Business Insider گزارش. “من معتقدم هر کس در این کشور موافق با آن است.”

تبلیغات

Kudlow بود صحبت کردن در مورد روز یادبود تصویری گرفتن مینیاپولیس افسر پلیس زانو بر گردن گئورگ فلوید برای نزدیک به نه دقیقه تا زمانی که زندگی خشک شد از فلوید بدن. فلوید بود مرده در یک بیمارستان محلی و تظاهرات را گرفت در سراسر جهان بوده است.

در اینجا تبادل بین Kudlow و خبرنگار:

تبلیغات

Kudlow افزود: “من فکر می کنم بخشی از این آینده را با هم — رئیس جمهور قانون و نظم ، قانون و نظم خوب است برای رشد. قانون و نظم خوب است برای خانواده ها. قانون و نظم خوب است برای مردم در تمام رنگ ها — آن را به یک وحدت پیام” کسب و کار خودی خبرنگاران.

Kudlow صرفا toeing مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از خط به عنوان دادستان کل ویلیام Barr, نام بد فرد Flintsone و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین–هر دو مردان سفید پوست که نمی دانم نژادپرستی آن را در یک تاکسی و گذشت خود را دراز چندین بار در طول–گفت: آنها را باور نمی سیستمیک نژاد پرستی مشکل بود.

تبلیغات

از خودی کسب و کار:

اما کارشناسان می گویند که آمریکایی های سیاه و سفید صورت گسترده اقتصادی نابرابری در دستمزد خانوار ثروت و اشتغال و نرخ آن تا حد زیادی کاهش می یابد و امنیت مالی خود را و آنها را تکذیب کرد یک نمایشگاه عکاسی در رفاه.

“نژادپرستی تولید محرومیت و تبعیض و ستم و استثمار در تعدادی از راه های” والری ویلسون مدیر در سمت چپ متمایل به سیاست های اقتصادی موسسه برنامه بر نژاد و قومیت و اقتصاد است. “این فقط خشونت فیزیکی.”

حدود نیمی از تمام سیاه و سفید بزرگسالان شاغل در ایالات متحده با توجه به وزارت کار. در آخرین گزارش مربوط به اشتغال و نرخ بیکاری برای سفید آمریکایی ها کاهش یافته و تقریبا 2 درصد در حالی که این علامت رو به بالا برای آمریکایی های سیاه و سفید.

حدود 75 ٪ از آمریکایی ها بودند که نظرسنجی توسط نماینده دانشگاه گفت: آنها معتقد بودند تبعیض نژادی بود یک مشکل بزرگ در ایالات متحده است.

تبلیغات

اما چرا باید هر کسی که گوش دادن به صدای مظلومان هنگامی که ما می توانید بپرسید جعلی اقتصاددان چه او معتقد است که در مورد نژاد پرستی به عنوان یک مرد سفید پوست در یک کشور است که اجازه می دهد تا او را برای رسیدن به بالاترین سطح از یک میدان او نمی داند گه در مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله