Illustration for article titled Fashioning the Future: Gucci Celebrates Its 1st Class of Changemaker Scholars

تصویر: گوچی

اگر چند هفته گذشته را به ما آموخت هر چیزی, آن تفاوت بین وعده و platitudes و اقدامات و پاسخگویی. کلمات پشتیبانی می خالی و بدون تلاش و سنجش نتایج و در حالی که انبوه از مردم در حال تبدیل شدن راحت تر با عبارات مانند “Black Lives Matter” همه ما تا کنون درخواست شده است که آنها عمل می کنند مانند آنها انجام بیش از حد.

تبلیغات

با که در ذهن ما در حال پیوستن گوچی در جشن کلاس های خود را از سال 2020 آمریکای شمالی Changemaker دانشمندان; برای اولین بار پس از خانه مد ایتالیایی تصمیم به جبران آن خود را نژادی بحران با طرح های است که به طور بالقوه می تواند تبدیل هر دو (عمدتا سیاه و سفید) زندگی و چهره صنعت مد در دهه های آینده. روز جمعه اولین گیرنده 20 گوچی $1.5 میلیون برنامه بورس تحصیلی اعلام شد, با اضافی دو awardees گوچی آمریکای شمالی Changemakers x CFDA دانشمندان با طراحی برنامه.

در بیانیه ای از گوچی ارائه شده به تب و تاب بودن تا:

گوچی باقی می ماند متعهد به ایجاد تغییر مثبت در صنعت مد و مفتخر است اعلام 2020 کلاس گوچی آمریکای شمالی Changemakers از دانشمندان است. 20 گیرندگان آمده از زمینه های متنوع و به دنبال مشاغل مختلف در مد در مقطع کارشناسی کالج و یا دانشگاه. آنها را به دریافت کمک هزینه های تحصیلی دانشگاهی برای تا $20,000 علاوه بر نظارت و مجازی فرصت های کارآموزی از طریق گوچی امریکا…

علاوه بر این تحت Changemakers چتر گوچی مفتخر است به همچنین اعلام دو دریافت کنندگان گوچی آمریکای شمالی Changemakers x CFDA دانشمندان با طراحی برنامه. این برنامه تصور می شد برای حمایت از دو متنوع فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان که برنامه ریزی برای مطالعه طراحی مد در معتبر چهار سال در مقطع کارشناسی کالج و یا دانشگاه. این جایزه $20,000 در هر سال به مدت چهار سال به صورت هر دو از دانشمندان است.

تبلیغات

در ماه مارس راه اندازی 2019, گوچی, شمال امریکا, Changemakers برنامه بورس تحصیلی است که یکی از چندین طرح در تازگی راه اندازی مجدد گوچی تعادل پلت فرم که شامل این شرکت تلاش در جهت “تغییر مثبت برای مردم و سیاره است.” ایجاد شده برای کمک به دیدار با “برآورده نشده نیازهای مالی” از دانشجویان مقطع کارشناسی به دنبال فرصت های شغلی در صنعت مد “این برنامه در درجه اول با تمرکز بر دانش آموزان از زمینه های متنوع است که زندگی یا تحصیل در یکی از 12 گوچی آمریکای شمالی Changemakers شهرستانها (آتلانتا و شیکاگو و دیترویت, هوستون, لس آنجلس, میامی, نیواورلئان, نیویورک, فیلادلفیا, سان فرانسیسکو, تورنتو و واشنگتن DC.) و/یا برنامه ریزی برای حضور و یا در حال حاضر حضور تاریخی سیاه و سفید کالج و دانشگاه (HBCU) می گوید:” این برچسب بیشتر توضیح است که تمام دانش آموزان که با معیارهای واجد شرایط درخواست. نهایی awardees انتخاب شده توسط آمریکای شمالی Changemakers شورایهای متنوع جمعی متشکل از رهبران جامعه صنعت جانبازان و تغییر اجتماعی ،

برنامه بورس تحصیلی است که بخشی از گوچی چندین ساله, $1.5 میلیون تعهد “برای اطمینان از نسل جدید متنوع و استثنایی جوان مردم را به دست آوردن فرصت های جدید و تجربه در سراسر صنعت مد است.”

