Illustration for article titled Tulsa Police Release Footage of Officers Handcuffing and Arresting Black Teenagers for...Jaywalking

تصویر: زندگی زنده تلویزیون (YouTube)

آن اغلب افسران پلیس می تواند با کف دست زدن دستبند سیاه و جوانان به راحتی به عنوان آنها خارج شدن از رختخواب در صبح است. در Tulsa, Okla., به تازگی منتشر شده بدن دوربین فیلم نشان می دهد یک نوجوان سیاه پوست دستگیر و یکی دیگر از بودن دستبند توسط دو افسر پلیس به ارتکاب وحشتناک, مطلقا جرم و جنایت…*چک یادداشت ها*…jaywalking.

تبلیغات

با توجه به سی ان اناین فیلم منتشر شد چهارشنبه پس از اعضای جامعه رسیده به تولسا پلیس در مورد این حادثه از طریق رسانه های اجتماعی.

از سی ان ان:

در این فیلم از ماه ژوئن 4 حادثه دو نوجوان دیده می شود در حال قدم زدن در وسط جاده با هم قبل از آنها در حال نزدیک شدن توسط یک افسر و یک دوم در یک تیم ،

هنگامی که افسران رسیدن به نوجوانان, یک افسر پس از آن می تواند دیده می شود مجبور کردن یک نوجوان بر روی معده خود را به پلیس او را در حالی که نگه داشتن او را با دست و زانو خود را. دومین نوجوان نیز دست به دستبند, اما نمی مبارزه و ایستاده می ماند.

نوجوانان می تواند هر دو شنیده می شود بارها و بارها درخواست افسران چرا آنها را بازداشت و دستبند و نوجوان برگزار شد متهم ماموران هدف قرار دادن او بود چرا که او سیاه و سفید است, گفت: “شما می خواهید برای دیدن من در زندان و یا مرده است.”

یکی از بازداشت افسران در پاسخ گفتن به بچه آنها شکستن قانون توسط jaywalking.

به عنوان افسران و سپس ناموفق سعی کنید به جای تلاش در صندلی جلو از تیم ملی, ماشین, نوجوان yells “تماس با مامان من,!,” تهدید به ضرب و شتم افسر نگه داشتن او اگر او می شود از دستبند.

دومین نوجوان شنیده می شود بارها و بارها گفتن همراه خود “خودت برو. آن را به ارزش آن است.”

در حالی که برای اولین بار نو جوان باقی می ماند در داخل قفس تیم ملی, خودرو, دوم, نوجوان است در نهایت منتشر شد از دستبند و آموزش در مورد چگونه به اجتناب از jaywalking رفتن به جلو.

تبلیغات

Tulsa شهردار G. T. به bynum ارسال شده طولانی بیانیه به Facebook شنبه در خصوص این حادثه گفت: “در زمانی که من دیدن بسیاری از مردان و زنان در تولسا اداره پلیس مشغول به کار به محدودیت های استقامتی برای انجام درست این یک هفته. این لحظه در شهر ما که هر کلمه به شما می گویند می تواند به صدمه دیده و یا به درمان و چند تن از ما در حال سقوط کوتاه است.”

“من می خواهم هر بچه در تولسا به احساس امن به راه رفتن پایین خیابان در محله خود را,” او ادامه داد. “هیچ تولسا بچه باید به ترس و پنجه بسر برده برای راه رفتن پایین خیابان. من مشاهده شده است که رئال شب گذشته بیشتر به عنوان یک پدر و مادر از شهردار”

صحبت کردن از کلمات است که “می تواند به صدمه دیده است” اجازه دهید فراموش نکنید کهفقط دو روز قبل از این فیلم از نوجوانان در برخورد با پلیس منتشر شد, تولسا پلیس بخش عمده تراویس یاتس در زمان نژادپرست سفید در پت کمپبل نشان می دهد اعلام کرد که سیستمیک نژادپرستی در پلیس “فقط وجود ندارد” در حالی که در همان لعنتی مکالمه او گفت که تولسا پلیس “تیراندازی آفریقایی-آمریکایی ها حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید باشد.”

تبلیغات

Tulsa نیز در شهرستان که در آن خانواده رئیس جمهوری است که برنامه ریزی یک کمپین تجمع در Juneteenth که در تمام احتمال دو برابر خواهد شد و به عنوان یک واسطه کار بد-به-من-مورد علاقه-سیاه پوستان-o-مراسم است. یکی تنها می تواند به تعجب می کنم اگر او می تواند پرداختن به کم بودن دستبند برای jaywalking در شهرستان که در آن نژادپرستی نظاممند ظاهرا “فقط وجود ندارد.”

با توجه به تولسا Police Department, وزارت امور داخلی واحد است که در حال حاضر در حال بررسی برای اولین بار نوجوان بازداشت سی ان ان گزارش داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله