دهلی نو: دادگاه عالی دهلی جمعه کاهش یافته است برای سرگرم کردن دو PILs به دنبال جهت به AAP دولت به نظر تحمیل مستند در سرمایه های ملی در نظر سنبله در COVID-19 موارد است.

یک نیمکت از رئیس دادگستری DN پاتل و عدالت Prateek جالان شنیده ماده و گفت: آن را که قرار بود به موضوع هیچ گونه اطلاع قبلی و متعاقبا دادخواهان انصراف خود را درخواست.

یکی از دادخواست منتقل شد توسط یک وکیل Anirban Mondal که می خواست دولت دهلی نو به نظر تحمیل مستند از نظر افزایش COVID-19 نفر در این شهرستان است.

مدافع Mridul Chakravarty ظاهر می شود برای Mondal گفت: او قبل از اینکه روی نیمکت که مدرس دادگاه عالی خواسته است تامیل نادو دولت که چرا این مستند را نمی توان تحمیل دوباره و در روز پنج شنبه یکی دیگر نیمکت از دادگاه عالی دهلی نو شد تا به حال مشاهده شده است که این شهر شد و به سمت تبدیل شدن به “کرونا سرمایه” با در نظر سنبله در COVID-19 موارد است.

او گفت که او نیز فرستاده شده قبل از دادگاه است که مستند برای یک دوره محدود ارائه می کنند دولت دهلی نو با فضای تنفس شکستن چرخه انتقال و سطح شیب دار بالا و امکانات.

دهلی دولت های اضافی ایستاده مشاور Gautam Narayan که به نظر می رسد برای وزارت بهداشت و درمان در Mondal این موضوع گفت: دادگاه کاهش یافته است به مسئله توجه در این موضوع است.

این دلایل نه سرگرم کننده دو PILs ممکن است نشان داده شود که در دادگاه را که هنوز در دسترس نیست.

دیگر درخواست شد توسط یکی دیگر از مدافع Ankit Verma, که همچنین می خواستم مستند در دهلی نو و آب بندی از مرزهای خود در نظر سنبله در COVID-19 موارد است. نیمکت کاهش یافته است به موضوع توجه کنید که در آن ماده و همچنین دهلی دولت های اضافی ایستاده مشاور Anuj Aggarwal, که به نظر می رسد برای وزارت بهداشت و درمان در مورد دوم ،

Mondal گفت: در خواستی که دولت دهلی نو خود بستری وجود دارد خواهد بود در اطراف یک لاخ COVID-19 موارد در سرمایه های ملی تا پایان ژوئن و تعدادی را تشدید به حدود 2.25 لاخ در اواسط ماه جولای و بیش از 5.5 لاخ ماه جولای پایان. در چنین سناریو دولت باید در نظر اعمال سختگیرانه مستند در دهلی نو گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله