دهلی نو: در میان یک جهش عظیم در coronavirus موارد در هند کارشناسان در شنبه پایین آمد سخت در ICMR برای آن sero-بررسی یافته ها به این باور هستند که هیچ جامعه انتقال COVID-19 گفت: آن بود که انعکاسی از وضعیت فعلی و دولت بود از “لجاجت” در پذیرش حقیقت است.

تاکید بر اینکه جامعه انتقال بود و در بسیاری از نقاط کشور از کارشناسان خواسته دولت به آن اعتراف به طوری که مردم نمی تواند از خود راضی.

این ادعا توسط کارشناسان از زمینه ویروس شناسی عمومی, سلامت و پزشکی پس از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مدیر کل Balram Bhargava در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه گفت که هند است که قطعا در جامعه انتقال مرحله COVID-19 گسترش در حالی که انتشار یافته های این نظرسنجی.

هند برای اولین بار sero-بررسی برای نظارت بر روند انتقال عفونت کروناویروس یافت که 0.73 درصد از 26,400 مردم نظر سنجی از حدود 65 مناطق را به معرض coronavirus.

AIIMS مدیر سابق Dr, MC Mishra گفت: بدون شک وجود دارد که شده است وجود دارد جامعه انتقال در نقاط مختلف کشور است.

“با خروج دسته جمعی و کشور آنلاک آن را تبدیل به سریع تر و بیماری های رسیده از مناطق که در آن وجود دارد موارد است. آن زمان دولت به فور می آید و اذعان به آن به طوری که مردم بیشتر هشدار و نمی شود راضی” Mishra گفت PTI.

صحبت کردن در مورد ICMR sero-بررسی گفت: حجم نمونه حدود 26,400 مردم کاملا ناکافی به تصرف خود در مقیاس گسترش عفونت به خصوص در ذهن نگه داشتن جمعیت زیاد و تنوع از کشور است.
پیشرو virologist شهيد Jameel گفت: هند رسیده جامعه انتقال مرحله یک مدت زمان طولانی پیش.

“این درست است که مقامات بهداشتی نیست و اعتراف به آن است. حتی ICMR خود مطالعه ساری (شدید تنفسی حاد بیماری) نشان داد که حدود 40 درصد از کسانی که تست مثبت برای SARS-CoV-2 ندارد هر گونه سابقه از سفر خارج از کشور و یا تماس با یک مورد شناخته شده است. اگر این است که جامعه انتقال چیست” گفت: Jameel.

مدیر عامل شرکت ولکام تراست/گروه بیوتکنولوژی هند داد و بهترین و شناخته شده برای تحقیقات گسترده خود در Hepatitis E virus HIV Jameel گفت: یک نکته مهم در نظر گرفتن حساسيت و ويژگی آزمون که ICMR نشان داد و حتی یک درصد تغییر را به یک تفاوت بزرگ در نتایج در مناطق با شيوع پايين.

اشاره کرد ریه جراح Dr Arvind Kumar گفت که حتی اگر ICMR استدلال پذیرفته شده است, آن را نمی توان انکار کرد که جامعه انتقال اتفاق می افتد در مکان هایی مانند دهلی احمدآباد و بمبئی.

“هندوستان کشور پهناور است و هر دولتی است که دچار این ویروس متفاوت و اوج در زمان های مختلف گفت:” کومار, که با این نسخهها کار در آقا Ganga رم بیمارستان اینجا.

“آنتی بادی دو هفته به منظور توسعه پس از بررسی انعکاسی است از ماه آوریل است. در مارس ما در دولت به بهترین شکل ممکن. بر اساس یک مطالعه به نمایندگی از این وضعیت گفت که ما در جامعه انتقال یک اشتباه بیانیه ای گفت:” PTI.

رئیس یکی از قدرت گروه های راه اندازی برای مقابله با این بیماری همه گیر و NITI Aayog عضو Dr VK پل بود گفت: نتایج حاصل از این بررسی نشان می دهد که وضعیت این کشور در اطراف مارس 30 به عنوان مطالعه بیشتر در اطراف هفته سوم اردیبهشت و آنتی بادی در برابر عفونت را حدود 15 روز به منظور توسعه.

