8 چیزهایی که ما رو از اشتباه در مورد COVID-19

بسیاری از ما در اوایل مفروضات درباره کروناویروس جدید, تلنگر شکست مواجه.

این طبیعی است. که علم چطور کار می کند — آن را یک فرایند در حال کمتر و کمتر اشتباه در طول زمان است. COVID-19 جدید است وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است. و همه گیر را اندازه و مقیاس گرفتار ما را شگفت زده. همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر درک ما از این ویروس همچنان در حال تغییر است.

در اینجا چیزی است که ما اکنون می دانیم:

ماسک های مفید بعد از همه

شما مشکوک در مورد مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری اولیه ادعا که ماسک “نشت” به معنای آن است که نمی خواهد شما محافظت از ویروس ؟ پیوستن به جمعیت.

CDC از معکوس موقعیت خود را. و موثر مطالعه در Annals of Internal Medicine — که به این نتیجه رسیدند که ماسک به طور موثر جلوگیری از ویروس مملو از قطرات شد پس گرفت با توجه به مشکلات آماری.

در حال حاضر ما آنها را می پوشند در همه جا — در واقع آنها اغلب مورد نیاز است. در حالی که ماسک های ارائه نمی دهد حفاظت کامل از هر نوع مانع است بهتر از هیچ چیز است. و اگر شما بیمار هستید ماسک می تواند کمک به نگه داشتن شما را از گسترش این ویروس به دیگران است.

آیا فقط سرزنش چین; ما اوایل موارد از سراسر

برای مطمئن شود, این اولین بحران پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان. بنابراین تا جایی که مقامات ایالات متحده با تمرکز توجه خود را. در واقع تنها راه شما می توانید یک تست بود اگر شما تا به حال به تازگی از سفر وجود دارد یا تماس با کسی که شناخته شده است به توان و حذف.

جدید UC San Francisco, تجزیه و تحلیل ژنتیکی نشان می دهد که در کالیفرنیا ویروسی دودمان عنوان متنوع به عنوان ما هستند. در حالی که برخی از زود عفونت می توان به چین و چند نفر دیگر وارد اینجا از اروپا است. مسافرت داخلی نیز به سرزنش: از 20 اول مربوط به سفر موارد در UCSF, 14 در ارتباط بودند به سفر در داخل ایالات متحده از جمله شش تن از نیویورک است.

آن را کمتر کشنده تر از ما برای اولین بار ترسید

در اوایل نرخ مرگ و متنوع به طور گسترده ای توسط جغرافیا — اما همه آنها, ترسناک, اعم از 2 درصد در کره جنوبی 4.3 درصد در ایالات متحده و 13 درصد در ایتالیا. در حالی که ما فرض خطر خواهد رها کردن به عنوان تست گسترش یافته و افراد آلوده به بهبود ما نیست که قابل اعتماد شماره.

با اطلاعات بیشتر در حال ظهور CDC است تجدید نظر رو به پایین برآورد. کنونی آمریکا مرگ و میر در کسانی که نشان دادن علائم محدوده 0.2% به 1% با یک “برآورد” از 0.4%. که هنوز هم بسیار بالاتر از آنفلوآنزای فصلی است 0.1% مرگ و میر — اما آن را بهتر از ما می ترسید. هنوز تا زمانی که یک واکسن, همه ما آسیب پذیر است. و نرخ مرگ برای برخی از مردم مانند بزرگان و کسانی که با بیماری های دیگر باقی می ماند فوق العاده بالا.

آن را آهسته تر پخش كردن

برآورد اولیه پیشنهاد کرد که هر فرد مبتلا به این ویروس می تواند آلوده دو تا چهار نفر — یک رای است که به سرعت بخشیدن به سرعت شیوع اگر هیچ چیز انجام شده است به آن را کاهش دهد. مطالعه پس از آن از آزمایشگاه ملی لوس آلاموس آن قرار داده شده و حتی بالاتر: 5.7.

کارشناسان در حال حاضر محاسبه است که این کشور در حال حاضر نرخ انتقال دامنه از .90 به .95. که خبر بزرگ: یک مقدار کمتر از 1 سیگنال های کمتری موارد جدید در منطقه در حالی که ارزش بیش از 1 به معنی بیشتر موارد.

