Medtronic در زمان 62 درصد آمار را به خود سود هر سهم در سه ماهه چهارم آن سال 2020 سال مالی. در عین حال سالم آن ذخایر نقدی به حال مدیران صحبت های اخیر درآمد تماس در مورد خرید مقرون به صرفه-قیمت مناسب شرکت در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در مقابل clothier کریستوفر و بانکها بسته شده و همه از آن رسانه های خرده فروشی و گذاشته کارکنان در اوایل بیماری همه گیر — با فروش ياوه 50 درصد در بهمن ماه آوریل و مه — و در حال حاضر متکی به بخشایش دولت وام برای کمک به زنده ماندن.

بیش از شش ماه به COVID-19 بحران آشکار است که این ویروس را تحت تاثیر قرار نشده همه مردم — و یا کسب و کار — همان. تفاوت وجود دارد و از منطقه ای به منطقه بر اساس آمادگی و تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در حالی که شرکت های بزرگ براده و درآمد تماس نشان می دهد این بیماری همه گیر است صدمه دیده است اکثریت قریب به اتفاق سوتا عمومی شرکت برخی از شانس دارند بهتر از دیگران است. عوامل موجود ذخایر نقدی و خطوط اعتباری نقش مهمی در کاهش فروش, فرسایش سال بیش از سال سود و زیان و افتادن سود هر سهم.

اما تصادف مانند بخش بازار نیز عامل بود. شرکت ها به طور کلی به سرعت پاسخ به همه گیر-مجبور اختلال در اقتصاد اما هزینه COVID-19 گسترش است به همان اندازه.

در شرکت های فردی خاص دسته بندی محصولات و یا بخش باید شانس بهتر از دیگران بسته به بازار هدف خدمت کرده است.

برای بیشتر قسمت ها, شرکت مینه سوتا سرعت نقل مکان کرد در ماه مارس برای رسیدگی فوری ترین نگرانی در مورد ویروس و اقتصادی آن اثر است.

“به عنوان یک دیرین Minnesotan من صرف تمام حرفه ای کسب و کار در اینجا من واقعا افتخار از راه شرکت های ما واقعا پا است.” به گفته کارول Schleif معاون سرمایه گذاری افسر در مینیاپولیس از راهب بزرگ داونینگ که بخشی از ولز فارگو ثروت مدیریت کسب و کار. “آنها نمی نشستن در اطراف و منتظر یک یا دو هفته یا یک ماه یا دو. آنها تا به حال تمام تیم های خود را مستقر واقعا به سرعت.”

Schleif دیدم سه نفر از چیزهایی که او دیده نمی افتد قبل از: بیش از 200 نفر از S&P 500 را کشیده ارشاد; شرکت کاهش سود سهام و معلق به اشتراک گذاری-برنامه های بیع متقابل و شرکت های نقل مکان کرد و به سرعت به بهبود نقدینگی خود را با رسم کردن خطوط دوار و یا اعتباری دوباره وام پیمان یا مسئله بدهی های جدید است.

تنظیم به COVID-19 شرایط نیز به معنای شرکت نقل مکان کرد و به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان عملی برای کار از خانه راه حل های سرمایه گذاری در فن آوری زمانی که مورد نیاز است. آنها همچنین حذف سفر غیر ضروری و خم در استفاده از ویدئو کنفرانس فن آوری.

شرکت ها نیز برقرار furloughs یا موقت کاهش دستمزد و یا deferrals از شایستگی پرداخت را افزایش می دهد. برخی از شرکت ها امیدوار به حسن نیت ساخت زمانی که آنها ساخته شده اخراج با کمک به کارکنان درک جدید دولت فدرال و مزایای بیکاری.

شرکت های مانند Ecolab و جنرال میلز بسیج به سرعت خود را تمیز کردن و بهداشت محصولات به کسب و کار و غذاهای بسته بندی شده به یک افزایش ناگهانی آشپز خانه. Best Buy و Target نقل مکان کرد و به سرعت به تکیه بیشتر به شدت در تجارت الکترونیکی و از راه دور وانت گزینه های.

