30 روز از یاد تصویری موسیقی سیاهی با VSB, روز, 12: نوجوانان ‘ولز’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled 30 Days of Iconic Video Music Blackness With VSB, Day 12: Juvenile Ha

تصویر: نوجوانان “Ha”

من برای اولین بار دیدم این ویدئو برای نوجوانان است “Ha” در رپ شهر در, شاید, اکتبر سال 1998 است. من نشسته بر روی نیمکت را در خانه در سمت غرب آتلانتا و سهم داشتن از کابل رایگان است که پسر عموی من بود به طور موقت تهیه شده برای کل محله. رپ شهرستان ، به یک جزء اصلی منبع هیپ هاپ مصرف. سپس تصویری در آمد. احتمالا بیش از 30 ثانیه به آن من به یاد داشته باشید با خودم فکر “آنچه از من تماشای?” آن sooooo هود. من تثبیت شده در تلویزیون. من هرگز دیده می شود یک ویدئو بود که پس از “واقعی” به صحبت می کنند. نوجوان بود که کسی من مبهم آگاه—خواهر بزرگتر من تا به حال یک دوست از نیواورلئان استفاده می شود که به او و روح و تعداد کمی از آنها گزاف گویی نوار—اما من هرگز او را دیده اند. و تا زمانی که نقطه من حتی نمی باید واقعی چسبیده نقطه مرجع برای نیواورلئان که عجیب و غریب است چون من از ما بود و ما بر استاد P. اما چیزی در مورد این فیلم متفاوت بود, آن را تبدیل نیواورلئان به فوتی و فوری ،

تبلیغات

نوجوانان “Ha” (1998)

قطره قطره شدن-بودن از آن را مانند یک مینی مستند. نوجوانان ما به ارمغان آورده به سمت راست C. J. emma plows توسعه مسکن و برای همیشه لطفا برای اچ ماگنولیا پروژه (چگونه آنها به صورت محلی شناخته شده است) به هیپ هاپ آگاهی است. هیچ محدودیتی ما به ارمغان آورده Calliope اما ماگنولیا شد افسانه.

تبلیغات

همچنین با وجود اینکه قرار دادن یک برچسب به نام ثبت پول نقد این فیلم نگاه ضعیف به عنوان درآورد. همه نگاه ضعیف و یا هود غنی است. وسط زمین بدون وجود دارد. نوجوانان داغ نگاه به تماشا. هر آنچه که آنها در تلاش بودند به ضبط ویدیو را با نتایج فوق العاده ای. به عنوان به زودی به عنوان این ویدئو به پایان رسید, من به یاد داشته باشید تماس با یکی از homies به او بگویید که چه من می خواهم فقط دیده می شود و که من هرگز دیده می شود هر چیزی که قبل از. این ویدئو و پول ایجاد نوعی رمز و راز از نیواورلئان که واقعا هرگز اجازه. حتی تماشای آن من می دانستم که ما در آستانه چیزی بزرگ و واقعی به شکل پول نقد در زمان بیش از این برای 99 و 2000.

حتی تماشای فیلم در حال حاضر من به عقب منتقل می شود تا لحظه ای که من برای اولین بار که آن را دیدم من واقعا enraptured. تنها زمان من به یاد داشته باشید از دیدن یک موزیک ویدئو که خیلی قانع کننده من نیاز به افراد دیگر بگویید به طوری که آنها می تواند به تماشای آن 50 درصد است “Wanksta.”

زمانی که من برای اولین بار دیدم Straight Outta Compton biopic من به یاد داشته باشید که برای اولین بار از 2 دقیقه از این فیلم بودند مانند realest دو دقیقه از فیلم من می توانم به یاد داشته باشید دیدن که چه احساسی در مورد این فیلم. و هنوز هم که یاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>