چه چیزی تغییر کرده که رفتار ما نه ویروس. دشوار محدودیت مانند اقامت در خانه, سفارشات, کاهش عفونت. و اگر ما اجازه پایین گارد ما می تواند پاپ به بالا و دوباره. در حال حاضر وجود دارد اشاره کرد که بازگشایی و آرام رفتارهای کمک به نرخ انتقال بیش از 1.1 در ایالت یوتا و کارولینای جنوبی است.

این فقط یک بیماری تنفسی

بسیاری از علائم اولیه به نظر می رسید که شامل ریه ها. بیماران مبتلا به پنومونی سرفه و نمی توانستم نفس بکشم.

در حال حاضر ما می دانیم که این ویروس می تواند حمله به دیگر نقاط بدن. در آوریل CDC جدید اضافه شده علائمی مانند گلو درد و درد عضلانی و تب است. مشکلات گوارشی مانند اسهال و تهوع نیز گزارش شده است. برخی از مردم شکایت از دست دادن بو و طعم و علائم عصبی مانند سرگیجه. عفونت می تواند حتی باعث مرموز و ضايعه دردناک روی انگشتان هفته پس از بیماری های حاد.

و نگران کننده بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که بیماران مبتلا به سکته مغزی به عنوان یک نتیجه از لخته شدن خون.

پست الکترونیکی خود را احتمالا نمی خواهد به شما را بکشند

به یاد داشته باشید پاک کردن هر نامه بسته بندی و مواد غذایی? از آن ساخته شده حس در آن زمان است. ما نگران مطالعات آزمایشگاهی نشان میدهد این ویروس می تواند ساعت ها و حتی روزها در سطوح.

در حال حاضر با سال تجربه زیر کمربند ما, ما می دانیم که آن را در تماس نزدیک با دیگران — اغلب در مجالس دوستان و خانواده و یا همکاران — که در حال رانندگی از گسترش ویروس. کارشناسان می گویند بالاترین خطر ابتلا به عفونت در محصور شلوغ و متصل محیط مانند خانواده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندان و کلیساها و خانه های سالمندان.

کیسه های خود را از کاهو است که یک راننده اصلی این بیماری همه گیر. یا که نامه از خاله نانسی.

کودکان به طور کامل امن نیست

در آن روز از همه گیر وجود دارد این پوشش نقره ای: نه تنها کالیفرنیا کودک درگذشت. در حالی که بچه ها را تا 22.5 درصد از جمعیت آنها تنها 5.7 درصد از COVID-19 موارد است. و بیماری های خفیف تر هستند.

اما ظهور عوارض نادر را نشان می دهد که جوانان به طور کامل در امان ماند. CDC گزارش می دهد که جدی واکنش التهابی به نام “multisystem التهابی سندرم در کودکان” (MIS-C) — علل خارش مداوم تب و درد شکم و اسهال است. شده اند وجود دارد حتی در موارد نارسایی قلبی.

شما هوشمند به فروشگاه کاغذ توالت

وحشت زده راش بر روی کاغذ توالت یکی از مهمترین و سردرگم لحظه های فوریه و مارس. ما بدحجابی بودن hoarders متهم از ترس و حرص و آز. پس از همه COVID-19 نیست یک بیماری اسهالی. چقدر کاغذ توالت می کند هر یک خانواده واقعا نیاز دارید ؟

در اینجا چیزی است که ما آمده ایم به درک: آن را نگه داشته ما صفحه اصلی. هنگامی که عفونت بودند شاید ما نیست سرگردان راهرو CVS یا کاستکو.

و چون ما خانه ما باید بیشتر از آن. با حدود سه چهارم از جمعیت ایالات متحده را تحت اقامت در خانه سفارشات ما از دیدن کمد در رستوران یا کافی شاپ. کاغذ توالت تولید کننده Georgia-Pacific محاسبه آن خانه استفاده شده است تا 40 درصد است. به گذشته فقط دو هفته چهار فرد خانواده نیاز 17 دو رول.

 

در شش ماه به ما آموخته زیادی در مورد یک بار مرموز پاتوژن و بیماری همه گیر.

اما بسیار دیگری باقی مانده است maddeningly معلوم نیست — بنابراین بسیاری از امروز یقین خواهد بود فردا اصلاحات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر