با جدید COVID-19 نفر در 3 روز مندیا به زودی می تواند رایگان از ویروس

Mysuru: با موارد مثبت برای سه روز گذشته مندیا منطقه است و در این مسیر به رایگان از COVID-19. از مجموع 334 COVID-19 موارد 255 در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده است. وجود دارد تنها 72 فعال موارد با همه آنها تحت درمان در تعیین بیمارستان در مندیا.

در میان فعال موارد دو هستند و زنان باردار از جمله کسی است که در هشت ماه باردار و دیگر چهار ماه حامله, 12 زیر سن 13 دو بین 13 تا 15 سال سن و دو بالای 60.

از مجموع 334 موارد تنها سه نفر نشان داد هر COVID-19 علائم مربوط. اولین بیمار مبتلا به ذات الریه, در حالی که دوم نشان داد علائم تب خفیف. سومین بیمار دچار گلو درد مندیا بهداشت منطقه افسر Dr HP Manchegowda گفت.

جالب است که تنها 39 مورد از 334 از مندیا از جمله چهار اولیه اطلاعات تماس Tablighis که تا به حال بازدید ملوللی و 17 اولیه خود را تماس با ما. دو نفر از کارکنان جايزه داروسازی, 13 در حال تماس از یک بمبئی مهاجرین بازگشته P 869 و سه خط مقدم تاج رزمندگان. بقیه همه غیر خودی از جمله یکی از رنبننور و به عنوان بسیاری از 294 از بمبئی.

در میان آلوده محلی سه خط مقدم تاج رزمندگان در حال حاضر درمان از جمله یک کودک توسعه حفاظت افسر ملوللی taluk. دو نفر دیگر از KRpet taluka.

یکی از آنها یک زن 46 ساله نر پلیس سر پاسبان در کرون نگر ایستگاه پلیس که رفته بود به قرنطینه مرکز به نوشتن سفر تاریخچه بمبئی عودت. از سوی دیگر یک 68 ساله, متخصص زنان که استخدام شده بود بر اساس قرارداد تحت ماموریت ملی بهداشت روستایی برای Kikkeri جامعه مرکز بهداشت. هر سه داده شد ویژه وداع با مندیا منطقه دولت.

صحبت به دکن کرونیکل پلیس سر پاسبان گفت: “من هنوز هم نمی تواند باور کند که من تست مثبت برای COVID-19 به من نشان می دهد هر symtpoms. من خیلی خوشحال به یاد داشته باشید که این درمان بسیار عالی ارائه شده بود در دولت راه اندازی شده است. IGP Vipul Kumar, SP, K Parashuram ASP Shobha Rani, SI Byataraygowda به من صحبت کرد و القا اعتماد به نفس در من. از آنجایی که من شخصا شاهد مردم نقاهت من می دانستم که من بهبود می یابند. من در تماس با من 19 ساله پسر و همسر از طریق تلفن. من احساس تنهایی در طول بستری شدن در بیمارستان به عنوان تمرکز من بود به سوی بهبودی من,” او گفت:.

68 ساله, دکتر, قدیمی دیگر خط مقدم کارگر گفت: “من همیشه در آنجا ماند مثبت و با اعتماد به نفس. اگرچه ما اغلب شنیدن شکایت های چند قرنطینه در موسسات; برخی نیز فرار کرده سازمانی قرنطینه من خوشحال هستم با من مراقبت گرفته شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de