Taren ونگ و Ong یانگ سنت پل ملبس به آبی ماسک های جراحی زانو زد و به جای گل در یک کارتن-پلاستیک سنگ مزار تحمل نام ونگ سابق دوست پسر, تراویس, اردن, خودکشی مردی که به ضرب گلوله توسط پلیس مینیاپولیس در سال 2018 زمانی که او حاضر به رها کردن چاقو او حمل.

“او کشته شد و دو پلیس تازه کار, گفت:” ونگ از این حادثه که نیست در نتیجه اتهامات جنایی. “آن را در طول سلامتی بررسی کنید و آنها آمدند و او را کشتند به جای.”

اردن سنگ مزار یکی از 100 در “می گویند نام خود را گورستان” نصب و راه اندازی هنر در یک میدان پوشیده از چمن در 37 خیابان و خیابان پارک در جنوب مینیاپولیس فقط بلوک از جایی که جورج فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس.

هر سنگ مزار چاپ شده با نام و نام خانوادگی تاریخ و محل مرگ خود و عبارت “بقیه در قدرت” — نشان دهنده یک آفریقایی-آمریکایی که مرده است در دست پلیس است.

این پروژه از تخم در هر روز توسط هنرمندان آنا باربر و کانر رایت هر دو 22 و فارغ التحصیلان از دانشگاه پنسیلوانیا است.

آنها در قرنطینه خانه در شیکاگو و فیلادلفیا بود و نگه داشته و از دیدن مردم همان به اشتراک گذاشتن لیست افراد کشته شده توسط اجرای قانون است.

آنها می خواستند به انجام بیش از اشتراکگذاری مجدد آن است. یک گورستان آنها فکر “خواهد بود واقعا تاثیرگذار راه به مردم اجازه می دهد به تجسم و انسانیت این لیست گفت:” باربر و همچنین در خدمت به عنوان یک جامعه جمع آوری فضایی.

یک مشکل: آنها هرگز در مینیاپولیس.

در نقشه های اپل را یافت باز پارک فضایی در زمین های متعلق به شهرستان. آنها ارسال شده به Instagram, درخواست برای تماس با ما در شهرهای دوقلو و به سرعت انباشته 15 دوستان آینده. آنها نهایی خود پروژه طرح 1 ژوئن رزرو پرواز و یک Airbnb و وارد 3 ژوئن.

در یک روز آنها مطرح $1,000 در کمک های مالی و تصمیم به پرداخت مابقی هزینه ها از جیب (آنها کاهش یافته است به می گویند چقدر).

The tombstones چاپ شدند با کمک از فروشگاه یو پی اس در 2751, Hennepin, Av. S. که اصرار بر ماندن تا دیر وقت باز برای هنرمندان است. اعضای جامعه تحت پوشش این آثار با کیسه های پلاستیکی برای محافظت از آنها را از باران. یک کارگر ساختمانی و همسر خود را اهدا 300 فلزی سهام.

یک شب باربر و رایت کردم یک e-mail گفت: مردم چک کردن مطمئن شوید که گورستان خوب بود.

“من تقریبا گریه که خواندن e-mail گفت:” رایت. “برای دیدن چگونه جامعه از آن ساخته شده خود به خود انجام داده است و با آن چیزی که آنها را مشاهده کنید مناسب است بنابراین کاملا قدرتمند است.”

آنها برنامه ریزی برای چاپ 500 هوایی عکسهای از گورستان و فروش آنها را برای 1000 $در هر به جمع آوری پول برای ضد نژادپرستی صندوق (antiracismfund.org). آنها در حال کار بر روی یک وب سایت برای پروژه; e-mail است saytheirnamescemetery@gmail.com.

جامعه افروزی

رایت و آرایشگر به سازماندهی یک شب زنده داری وجود دارد آخرین یکشنبه. به عنوان شب سقوط کرد حدود 300 نفر در جریان به پارک. یک معامله گر جو کارمند دست از اهدا گل. مردم نشسته در چمن فریاد زد: جورج فلوید نام.

دو نفر از دوستان Analyah Schlaeger دوس سانتوس و سوفی Seibure نشسته بر روی تپه آوردن یک پرچم با یک مجنون لبخند و چهره و قرمز handprints در یک طرف و سفید متنی که به عنوان خوانده شده “این است که ما آمریکا” از سوی دیگر است.

“آنچه شما در اطراف ما چیزهای تکان دهنده این است که آنچه آمریکا است بنابراین ما ساخته شده یک پرچم جدید” گفت: Schlaeger دوس سانتوس.

مینیاپولیس ساکن Arwo Warsame و فرزندان او علیه حبیب, 4 و امین حبیب, 5, گسترش گل در چندین سنگ قبر. برای او در حال حرکت بیشتر بخش بود “همه مردم متحد و پیوستن از همه نژادها و تجلیل [فلوید را] زندگی و احترام و درک درد و واقعیت ما,” او گفت:.

رایت و باربر بودند از رفتن به خانه این آخر هفته اما این پروژه خواهد ماند.

“ما قصد تصمیم گیری سرنوشت این زمینه گفت:” رایت سیاه و سفید خود را, ماسک صورت لیز کردن دهان خود را. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما به دنبال چه جامعه ای می خواهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de