“بیش از همیشه گوچی معتقد است در قدرت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و حمایت های متنوع جوانان را به ادامه مبارزه با نابرابری نژادی,” برچسب اضافه می کند.

تبلیغات

“به عنوان آموزش و پرورش حیاتی برای اجرای تغییر واقعی و حصول اطمینان از صداهای متنوع هستند و در موضع قدرت است مهم تر از همیشه به پرورش نسل بعدی از استعداد” گفت: گوچی معاون رئیس جمهور از نام تجاری و فرهنگ تعامل آنتوان فیلیپس نیز یک سال 2020 honoree از درخشش تا 50. “من عاشق یادگیری در مورد هر یک الهام بخش متقاضی همراه با ما Changemakers شورای و ما هیجان زده برای دیدن آنچه که آنها انجام بعدی و چگونه به آنها کمک کند تبدیل صنعت مد. من افتخار می کنم به بخشی از یک شرکت است که سبب این افتتاحیه کلاس های رویایی Changemakers.”

گوچی آمریکای شمالی Changemakers محققان کلاس 2020 است تصویر بالا و شامل:

آسترید Vieraدر حال حاضر یک دبیرستان ارشد خواهد شد که حضور Mt. سن جکینتو کالج · Celeste Haselrigدر حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه حضور پارسونز · Destinee الیوتدر حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه حضور در دانشگاه توماس جفرسون · آرسنال راسلدر حال حاضر یک دانشجوی سال دوم حضور در کالج اسپلمن گشت · Fabiola لوپزدر حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه حضور Azusa Pacific University · گابریل DeLeon, در حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه حضور مناسب · Gideon Gommدر حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه حضور پارسونز · یاس Bacchus, در حال حاضر یک دانشکده تاریخ در دانشگاه براون · Kaitlyn Gilliam, در حال حاضر دانشکده تاریخ در دانشگاه هاوارد · Kristian قهوه ای, در حال حاضر یک دانشجوی سال دوم کالج در جا · ملاکی ویلیامزدر حال حاضر یک دبیرستان ارشد خواهد شد که حضور در کالج هانتر · مارکوس ویلیامزدر حال حاضر یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی: مدرسه هنرهای سینمایی & Marshall, مدرسه کسب و کار · ماری فرانسه Mendyدر حال حاضر یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه کرنل · مایا دیویسدر حال حاضر یک دبیرستان ارشد خواهد شد که حضور Bowling Green State University · مایل ریچاردز, در حال حاضر یک دبیرستان ارشد خواهد شد که حضور در کالج مطالعات خلاق دیترویت · Nailah بارنزدر حال حاضر یک دانشجوی سال دوم کالج در کالج اسپلمن گشت · نیکول اسکاتدر حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه در دانشگاه سینسیناتی · Sekoi کوپردر حال حاضر یک کالج junior در پارسونز · جلال لیدر حال حاضر یک دانشجوی سال اول دانشگاه در دانشگاه براون و مدرسه طراحی رود آیلند · Trevon بارنزدر حال حاضر یک دانشجوی سال دوم کالج در جا

تبلیغات

گوچی آمریکای شمالی Changemakers x CFDA دانشمندان با طراحی برندگان Ajai Kasim, در حال حاضر یک دبیرستان ارشد خواهد شد که حضور Parsons; و کایا Ugorji, در حال حاضر یک دبیرستان ارشد خواهد شد که حضور مناسب است.

برنامه های کاربردی برای 2021 گوچی آمریکای شمالی Changemakers برنامه بورس باز خواهد شد در پاییز سال 2020; برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گوچی Changemakers طرح و همچنین برنامه های کاربردی و واجد شرایط لطفا بازدید از وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net