یکی دیگر از کارن: آپارتمان مجتمع کارمند معلق برای مسدود کردن ساکنان سیاه از استخر

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Another Day, Another Karen: Apartment Complex Employee Suspended for Blocking Black Residents From Swimming Pool

تصویر: @royaal_e (توییتر)

شما می توانید بگویید بسیاری از Karens نمی توان در اینترنت مانند که اگر آنها می دانند که مردم سیاه و سفید با دوربین گوشی های سرکوب کارن رفتار مانند قبل از هرگز.

تبلیغات

امروز در قسمت زنان سفید که فکر نمی کنم مردم سیاه و سفید متعلق به معنای واقعی کلمه در هر نقطه: یک مجتمع آپارتمانی در Knoxville دنیاست. قرار داده شده یکی از کارکنان آن بر انضباطی ترک پس از او گرفتار در دوربین مسدود کردن یک گروه از ساکنان از ورود به مجتمع را در منطقه استخر شنا.

وابسته به ABC WATE 6 گزارش که ناکس ریج آپارتمان توییتی شنبه که کارمند—کسی که شناخته شده است بنابراین ما فقط می خواهیم او را Karennosaurus Becks—به حالت تعلیق در آمد در حالی که او کارفرمایان بررسی این حادثه و اتهامات دهها ساخته شده توسط یک گروه از زنان یکی از آنها ثبت شده درگیری و نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

در این ویدئو Karenator (من تصمیم نداشتم, نام, بنابراین من آن را) شنیده می شود گفتن زن که توییتر رسیدگی است @royaal_e و دوستان خود را که آنها مجاز نیست به رفتن به استخر منطقه به دلیل آن را تنها برای ساکنان. سیاه و سفید زن می گوید بکی با خالی ادویه قفسه (آره من فقط رفتن به نگه داشتن آن در حال تغییر است چرا که در حال حاضر من فکر می کنم این خنده دار است) که او را بوده پرداخت اجاره از ماه مارس. او سپس ارائه می دهد تا شماره آپارتمان و می گوید Susanite به نگاه کردن اطلاعات است.

پرسید که این زن چرا او فکر می کند او زندگی نمی کنند وجود دارد و به همین دلیل ساکنان سفید هستند که اجازه دهید بدون سوال, شنا, استخر, سارا رسیده تمام راه را به قله کوه Caucasity برای پاسخ و گفت: “من می دانم که هر کسی که در اینجا زندگی می کند.”

“شما نمی دانید که هر کسی که در اینجا زندگی می کند فقط به این دلیل که شما اینجا زندگی می کنند,” @royaal_e پاسخ می دهد. “فقط به خاطر شما لازم نیست به یاد داشته باشید من به این معنا نیست که من اینجا زندگی می کنند نیست. که بسیار بی ادب از شما فقط فرض کنیم که من در اینجا زندگی می کنند.”

تبلیغات

کبوتر لب پگی پاسخ, “من نمی دانم همه. سگ ماده شما حتی در آمده و انجام کارهای اداری خود را, راست?”

توجه داشته باشید جانبی: من تا به حال به گوش دادن به بخشی از این ویدئو چندین بار به مطمئن شوید که من از شنیدن این حق و این زن در واقع آیا تماس با زن سیاه عوضی. من فقط نمی تواند بر این باورند که این ویدئو را قطع نمی کردن حق در آن وجود دارد به طوری که زنان می تواند ضرب و شتم همیشه دوست داشتنی معافیت از دربان دانا. اما من نه تنها کسی آن را شنیده است.

تبلیغات

پس از این ویدئو ارسال شده به توییتر بسیاری از مردم chimed در به اظهار نظر در مورد چگونه غیر حرفه ای Go-دور Gabby شد و چگونه این بود که در یک مورد واضح و روشن از دهها.

تبلیغات
تبلیغات

روز بعد Knox ریج ارسال شده تشکر و قدردانی از این حادثه به آن حساب توییتر.

تبلیغات

“ناکس ریج آگاه است از حادثه ای که رخ داده است [دیروز] مربوط به کارکنان و ساکن” این بیانیه می خواند. “ما قرار می گیرد کارمند در انضباطی ترک در حالی که ما در بررسی این ماده بیشتر است. به عنوان یک جامعه ما به هیچ وجه تحمل تبعیض – ناخواسته و یا در غیر این صورت. ما قصد داریم به بازنگری برنامه های آموزشی ما برای تمام کارکنان به منظور انجام بخشی از ما برای جلوگیری از موقعیت های شبیه به این اتفاق می افتد در آینده است. اولویت ما این است که اطمینان ما ساکنان در خانه احساس و خوش آمدید.”

تبلیغات

امیدوارم عواقب نیست در “انضباطی ترک” و نژادپرستانه راشل نمی خواهد رفتن به کار در همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>