Netflix released a new Dave Chappelle comedy special titled ‘8:46,’ named in response to the death of George Floyd.

Netflix جدید منتشر شد Dave Chappelle کمدی ویژه با عنوان ‘8:46,’ نام در واکنش به مرگ جورج فلوید.
تصویر: Netflix (YouTube)

در جدید (و تعجب) Netflix, کمدی, ویژه, Dave Chappelle است و طبق معمول دارای انگشت خود را بر روی نبض از امریکا است. در این ویژه 8:46بود که به YouTube آپلود به صورت رایگان در روز پنج شنبه شب یاد کمدین مورد بحث ملی تظاهرات ناشی از جورج فلوید مرگ و کشت و فشار دیگر موضوعات. ویژه فیلم برداری شده بود در ژوئن 6 در چشمه زر و شرکت کنندگان رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل پوشیدن facemasks در طول مجموعه. (او انجام شده مشابه کنسرتهایی در سراسر دیتون اوهایو پس از آن.)

تبلیغات

کمدین به حضار گفت که او واقعا نمی باید کلمات برای توصیف احساسات خود را در مورد فلوید قتل به دست پلیس این گذشته روز یادبود. اما او نمی گوشت چرخ کرده کلمه در مورد پلیس دخیل در مرگ و سهام است که نه تنها خاص را به عنوان مرجع مقدار زمان آن را در زمان برای درک مایکل چوین به کشتن فلوید, اما آن را نیز زمان Chappelle متولد شد.

“برای برخی از این دلیل است که من هنوز هم نمی فهمم تمام این لعنتی پلیس تا به حال دست خود را در جیب خود را,” او می گوید. “با کی بودی ؟ چه هستند شما نشان? که شما می توانید زانو زدن مرد گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه و احساس می کنم مثل شما نمی توانید خشم خدا ؟ …این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. آن را برای یک پلیس آن را برای همه آن.”

تبلیغات

Chappelle نیز فریاد جوانانی که در اعتراض منجر به اتهام انجام “کار شگفت انگیز است.” (“بچه ها عالی هستند و رانندگان و من راحت در صندلی عقب ماشین, بنابراین حمل بر آنهایی که جوان.”) و در نمونه Chappelle مد او eviscerates چند با مشخصات بالا, مردم, مکان ها و همه چیز—از جمله موسسات “است که به دروغ به ما” را به عنوان به خوبی به عنوان محافظه کار و شخصیت های رسانه ای Candace اونز (که او خواستار “ترین بیان ادم سفیه و احمق”) و Laura Ingraham (که او می گوید “به طور منظم-کون سفید با یک پلت فرم”).

“[سیاه و سفید جامعه] نمی را انتخاب کنید [فلوید] [به عنوان یک قهرمان], شما را,” او می گوید در اشاره به اونز کشیدن تا جورج فلوید را سابقه کیفری برای یک ویدیو. “[پلیس] او را کشته و این درست نیست بنابراین او آن مرد…ما از جان گذشته برای قهرمانان در جامعه است. هر nigga که زنده می ماند این کابوس من Goddamned قهرمان است.”

در جای دیگر, در مجموعه, او در مورد چگونه کوبه برایانت مرگ او را تحت تاثیر قرار خود را اتصال به کریس Dorner تیراندازی سال 2013 و بیشتر. سازمان دیده بان ویژه زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de