کارشناسان: ICMR اشتباه است. ما در جامعه انتقال

Chennai/دهلی: هند در جامعه انتقال فاز? اگر یکی می رود ICMR ادعا می کنند ما هنوز به آن مرحله است. اما با افزایش شواهد با اشاره به جامعه انتقال کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر از دولت خواست به قبول است که این بیماری همه گیر رسیده جامعه انتقال از مرحله “خیلی وقت پیش”.

برخی از کارشناسان برجسته مانند AIIMS مدیر سابق Dr, MC میشرا virologist شهيد Jameel ریه جراح Dr Arvind Kumar و اپیدمیولوژی Dr Jayaprakash Muliyil آمده اند در باز فقط دو روز پس از ICMR مدیر کل Balram Bhargava نقل است گفت: “ما دریافته اند که شيوع کمتر از 1 درصد در این مناطق. در مناطق شهری ممکن است کمی بالاتر; در مناطق مهار آن ممکن است کمی بالاتر است. اما ما قطعا هند است که در جامعه انتقال و من می خواهم به تاکید آن است.”

کارشناسان گفته اند که این ویروس در حال حاضر گسترش در میان جمعیت گروه ها و محلات است که کمی برای انجام با سفر و یا تماس با مسافران است.

برای مثال در چنای تقریبا در تمام محله های فقیرنشین گزارش شده است مواردی که هیچ ربطی به سفر. علاوه بر این شهر شده است با اضافه کردن بیش از 1000 مورد در هر روز برای بیش از یک هفته در حال حاضر.

اما اعتراف به حضور یک جامعه انتقال در هند چهارم بزرگترین شهرستان می تواند یک روابط عمومی فاجعه برای Edappadi Palaniswami که به دنبال حفظ خود رئیس ministership در سال آینده انتخابات مجمع.

بنابراین هیچ تعجبی نداشت که Palaniswami گیر به ICMR DG انکار وجود دارد که جمعی از انتقال پایتخت است.

در عین حال افزایش تعداد موارد در چنای باعث شده است تا کارشناسان به دنبال صادقانه پذیرش از سوی دولت است که می تواند کمک به خلاص شدن از پارانویا در حال رشد در میان مردم است.

بالای وزارت بهداشت, منابع در کشور گفت: Deccan Chronicle که اعلام رسمی در جامعه انتقال خواهد بود ساخته شده است تنها به عنوان در هر دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). دولت و بخش بهداشت و درمان خواهد شد توسط هر دستور العمل صادر شده توسط ICMR برای مقابله با ویروس گسترش منابع و روشن است.

سابق اتحادیه وزیر بهداشت K Sujatha رائو بود در روز شنبه در توئیتر خود نوشت: “وزارت بهداشت نیاز به گام و ابطال ICMR و Niti Ayog و اعلام جامعه انتقال در دهلی نو بمبئی و TN (تامیل نادو)…. استراتژی نیاز به تغییر. هر چه زودتر بهتر. داده قرار داده می شود در حوزه عمومی برای کاهش ترس و وحشت”.

Muliyil ادعا کرد که او در حال حاضر گفت که جامعه انتقال انجام گرفته در بخش های خاصی از کشور است.

“آن را به دولت برای تصمیم گیری که آیا زمان آن رسیده است یا نه آن را عمومی است. اگر شما را با جزئیات این موارد در چنای بسیاری از مردم در محله های فقیرنشین که اصلا سفر تاریخچه و تماس های خارجی رو آلوده شده توسط ویروس. این بدان معناست که جامعه انتقال در حال حاضر صورت گرفته است.”

صحبت کردن در خطوط مشابه Mishra تاکید بر داخلی migrantion از کارگران مهمان در طول مستند.

“با خروج دسته جمعی و کشور آنلاک آن را تبدیل به سریع تر و بیماری های رسیده از مناطق که در آن وجود دارد موارد است. آن زمان دولت اذعان دارد آن را به طوری که مردم بیشتر هشدار و نمی شود راضی” Mishra گفت PTI.
به گفته دکتر Faheem یونس رئیس بیماری های عفونی دانشگاه مریلند تعریف ساده از جامعه انتقال عفونت ویروس به یک فرد یا گروهی از افراد در منطقه ای که تا به حال هیچ سفر تاریخچه و یا تماس با عناصر خارجی.

Jameel, در واقع بر اساس استدلال خود را از جامعه و انتقال در هند در ICMR مطالعه خود را. او گفت: “حتی ICMR خود مطالعه ساری (شدید تنفسی حاد بیماری) نشان داد که حدود 40 درصد از کسانی که تست مثبت برای SARS-CoV-2 ندارد هر گونه سابقه از سفر خارج از کشور و یا تماس با یک مورد شناخته شده است. اگر این است که جامعه انتقال است”.

Kumar, اما, ظاهرا انتخاب را به نفع شک به ICMR در حالی که اضافه کردن که حداقل در شهرهای دهلی نو و بمبئی به وضوح در جامعه انتقال فاز در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de