در حالی که sero-بررسی برای برآورد کسری از جمعیت مبتلا به SARS-CoV-2 در جمعیت عمومی تکمیل شده است این بررسی در مهار مناطق کانون شهرستانها در حال انجام است.

هند COVID-19 شمارش نقض سه لاخ علامت در روز شنبه با یک رکورد تک-بعد سنبله از 11,458 عفونت در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 8,884 با 386 جدید مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت. با COVID-19 caseload از 3,08,993 هند است و در حال حاضر چهارمین بدترین ضربه ملت با این بیماری همه گیر.

این ICMR در حال انجام یک مطالعه از مهار مناطق و مطالعه را پرتاب بسیار بالاتر از اعداد است که به احتمال زیاد به سقوط در معیارهای جامعه انتقال پل اضافه شده است.

دکتر راوی Shekhar Jha رئیس اداره Pulmonology Fortis اسکورت فریدآباد گفت: او به شدت احساس می کند که جامعه انتقال داده می شود.

“دولت متوقف شده است تماس, ردیابی. اوایل دولت بود و انجام دقیق تماس ردیابی اما در آخرین روز 7-10 هیچ دولتی در دهلی نو و یا در هر نقطه آن انجام شده است. آنها می دانند که جامعه انتقال اتفاق می افتد اما نه پذیرش آن” جها گفت PTI.

در sero-بررسی او گفت: آن انجام شده است در مکان های که در آن وجود دارد نه بسیاری از موارد و آن را باید انجام شده در Dharawi یا دهلی نو است. اگر این نظر سنجی ها انجام می شود نه در مکان مناسب و سپس وجود دارد هیچ نقطه ای در انجام آن, او گفت:.

“آن (survey) است که قطعا نه انعکاسی از وضعیت فعلی است. در پایان ماه آوریل ما در یک منطقی موقعیت خوب به هر حال,” او گفت:.

Dr Vikas Bajpai, استادیار مرکز پزشکی اجتماعی و بهداشت جامعه در دانشگاه جواهر لعل نهرو گفت: اگر دولت تصمیم گرفته است که “لجاجت و کوری به حقیقت” است برای رفتن به یک ماده از سیاست برای آن در مبارزه علیه این COVID-19 pandemic سپس آن را بی معنی را امتحان کنید و آنها را ببینید دلیل.

“جامعه انتقال یک مرحله زمانی که شما قادر به پیگیری کردن منبع عفونت از یک مورد مثبت با وجود کامل تماس با ردیابی. سپس آن را به فرض که این ویروس در کل منتقل می شود در جامعه,” او گفت:.

ضربه در ICMR او گفت: آن را ذکر کرده است که این مطالعه را شامل نمی شود داده ها از مهار مناطق و گسترش این ویروس در همه جا یکسان نیست. بنابراین اگر شما محروم ترین مناطق فعال از انتقال است که مهار آنهایی که بدیهی است که شيوع شما خواهد رسید در را نه منعکس کننده واقعیت Bajpai اضافه شده است.

Dr Manoj Goel, مدیر و سر Pulmonology انتقادی مراقبت پزشکی خواب Fortis یادبود موسسه تحقیقات Gurugram گفت: آن را نمی خواهد حق به این باور است که جامعه انتقال در سطح ملی اما آن است که قطعا اتفاق می افتد در برخی از شهرستانها مانند دهلی بمبئی و احمدآباد.

این ICMR sero-بررسی نشان داد که مستند و مهار اقدامات موفق شد در جلوگیری از گسترش سریع این بیماری اما بخش بزرگی از مردم هنوز هم باقی مانده است در معرض. Bhargava گفته بود: این مطالعه مورد بررسی در مجموع 83 مناطق با 26,400 مردم از ثبت نام برای آن و 28,595 خانواده ها بازدید شد.

بررسی منطقه بودند به طبقه بندی به — صفر موارد شیوع پایین و متوسط و شيوع و بروز — و انتخاب شدند و بر اساس ميزان بروز گزارش شده COVID-19 مواردی که در آوریل 25. یافته های به اشتراک گذاشته شده با رسانه ها اعلام کرد که داده ها از 65 مناطق وارد شده تا در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله