به عنوان تاج بحران رشد می کند PM مودی به ارتباط برقرار کردن با سیستم مدیریت محتوا در ژوئن 16 و 17

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: با هند گزارش یک رکورد روزانه افزایش coronavirus موارد در روز جمعه, در علاوه بر این به حدود 10000 جدید مورد تأیید هر روز در طول این هفته نخست وزیر خواهد شد تعامل با وزرای ارشد از همه دولت ها و نمایندگان اتحادیه سرزمین بیش از یک دوره دو ماه یعنی ژوئن 16 و 17.

دفتر نخست وزیر را (PMO) توییتر رسمی رسیدگی به تایید این جلسه نیز منتشر شد این برنامه. تحت این مودی تعامل با وزرای ارشد از پنجاب, آسام, کرالا, Uttarakhand, Jharkhand, Chhattisgarh, گوا, هیماچال پرادش و تمام شمال شرقی متحده در ژوئن 16. این جلسه برگزار خواهد شد در 3 ساعت.

در ژوئن 17, نخست وزیر صحبت می کنند به رئیس وزرای Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, گجرات, راجستان, اوتار پرادش Madhya Pradesh, West Bengal, کارناتاکا, Bihar, آندرا پرادش, Haryana, Telangana و Odisha.

تعامل در یک زمان می آید زمانی که چند برابر سنبله در coronavirus موارد ثبت شده در سراسر کشور به ویژه پس از مستند کاسته شد و پس از 30 مه منجر به افزایش در موارد.

ناگهانی تعامل با رئیس وزرا توسط نخست وزیر به وضوح نشان می دهد که یک استراتژی روشن باید کشیده شود به دستگیری سنبله در تازه موارد به عنوان بسیاری از ایالت ها شده اند پس خود را برای اجرای طرح های این مستند. این مرکز در آن بخش ارائه شده آرامش برای خدمات مختلف مانند باز کردن مراکز و اماکن عبادت و اجازه می دهد پانسمان مو سالن های مختلف و رسانه های دیگر به کار گیرند حتی اگر مستند است که برای ادامه تا 30 ژوئن.

هر چند مودی مشتاق است برای احیای اقتصاد است که به شدت dented توسط همه گیر افزایش عفونت فرستاده است این مرکز قصد دارد به تدریج بازگرداندن وضعیت مالی در این مسیر به حالت عادی توسط آشکار Atmanirbhar بهارات بسته به tizzy.

اعلام عفونت در حال حاضر در بیش از 3 لاخ — چهارم بالاترین در جهان است. رسما وجود داشته است تقریبا 8,500 coronavirus مرگ اگر چه تعداد واقعی است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این به مراتب بالاتر است.

روز جمعه وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد افزایش پیدا کرده 10,956 از روز گذشته با عفونت های شایع در دهلی نو بمبئی و چنای کشش بیمارستان به نقطه شکستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>