حتی شرکت های کوچکتر مانند مینیاپولیس-بر اساس هاوکینز بسیج به سرعت توسط ramping تا تولید بطری سفید کننده برای دیدار با تقاضا در مواد غذایی و بهداشتی تا پایان بازار آن گفت: در آن درآمد انتشار در مارس 20. آن را نیز شاهد کاهش تقاضا از اتانول تولید و تفریحی علاوه بر آن مشتریان سنتی.

پاتریک هاوکینز شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت قادر به تنظیم تولید خود را مخلوط به ملاقات خواسته و به عنوان یک نتیجه از آن نگهداری آن در حدود 650 کارکنان مشغول به کار در سراسر.

اندی آدامز, chief investment officer at St. Paul مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت Mairs و قدرت اشاره کرد که برخی از مینه سوتا محلی شرکت های تولیدی بهره مند شده اند و از قبل سرمایه گذاری است که باید کمک به کاهش خود COVID-19 هزینه های.

“در تور بسیاری از امکانات تولیدی ما مینه سوتا مبتنی بر شرکت در طول سال ها من معتقدم که آنها در یک موقعیت خوب برای راه اندازی مجدد عملیات با حداقل تغییرات به آنها چگونه عمل” آدامز گفت. “شرکت هایی مثل تورو Graco و دونالدسون سرمایه گذاری کرده اند به طور قابل توجهی در اتوماسیون بیش از سال است که تا به حال به نفع طبیعی ایجاد فاصله اجتماعی در امکانات است.”

در حالی که برخی از شرکت ها به خصوص کسانی که با عملیات در چین بود در اوایل دید به اثرات اقتصادی از coronavirus گسترش بیشتر شروع به احساس اثر مستقيم در نیمه ماه مارس است. در نتیجه در مکان عمومی, صورتهای مالی فقط در حال حاضر شروع به ضبط این اثر است.

کسانی که با خارج از کشور عملیات دونالدسون گفت: آنها در حال حاضر شروع به دیدن بهبودی به خصوص در چین و دیگر بازارهای آسیایی.

هر دو رفتار مصرف کنندگان و عرضه زنجیره اثرات بودند سخت به پیش بینی نیز هست.

“راستش من فکر می کنم ما به کار گرفته [گیر] در مورد به عنوان به خوبی به عنوان کسی گفت:” اسکات شراب اجرایی مدینه بر اساس ستاره قطبی.

زنجیره تامین در معرض خطر یکی از هوای خودرو شرکت نگرانی های بزرگ به عنوان آن را دنبال کرده و سعی در به حداقل رساندن اختلالات از چین به کالیفرنیا, نیویورک, ایتالیا, هند و اخیرا مکزیک.

این شرکت تولید شد, ضروری, اما ستاره قطبی در زمان داوطلبانه هفته تا 10 روز تعطیلی از عملیات تولید به ایجاد تغییرات در خطوط تولید و فرآیندهای برای دیدار با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها و دیگر امن تر روش های عملیاتی برای کارکنان.

شراب گفت: بزرگترین ضربه به ستاره قطبی آمد و از بسته شدن نمایندگی ها به دلیل اقامت در خانه سفارشات.

این شرکت به سرعت نورد با یک کلیک ارائه سوار ابزار به عنوان یک راه برای مردم را به خرید وسایل نقلیه صوفس (جاده موتور سیکلت و سنومبلس از طریق شرکت نمایندگی مجاز و فروش و تحویل خانه.

“است که بسیار مفید در خدمت مشتریان ما, اما این فقط یک مثال از اینکه چگونه تیم ما چرخد زمانی که مورد نیاز به مشتری ارائه راه حل های” شراب گفت.

مصرف کنندگان نیز کمک کرده است. در آوریل و مه مشتریان جدید تبدیل به ستاره قطبی’ side-by-side و چهار صندلی وسایل نقلیه برای خانواده پسند تفریح در فضای باز. آنلاین-فروش برنامه کمک کرده و تحویل آن خرید و شراب گفت: گزینه ادامه خواهد داد به عنوان بخشی از یک گسترده تر خدمات تلفن همراه گزینه شرکت در حال توسعه است.

