مینیاپولیس رای دهندگان تصمیم می گیرید در ماه نوامبر که آیا برای از بین بردن شهرستان منشور نیاز برای پلیس نیروی انسانی و جایگزینی آن با یک بخش جدید “را به ارائه برای امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت” تحت یک پیشنهاد شناور جمعه با اعضای شورای شهرستان.

اعلام می آید در زمانی که اعضای شورا روبرو هستند فشار به توضیح طرح خود را به “آغاز روند پایان دادن به” مینیاپولیس اداره پلیس زیر جورج فلوید مرگ است.

شورا و یک بدن جدا مینیاپولیس منشور کمیسیون نیاز به کار سریع برنامه به عنوان چهره آنها مهلت تنگ به اضافه کردن آیتم به انتخابات ماه نوامبر. این شهر منشور, در اصل قانون اساسی آن نیاز به شورای شهر به صندوق حداقل تعدادی از افسران پلیس.

عضو شورای ارمیا الیسون گفت: او هنوز انتظار دارد که به صرف یک سال به دنبال بازخورد از ساکنان در مورد چگونه آنها می خواهند برای تغییر مینیاپولیس اداره پلیس اما او نگران است که اگر این منشور ارائه حذف نمی شود آن را مانع تلاش های خود را.

“بدون آن ما نمی توانیم در واقع باید جدی yearlong گفتگو با جامعه است که به معنای هر چیزی” الیسون گفت. “و با این تغییر نمی کند آن را از بین بردن ، … تا زمانی که ما دارای سیستم واکنش اضطراری است که آماده است برای استقرار ما در حال رفتن به پلیس در خود جای داده است.”

مینیاپولیس’ منشور نیاز به شورای شهر به “صندوق یک نیروی پلیس از حداقل 0.0017 کارکنان در هر ساکن و ارائه برای آن دسته از کارکنان جبران.” بر اساس آخرین اطلاعات سرشماری که مقدار به حدود 730 کارکنان پلیس. این گروه تا به حال 892 سوگند افسران و 175 غیر سوگند کارکنان در آغاز ماه است.

در طول روز جمعه شورای, جلسه الیسون و چهار عضو دیگر — الندرا کانو طب گوردون استیو فلچر و رئیس شورای لیزا بندر — اعلام کرد قصد دارد به معرفی و در ژوئن 26 طرح اصلاح شهرستان منشور. پیشنهاد خود را حذف police department مورد نیاز و ایجاد یک بخش جدید “را به ارائه برای امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت.”

گوردون گفت: آنها بحث کرده امکانات, اما هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل عبارت از اندازه گیری. “من نمی دانم که وجود دارد این است که لزوما یک اجماع در میان نویسندگان” او گفت:.

پس از پیشنهاد و معرفی آنها نیاز هفت اعضای شورا به رای به ارجاع این موضوع به منشور کمیسیون. اگر آن را انتخاب کمیسیون می تواند چند ماه به نقد و بررسی این پیشنهاد است.

پس از آنها دریافت منشور کمیسیون توصیه های که الزام آور نیست اعضای شورا باید پس از آن رای گیری در مورد اینکه آیا برای ارسال این اقدام به رای گیری. شهردار یعقوب فری همچنین نیاز به تایید یا وتو پیشنهاد. آخرین مهلت برای تکمیل تمام است که در این سال Aug. 21.

“منشور کمیسیون به فرانک احتمالا می تواند مرتب کردن بر اساس با استفاده از فرآیند خود به مانع این اقدام” الیسون گفت. “امید من این است که آنها نمی خواهد.”

بری کلگ صندلی منشور کمیسیون گفت که خیلی زود به بگویید که در آن اعضای کمیسیون سقوط در موضوع اما او خواهد بود مایل به تشکیل یک جلسه ویژه.

اگر آنها نمی, دیدار با مهلت برای گرفتن آیتم در Nov. 3 رای گیری اعضای شورای می توانید سعی کنید دوباره در سال آینده برای دریافت اندازه گیری در 2021 رای گیری یک ایده گوردون گفت که او باز است ،

در روز پس از جورج فلوید مرگ بسیاری از فعالان به نام برای مینیاپولیس به “پال خواستار قطع بودجه دولت” و یا لغو آن, اداره پلیس, اما برخی از گروه های کسب و کار و فری گفته اند که آنها ترجیح می دهند با تغییر بخش بیش از بین بردن آن به طور کامل. در روزهای اخیر برخی از صاحبان کسب و کار باید گفت که آنها نیاز به وضوح بیشتر از شورای شهر در آن برنامه های آینده قبل از آنها تصمیم می گیرید که آیا برای بازسازی از شورش.

جدا از منشور پیشنهادی شورای شهر در روز جمعه به اتفاق آرا به قطعنامه ای که اعلام می کند “به قصد ایجاد یک تحول جدید مدل برای کشت ایمنی در شهرستان ما است.” که قطعنامه ایجاد یک کار گروه از کارکنان شهرستان که وظیفه معرفی تغییر سیاست برای انتقال به یک رویکرد جدید و برای جامعه به دنبال ورودی در طی این فرآیند.

همچنین روز جمعه این شورا رای به حذف نیاز برای خاموش وظیفه افسران به کار در برخی از رویدادهای خاص اجازه می دهد سازمان برای استفاده خصوصی امنیتی است. و آن را به پایان رسید وضعیت اضطراری که اعلام شد پس جورج فلوید مرگ است. زودتر اورژانس در محل قرار داده برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس باقی مانده است در اثر.

بعد جمعه, فری اعلام کرد که او نیز برگزاری سه وظیفه نیروهای به پیشنهاد سیاست های جدید. یک گروه شامل خواهد شد “ملی شرکای” از جمله شبکه ملی برای امن جوامع در جان جی, کالج عدالت کیفری در دانشگاه شهر نیویورک; شهرهای ایران; پیشگیری موسسه; NAACP و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

گروه دیگری متشکل از سازمان های دولتی محلی از جمله Hennepin County, Hennepin شهرستان مدافع عمومی و حمل و نقل مترو پلیس است.

یک گروه سوم را شامل “جامعه همکاران.” جزئیات بیشتر انتظار می رود در هفته آینده.

 

اصلاح: نسخه های قبلی این داستان تا به حال نادرست مهلت شورا برای ارائه یک رای گیری سوال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net