شهرهای دوقلو ویژه اد معلم به اتهام تجاوز به کسی که او را ملاقات در وب سایت های دوستیابی,

Category: کیمیا | No comments

دیرین شهرهای دوقلو معلم آموزش و پرورش ویژه شده است به اتهام تجاوز به کسی که او را ملاقات در یک سایت دوستیابی.

Michael J. Lovestrand, 50, Bloomington, متهم شد در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه در هفته گذشته با سوم درجه جنایی رفتار جنسی در ارتباط با حمله به در آپارتمان خود در مارس سال 2018 است.

Lovestrand دستگیر شد بیش از آخر هفته بود و جلسه دادگاه روز شنبه و از زندان آزاد شد. پیام های چپ بودند با Lovestrand و وکیل او به دنبال پاسخ به این اتهامات است.

Lovestrand شد استخدام ماوندز ویو مدرسه منطقه در سال 2004 و با کار مدرسه راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان با اختلالات هیجانی و رفتاری منطقه کالین سخنگوی Sokolowski گفت: پنج شنبه. Lovestrand در زمان “مجموعه ای از برگ غیبت” در ژوئن 2012, هرگز بازگشت و استعفا از منطقه در سال 2016 Sokolowski گفت.

Lovestrand سپس پیوست, St. Paul مدرسه در منطقه همان ظرفیت تا زمانی که او در ماه ژوئن سال 2017 گفت: منطقه سخنگوی کن برنز. اطلاعات بیشتر در مورد Lovestrand زمان با آن منطقه بودند بلافاصله در دسترس است.

به عنوان روز پنج Lovestrand آموزش با مجوز دولت فعال باقی می ماند از طریق پایان ماه با توجه به مینه سوتا مربی حرفه ای و صدور مجوز و استانداردهای هیئت مدیره که برای اولین بار با مجوز او در سال 1994. هیچ اطلاعات فورا در دسترس است در مورد اینکه آیا او در حال حاضر کار آموزش.

با توجه به شکایت کیفری:

زن جلو آمد به پلیس در ماه نوامبر سال 2019 و گفت: Lovestrand raped او در مارس سال 2018 یک هفته پس از اتصال در وب سایت های دوستیابی.

او رفت به آپارتمان خود را به اشتراک گذاشته و شام و سپس به اتاق خواب خود را. آنها شروع به داشتن رابطه جنسی, جایی که او به زودی او را مجبور به انجام یک کار خاص عمل او اعتراض.

او گفت: مادر او به زودی پس از آن چه اتفاق افتاده و مورد بررسی قرار گرفت و در یک بیمارستان دو روز بعد.

در ماه ژانویه این سال او شناسایی Lovestrand در پلیس عکس, صف, به عنوان مردی که مورد تجاوز قرار گرفته ،

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>