دهرادون: فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane در روز شنبه گفت: همه چیز را تحت کنترل در مرزهای این کشور با چین و ابراز امیدواری کرد که این گفت و شنود را حل و فصل همه درک تفاوت های بین دو کشور.

“من می خواهم برای اطمینان از هر کس که کل وضعیت در امتداد مرزهای ما با چین تحت کنترل است. ما با داشتن یک سری از مذاکرات آغاز شده است که با فرمانده کل سپاه به سطح مذاکرات که به دنبال آن بود تا با جلسات در سطح محلی و بین فرماندهان معادل صفوف” Naravane خبرنگاران در حاشیه هندی آکادمی نظامی عبور از رژه اینجا.

او گفت: در جریان گفت و گو مرتب کردن بر اساس تمام درک تفاوت های بین دو کشور.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از متارکه صورت گرفته است و ما امیدواریم که از طریق ادامه گفت و گو است که ما با داشتن همه درک تفاوت که ما (هند و چین) را تنظیم خواهد شد به بقیه” فرمانده ارتش گفت. او گفت: هر دو طرف شروع به خلاص شیوه ای مرحله به مرحله و روند آغاز شده از شمال.

“هر دو طرف در حال disengaging شیوه ای مرحله به مرحله. ما را شروع کرده اند از شمال از منطقه Galwan رودخانه که در آن بسیاری از متارکه صورت گرفته است. از آن شده است بسیار پربار و گو است که با ما داشته اند. و به من گفت: آن را در وضعیت بهبود خواهد یافت که ما در” او گفت:.

پاسخ به یک سوال در نپال که خود تجدید نظر نقشه نشان Lipulekh به خاک نپال گفت: هند همواره روابط قوی با نپال و آنها را به باقی می ماند قوی در آینده است.

“ما باید یک ارتباط بسیار قوی با نپال. ما جغرافیایی, فرهنگی, تاریخی, مذهبی, ارتباط. ما باید بسیار قوی مردم با مردم ارتباط برقرار کنند. رابطه ما با آنها همیشه قوی بوده است و باقی خواهد ماند قوی در آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de