اگر چه ستاره قطبی هنوز افشا می شود کل هزینه های آن گفت: در آخرین گزارش درآمد که COVID-19 تغییرات هزینه صدها هزار نفر از دلار است.

Austin, Minn.-بر اساس هورمل گزارش 20 میلیون دلار در COVID-19 هزینه ها در سه ماهه دوم و گفت: این امر نیاز به صرف $60 میلیون به 80 میلیون دلار بیشتر در نیمه دوم سال است.

“آنها می توانید برخی از کارایی اهرم با زمان اما در ابتدا هیچ وقت به مذاکره برای PPE و اقدامات ایمنی تا به حال به سرعت اجرا شده گفت:” میشل Warren, یک تحلیلگر سهام با Mairs و قدرت

آخرین پیش بینی ها از تحلیلگران و مدیران است که بهبودی از این بیماری همه گیر مالی ویرانی به احتمال زیاد خواهد شد در سال.

“هنگامی که شما می گویند … ظهور به وضوح شما را از چند بعد چهارم فقط بر اساس عدم قطعیت است که ما در مورد صحبت کردیم و واقعا این صنعت است که صحبت کردن در مورد. از منظر ما, ما در حال فکر کردن در دو سال به علاوه, از,” گفت: مدیر عامل شرکت هورمل جیم Snee در ژوئن 2 درآمد تماس بگیرید.

هنوز COVID-19 همه گیر نیست فقط افزایش هزینه ها و صدمه درآمد آن را نیز ارائه فرصت ها و تسریع روندهای کسب و کار.

“هر روند اقتصادی که در محل COVID بحران احتمالا شتاب سه به پنج تا هفت سال” گفت: Abbot داونینگ را Schleif. “بنابراین هر گونه صنایع است که با داشتن مشکل در حال حاضر و پیدا کردن خود را در یک سوراخ عمیق تر و روند مانند e-commerce در تحویل خانه و محل کار از خانه ناگهان شتاب گرفت.”

در عین حال از آنجا که شرکت های کشیده ارشاد با اقتصاد عدم قطعیت برای بقیه سال وجود دارد یک فرصت برای سعی کنید برخی از نوآوری است که ممکن نبود اگر دقیق اهداف مالی برای دیدار با.

حتی به عنوان Medtronic پیش بینی کمی بدتر درآمد در سه ماهه اول سال 2021 به دلیل COVID-19 اثرات مدیر عامل جف مارتا در یک درآمد تماس بود و پرداختن به شانس برای ترکیب و ادغام.

“من فکر می کنم آن است که زمان خوبی برای انجام M&A” مارتا گفت: تحلیلگران سهام. “قیمت دارایی ها می شود. این به آن معنا نیست که ما پایین تر استانداردهای ما. من فقط فکر می کنم, دوباره, ما می توانیم جرم.”

Medtronic, جهان پزشکی, دستگاه, ساز است $10.9 میلیارد دلار پول نقد و سرمایه گذاری و $3.5 میلیارد دلار خط اعتباری بانک است که هنوز به شیر مارتا گفت. این شرکت مدیون هیچ بدهی عمومی در اوایل قرض گرفتن تا مارس سال 2021. آن معتقد است این رشد طبیعی را جایگزین ضرر و زیان ابتدا در سه ماهه سوم سال مالی 2021.

راه گریز نیست نامحدود ،

“این [گیر] کاملا می دهد شرکت توانایی برای تنظیم مجدد انتظارات در کوتاه مدت گفت:” آدامز از Mairs & قدرت. “من فکر می کنم سرمایه گذاران داده اند تیم مدیریت رمز عبور رایگان در Q1 و Q2 درآمد نتایج. اگر تعداد موارد جدید باقی می ماند پایدار و یا بهبود می بخشد و از اینجا من فکر می کنم سرمایه گذاران خواهد شد و انتظار می رود بسیار قوی bounce-back در حاشیه باقی مانده از سال و قطعا در سال 2021.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de